http://www.webnoviny.sk/slovensko/muz-otvoril-v-holici-dvere-na-aute-s/544681-clanok.html?from=panel_imgarticle

No aj to je z dôvodov prečo okolo zaparkovaných áut idem s odstupom cca 1 metra. Respektíve v uličke, kde parkujú autá po oboch stranách idem v strede jazdného pruhu.
21.09.2012 - 18:02:59
00
a isiel aspon 150, taki tam jazdia casto.
21.09.2012 - 18:03:40
00
JoKo, to si zabil. A čo ti na to povedal ten šofér? Heh, ja to riešim celom inak... hehe
Dva krát blonďavá sliepočka zabudla odísť z križovatky. S jedným maníkom som si na križovatke celkom pokojne vymenil názor - poradil som mu, nech na nejaký čas vymení bavoráka za bicykel a zistí, aký je ťažký život a koľko pakov má vodičák... Sem-tam niekto začne papulovať, ale s tými viacej pre istotu nediskutujem, je zbytočné prilievať olej do ohňa. Dva krát som musel "prchať", aj po chodníkoch, cez trávnik, v protismere a preventívne ten dres, čo som mal na sebe, som neobliekol pol roka...
No a najlepší prípad bol asi pred desiatimi rokmi - išli sme dosť veľká partia, odbočovali doľava, dávali prednosť električke a protiidúcim autám, takže sme hodne zavadzali. Jeden vytruboval, po mojej hláške zastavil, vyliezol z auta a vykrikoval čosi o bitke. V tom sa pri ňom zastavil dnes už nebohý Ivan Uríček, bývalý majster ČSSR v kulturistike, a opýtal sa ho, či má nejaký problém... Do auta vliezol rýchlejšie ako z neho vyliezol.
21.09.2012 - 19:59:33
00
JoKo: ako pozeram p.Uricka:pekna vykladna skrinka bol...nice
21.09.2012 - 20:09:18
00
NAšťastie ja som nemal zatial nejaký problém s vodičmi, ale človek nikdy nevie, na akého ***** či sliepku natrafí.No ja si bud nosím boxera pri sebe, ale v poslednej dobe mám niečo ovela účinejšie... :-D Väčšinou mi to stačí.
21.09.2012 - 22:46:02
00
Ono je najhorsie, ze podobne situacie sa stavaju aj ked jazdim autom. Par krat sa mi stalo, ze niekto kvoli mne vysocil z auta kvoli tomu ze som ho nepustil, alebo sa mu nedajboze votrel do cesty... Vtedy pomoze len zamknutie z vnutra a ignoracia. Vtedy sa zrazu ti magori neponahlaju... na bicykli by som tiez asi zdrhal bocnymi ulickami :-)
23.09.2012 - 09:41:05
00
ja uz iba kyvam ked vytrubuju ,asi maju dovod :D
23.09.2012 - 09:55:07
00
vcera sa mi 2x stalo, ze za mnou spomalilo auto, cakalo, potom pomaly velkym oblukom obislo a ked som im kyvol dokonca jeden aj (v dobrom) odtrubil.
23.09.2012 - 10:16:52
00
JoKo: ako pozeram p.Uricka:pekna vykladna skrinka bol...nice

O to je zábavnejšie, keď na takého golema narazí nejaký nervák za volantom. :lol: Tiež mám kamoša, ktorý má cez 100 kg a to svalstvo nie tuk. S ním sa cítim tak v bezpečí pri mojich 70 kg a výške 165 cm. :D
23.09.2012 - 18:35:39
00
to mas este nejak vela na tu vysku heh , mojich 170cm a 60kg nevzbudzuje patricnu uctu a respekt ale pozor som nervak takze neviem ci by vyhral nejaky ***** za volantom v slovnej bitke :), na ferovku by to bolo asi v moj neprospech aj ked adrenalin robi divy :D
23.09.2012 - 19:07:41
00
...dpči... Zase asfalt a vodič idiot... Pomaly idúca Avia v Rajci za žel. priecestím (smer od Žiliny). Počkal kým prejde osobné auto oproti spolu s Ivecom. Následne ma začal predbiehať. Toľko čo sa dostal s kabínou predo mňa, zahol ku kraju a vytlačil ma úplne do trávy. Nič už v tej chvíli v protismere nešlo. Dvaja chalani vzadu sediaci na korbe iba prerušili rozhovor a kukali na mňa ako vychádzam z trávy so spŕškou nadávok. Asi si fakt kúpim kamerku a "kámoši" budú potom chodiť lámať kostičky. :devil:
23.09.2012 - 20:15:23
00
to s tou kamerou je super napad ,najlepsie full hd a 30-50 snimkov za sekundu :(
23.09.2012 - 20:21:18
00
to mas este nejak vela na tu vysku heh , mojich 170cm a 60kg nevzbudzuje patricnu uctu a respekt ale pozor som nervak takze neviem ci by vyhral nejaky ***** za volantom v slovnej bitke :), na ferovku by to bolo asi v moj neprospech aj ked adrenalin robi divy :D


Je pravda, že na svoju výšku mám možno viac váhy, ale je to skôr vo svalstve. Nohy mám vcelku silné z bicykla a hrudník, chrbát a ruky trochu silnejšie, ale nič kulturistické. V zime, keď sú dlhé večery doma sa trápim s jednoručkami a v práci pracujem s váhou bremien do 40 kg, takže tú silu v rukách potrebujem aj z tohto hľadiska. Taktiež tlačiť či ťahať 1200 kg paletu len s mechanickým paleťákom dá tiež zabrať. Takže nie som taká cyklistická vyžla, ale skôr taký dubák. :lol:
23.09.2012 - 20:37:35
00
:tmi:
http://forum.mtbiker.sk/post627417.html#p627417
24.09.2012 - 21:59:25
00
Kým nebudú tresty formou väzby a dlhodobého odoberania vodičáku, nič k lepšiemu sa nezmení. Podľa mňa je hlúposť hovoriť o zabití z nedbalosti, keď vedome cyklistu ohrozia, nedajú mu prednosť či vytlačia z cesty. Ide o VEDOMÉ jednanie, čiže úmysel = vražda. Minimálne pokus o vraždu alebo ublíženie na zdraví. Zabi človeka autom a pohoda. Lepšie ako niekoho zastreliť. :fubar:

"Ja som tých spoluobčanov nechcel prejsť autom. Nebolo ich vidno a omylom som pridal plyn." Neboj to nieje vražda, takže max 5 rokov a za dobré správanie polovica dole a potom môžeš jazdiť ďalej... Lidí je jak sraček. :o
24.09.2012 - 22:12:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up