bonito - aj ja som vcera bol (uz asi 15x toto leto :) a na ceste naspat uz bola tma a pri Samorine ma trafil netopier do pleca :lol: mal pokazeny sonar asi
07.10.2012 - 17:04:07
00
Joli, my sme mali teraz oberacky, takze vikendy boli full ;(
Traktor, netraktor, ked sa chce, da sa :)
07.10.2012 - 21:17:04
00
bonito - aj ja som vcera bol (uz asi 15x toto leto :)

Že sa ti to chce tak často jazdiť. Hlavne ta hrádza je dosť nudná. Nehovorím, že si to nedám občas aj ja, ale tak na jar, keď naberám prvé kilometre a na jeseň po sezóne.
08.10.2012 - 13:16:44
00
Joli, my sme mali teraz oberacky, takze vikendy boli full ;(

Kecy, kecy, jeden je nejako podozrivo stále chorý, keď zvolám výjazd a ty si momentálne veľa bumbal burčáku. :D
08.10.2012 - 13:18:05
00
bonito - aj ja som vcera bol (uz asi 15x toto leto :) a na ceste naspat uz bola tma a pri Samorine ma trafil netopier do pleca :lol: mal pokazeny sonar asi


toto bol moj druhy vyjazd po Gabcikovo, iked prvy bol uz hodne davno a nebol som
uplne az do konca a vtedy som skoro volal aj odvoz, lebo som uz nevladal :lol:

my s polovicku chodime castejsie po hradzi ale najviac az po kompu a naspat :tmi:
08.10.2012 - 19:00:29
00
Super Bonito, uz len zvysit priemerku, jednak budes mat lepsi pocit, ze si si dal do tela a ak budes s manzelkou tak vecer budes mat pokoj lebo bude unavena ;)

Joli - priznavam, burcak som nedaval ale davali sme v sobotu "po sichte" fajnovu borovicku ;)
09.10.2012 - 07:14:31
00
a ak budes s manzelkou tak vecer budes mat pokoj lebo bude unavena ;)

Vraj sú ženy po bicyklovaní viac žiadostivejšie. :lol:
09.10.2012 - 12:53:14
00
[quote=""]Super Bonito, uz len zvysit priemerku, jednak budes mat lepsi pocit, ze si si dal do tela a ak budes s manzelkou tak vecer budes mat pokoj lebo bude unavena ;)

s vylepsenim tej priemerky to bude tazke,
kedze toto bolo na konci sezony a uz to
pojde len dolu vodou pocas zimy :tmi:

na tento rok to bol asi posledny taky dlhsi
vyjazd na 8-rocnej Alphe zrelej do srotu :lol:
09.10.2012 - 22:26:18
00
Vraj sú ženy po bicyklovaní viac žiadostivejšie. :lol:


Fakt vážne príspevky...

Inak, to som za 25 rokov nestihol zistiť. Dnes som sa radšej vyhodil sám z domu. Tak píšem fčul z práce. Už som ako tí z "Paneláku".
09.10.2012 - 23:04:16
00
Panelák nekukám, takže neviem čo tým myslíš a čo vôbec robíš teraz v robote?
O tej žiadostivosti bolo povedané aj v Nevere po Slovensky, len tam to hovorili, že sú také nymfomanky po treťom dieťati. Ty máš myslím zatiaľ dve. :lol:
09.10.2012 - 23:14:09
00
nechystate sa niekto zajtra do viedne a okolia, najlepsie, kto to tam pozna, napr. JOLI :-) dnes som sa tam vybral a mal som dost nervy chodit cez tie vsetky krizovatky :-) a este som vyrazal len okolo pol 3, tak som to otocil, kde sa spaja trojka s osmickou, nech stihnem dojst do zotmenia... tak ak by nahodou niekto a bars aj niekam inam, rad by som sa pridal, kedze zajtra by malo fukat :-)
13.10.2012 - 19:29:49
00
No to si sa nejako skoro otočil...

Zajtra poobede bude možno aj mokro.
13.10.2012 - 21:08:04
00
isiel som naslepo, ani som nevedel, ze tam pojdem... a ked mam pravdu napisat, nevedel som ani kde som :-) jedine co som vedel, ze bud trojkou alebo osmickou sa ztadial dostanem :-) z viedne poznam jedine centrum a este tak dialnicny obchvat :-) no fakt to vyzera zajtra hocijak, zatial to kresli dazd od karpat na vychod... ± 200km :-D
13.10.2012 - 23:20:42
00
nechystate sa niekto zajtra do viedne a okolia, najlepsie, kto to tam pozna, napr. JOLI :-) dnes som sa tam vybral a mal som dost nervy chodit cez tie vsetky krizovatky :-) a este som vyrazal len okolo pol 3, tak som to otocil, kde sa spaja trojka s osmickou, nech stihnem dojst do zotmenia... tak ak by nahodou niekto a bars aj niekam inam, rad by som sa pridal, kedze zajtra by malo fukat :-)


Aké križovatky máš na mysli, veď podla toho čo si napísal si prišiel na roh Wagramer Strase a Donaustadtstrase, kde sa križuje 3 a 8.
Možno sa do Wiedne ešte vyberiem ak bude pekný budúci víkend v nedeľu. Potom sa môžeme dohodnúť.
14.10.2012 - 02:23:04
00
Aké križovatky máš na mysli, veď podla toho čo si napísal si prišiel na roh Wagramer Strase a Donaustadtstrase, kde sa križuje 3 a 8.
Možno sa do Wiedne ešte vyberiem ak bude pekný budúci víkend v nedeľu. Potom sa môžeme dohodnúť.

ano tam som dosiel, nevedel som odhadnut, kolko a ako to pojde do centra este... a uz boli 4 hodiny a chcel som ist cez zahorsku naspat... ja bduci vikend nebudem moct ist, skoda...
14.10.2012 - 08:29:42
00
keyboard_arrow_up