no ja som skoro vcera nabral jednu fuchtlu na dakom bielom aute, idem si tak po bajkalskej a pri bile tu hlavnu krizuje vedlajsia cesta a ona veselo krizom, ani sa len neobzrela ci daco nejde, nastastie som siel len cca 30 tak som stihol ubrzdit
26.10.2012 - 13:21:35
00
Ako pisu viaceri, akosi sa roztrhlo vrece s atakovanim cyklistov.


Myslím, že je to iba zrkadlovým obrazom našej zhnitej spoločnosti. Nezáujem o druhých, ignorácia, nezodpovedné konanie voči spoločnosti všeobecne. Takto napr. Japonsko nedobehneme. Teraz neviem, či sa smiať alebo plakať... :tmi:
26.10.2012 - 15:38:19
00
no staci sa ist pozriet vecer na hradzu, cez den to tak nevidno ale v noci pekne vidno vysvietene auta ako sa tam prehanaju k tym hausbotom krizom krazom po luke, po hradzi, hocikade... vcera len co som isiel tada okolo tak som zo 10 aut stretol, jedno este aj s velkou lodou na privese... wtf

policajti na to seru tak sa tam cim dalej viac premavaju a privlastnuju si to tam, este bude aj na teba trubit aby si mu uhol z cyklocesty lebo on tade chce prejst aj ked tam nema co robit, dementi...
26.10.2012 - 15:55:52
00
ak sa s tym nezacne nieco robit, vyzera, ze bude este castejsie..


Raz dávnejšie som na túto tému čítal nejaký rozhovor s cyklistom a majiteľom nejakej cyklistickej predajne a ten povedal názor za ktorým 100% stojím aj ja : treba jazdiť viac po ceste a menej utekať do lesa . Keby šoféri stretávali na každom 1 km skupinku cyklistov alebo aj jednotlivca, dávali by si väčší pozor, automaticky by sa naučili že aj cyklisti patria na cestu.
26.10.2012 - 15:58:33
00
no ono dakedy v 90 tych rokoch chodili skupinky aj po 30 ludi na treningy, dnes ledva 10 ti a to si moze bike dovolit uz naozaj kazdy ....
26.10.2012 - 16:06:48
00
Aj v BA sa každý utorok od jari do konca leta stretávala skupinka cyklistov na tréning v počte od 20 do 50 borcov každý utorok. Problém je v tom, že trénovať išli na rakúske okresky. :lol: A keďže sa stretávali 3 km od hranice tak ich moc po meste nebolo vidieť.
26.10.2012 - 16:19:57
00
Mal si šťastie, že si natrafil na normálneho človeka, Roman. Mať peniaze, kúpim si paintballovku a každého paka poctím spŕškou - tých, ktorí nevedia dodržať odstup, pekne do späťáku, ostatných podla okolností.
26.10.2012 - 17:04:20
00
JOLI

To je presne to o čom hovorím. Ja som napr. za posledný mesiac a pol stretol na cestách fakt dokopy možno 15-tich cyklistov (a to sa snažím aspoň každý druhý deň pojazdiť ), naposledy osamoteného jánošíka ,myslím v sobotu pri Tatranskej Štrbe :) ??? Ja som bol už na ceste domov zo Smokovca , kde bolo totálne teplo :sun: ....a ja naobliekaný s tým že v Tatrách ub bude možno aj sneh :D .
26.10.2012 - 18:53:09
00
No akoze ja mam (a to musim zaklopat) zatial asi stastie. Za Stupavou smerom do BA kde je vyjazd z dialnice mam najviac obavy ked idu auta na dialnicu akurat vtedy musia chodit ked ja tam idem. **bal ich pes. Dalsia vec co som si vsimol je "respektovanie" zakona (1,5m volneho miesta na chodniku) cestou hore na Kramare od Patronky idem po chodniku a autickam sklapam zrkadla rajdami. Ked ide oproti chodec tak musim zastat. Cestou spat vyslapem na Kamzik, Biely Križ, Javorník, Lozorno. Len o 13km to je dalej. Ráno sa mi take prevýšenie nechce robit.
26.10.2012 - 19:50:00
00
Tak teda dnes to bol pekne divny vyjazd. Najprv cestou hore na kamzik, tam kde cesta krizuje el. droty, auto prevratene na streche v priekope v protismere. Hasici, sanitka, auto nastastie nikoho netrafilo. Posadka vyzerala byt pokrcena ale ziva, akurat ich nakladali. V tom jarku sa suchal asi 15 metrov kym sa prevratil do tych krikov. Naozaj si neviem predstavit, ako dementne musel ist.
No a potom po tradicnom kolecku b.kriz, single a tak, som si to zozjazdoval rovno do stredu najvacsich manevrov vsetkych zachrannych zloziek ake som asi zazil. Vo vinohradoch bolo odhadom tak 30 hasicskych, 20 policajnych, 20 sanitkovych a asi 10 televiznych aut + dve helikoptery nad tym. Tak som sa nejako premotal pomedzi vinic aby som to nemusel cele obchadzat. Na to ze pri vyjazde idem po civilizovanej ceste presne 3700 metrov, tak celkom nahustene udalosti dnes.
26.10.2012 - 19:54:55
00
noo tak to si bol asi svedkom tej zachrannej akcie co sa ******* tie dva os. vlaky pri mladej garde...


Naposledy upravil matvej11 dňa 26.10.2012 - 20:46:21, celkovo upravené 1 krát.

26.10.2012 - 20:45:53
00
taaak to si bol ty ! :D isiel som do popradu po 18 tke ale zima mi bola ze az :D
a este k teme: jazdit po ceste do svitu je tiez umenie - vyjazdene kolaje a chod popri ciare kde su tam doslova kopce ....
26.10.2012 - 20:46:02
00
Jazda po tej kope vytlačeného asfaltu je podľa mňa nebezpečnejšia ako ísť v tej vyjazdenej koľaji. No a to, že je tá koľaj meter od bielej čiary ma ani nemusí tankovať. Ak by ma policajti za to chceli akože riešiť, ľahko sa im dá oponovať, že tá krajnica je nebezpečná a nezjazdná pre bicykel.
26.10.2012 - 21:01:38
00
skoda ze som dnes siel do rakuska a nie jak skoro vzdy cez vinohrady do karpat. kedze som vychadzal z domu 15:15 tak presne by som mal zrazku v priamom prenose Live :(
26.10.2012 - 21:31:52
00
Presne tak. Koleso sa ľahko na takej pozdĺžnej vytlačenine asfaltu skĺzne a ľahneš rovno pod auto. A krajnica plná kameňov, kovových kúskov (skrutky, pliešky...), kusy asfaltu = nezjazdné a nebezpečné. Aj pre celopéro problémové miesta...
26.10.2012 - 21:35:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up