A výstavba diaľníc a ostatných komunikácií (rýchlostných, obchvatov) plánovaných ešte za socíku je v prdeli. Lebo sa každý na tom musí nabaliť. Rakúsko, Taliansko v Alpách samý tunel. My nejaké tri? A už máme najdrahšie diaľnice. Je to v keli... Teraz vyhodia prachy na nezmyselný euroval, napchajú to Grécku, namiesto toho aby ho nechali zbankrotovať (nebolo by to po prvý krát, čo zbankrotovalo) či do súkromných bánk a už ich nikdy neuvidíme. Ale to už je o politike uja Fica = sladké reči a skutky proti ľuďom a štátu. Uff. :puke:
19.08.2012 - 18:15:50
00
Čo si o tom budeme hovoriť... Koho si Slovač zvolila, toho má.
19.08.2012 - 18:36:12
00
Čo si o tom budeme hovoriť... Koho si Slovač zvolila, toho má.
si myslim,ze vsetko je to jedna skur... banda
19.08.2012 - 19:17:28
00
suhlasim! Ci modri, cerveni, bieli, .......vsetci len sluzia satanistickym bankstrom, nadnarodnym koncernom a europskej mafii.
19.08.2012 - 19:55:04
00
no bajkalska je asi jedina cesta ktora mi 'zavadzia' cestou do roboty abo z roboty :), takze ked sa mi nieco prihodi tak preto je to stale tam :). inac teraz som bol na vikend v madarsku (lipot a nazad), a ked okolo nas prehucalo nejake auto tak takmer vzdy to bola slovenska znacka a dake bmw medak audi abo co :). madari chodili normalne
19.08.2012 - 22:46:56
00
treba ale davat pozor uz sa mi par krat stalo ze ked ma zbadaju vodici v spetnom zrkadielku a stoja v zapche tak sa vysunu ku kraju...alebo ku stredu(podla toho ci idem pomedzi dva subezne pruhy alebo pri krajnici) a zablokuju ma :( asi nevedia prekusnut ze by som ich mohol obehnut :o

Takych riesim elegantne tak, ze ich obehnem zlava. Nevenujem im potom ani len ten pohrdavy pohlad. Je to mensia komplikacia, spomalenie, brzdy ale vodicovi tak zaroven ukazem, ze jeho malicherne tahy su uplne zbytocne.
20.08.2012 - 08:00:34
00
Presne ako píšeš, blížim sa ku križovatke s radou áut a debílek v plechovke ma ešte v poslednej chvíli obehne aby sa dostal predomňa a zastaví natlačený k obrubníku. S kľudom ingnoranta angličana ho obehnem zľava. 8)
20.08.2012 - 08:15:58
00
my sme vcera zazili blbecka na krizovatke pod zamkom, ked sme stali na cervenej. Prisiel dedo v Hyundai i10, turoval plyn az triaslo celu tu plechovku a po naskoceni oranzovej piskot gum, motor slo vytrhnut, ale dal nas ;-) Proste je to borec, nech mi zavola na mobil, mam pre neho Kinder Bueno ako cenu pre vitaza :D
20.08.2012 - 08:28:04
00
Presne ako píšeš, blížim sa ku križovatke s radou áut a debílek v plechovke ma ešte v poslednej chvíli obehne aby sa dostal predomňa a zastaví natlačený k obrubníku. S kľudom ingnoranta angličana ho obehnem zľava. 8)

Takych riesim elegantne tak, ze ich obehnem zlava. Nevenujem im potom ani len ten pohrdavy pohlad. Je to mensia komplikacia, spomalenie, brzdy ale vodicovi tak zaroven ukazem, ze jeho malicherne tahy su uplne zbytocne.


lenze ja pisem o pripade ked ma obehne vodic niekde pred mestom.....potom ja za par minut dojdem do mesta....vojdem do zapchy....a teraz podla toho kde je vetsia medzera...vetsinou je medzi autami (4 prudova cesta medzi racou az po predmestie) idem pomedzi auta...vsetky sa pomalicky posuvaju iba do predu...ale zrazu nejaky debil predomnou sa mi vystrci do cesty a nalepi sa na vedlajsie auto.... :-( vtedy musim proste len brzdit....nastastie rozmyslam aj za takychto debilov....a mam stale prsty na brzdach :-) ked idem po krajnici a pritisne sa takyto ignorant k obrubniku tak len vyskocim na obrubnik ani nespomalim....ale ked mi to spravi v mieste kde mam auto z prava aj z lava tak musim brzdit inac sa neda....niekedy mam vazne chut to donho napalit sak on sa mi tam v poslednej chvili vystrcil....:-(
vazne ma vytaca ked mi toto spravi v jednej zapche dlhej od race az po zeleznicnu stanicu asi 15-20 debilov.... :@
20.08.2012 - 09:29:15
00
no holt nedokazu prekusnut ze ta ich plechovka za ktoru vyvalili mrte penazi je v meste pomalsia nez bike :), proste ich ide roztrhnut od jedu :), hlavne ze maju auto ktore zrychli z 0 na 100 za 4s a maximalka 250 a stoji v zapche furt :D
20.08.2012 - 09:34:19
00
hehe v rannych zapchach su tie plechovky hrozne pomale....vsimol som si ze ak ma auto predbehlo este v pk pri tescu tak ja som ho aj tak uz v bratislave na predmesti obiehal :-D oni totiz idu ovela rychlejsie kym mozu akonahle sa to zahusti tak maju smolu :-D a to ich hrozne stve :-D :-D len keby si svoje komplexy neriesili na nevinnom bajkerovy co sa snazi stihnut vlak :-(
dalej som si vsimol ze niektorym hrozne vadi ked stojim na cervenej ako uplne prvy(asi si myslia ze ich budem brzdit ked zasvieti zelena)....ale zabudaju na to ze ja na bajku mam akceleraciu o hodne vyssiu ako oni na aute :lol:

capulo : inac co sa bajkalskej tyka teraz ako tam cakavam na bus do roboty tak som si vsimol ze tam su cyklisti asi neviditelny....autobusar odbocoval na zastavku a kaslal na to ze cyklista ktoreho ma z pravej strany musi ist tiez na zastavku lebo inac by ho zmietol pod kolesa koniec daneho autobusu....
.....alebo auta ktore odbocuju k trom veziam....na poslednu chvilu predbehnu bajkera a uplne kaslu na to ze ho maju meter za sebou proste mu skrizia castu a bez blinkra si odbocia.....ako keby nemohli par sekund pockat a odbocit az ked bajker prejde...naco ho obiehali na poslednu chvilu ked aj tak idu zaparkovat do nutra do garazi??? ci ak by tu chvilu pockali tak by im zazracne niekto obsadil parkovacie miesto???
20.08.2012 - 11:18:54
00
no chcelo by to veru nejak poriesit tu bajkalsku, chodniky by tam boli len su tak rozbite a s blbymi najazdmi ze sa tade neda ist
20.08.2012 - 11:58:38
00
ale ked mi to spravi v mieste kde mam auto z prava aj z lava tak musim brzdit inac sa neda....niekedy mam vazne chut to donho napalit sak on sa mi tam v poslednej chvili vystrcil....:-(
vazne ma vytaca ked mi toto spravi v jednej zapche dlhej od race az po zeleznicnu stanicu asi 15-20 debilov.... :@


To máš ťažké, keď jedna zo slovenských vlastností je okrem pohostinnej závisti aj štedrý komplex.
Inak s tým narážaní do nich pri zablokovaní bacha. Vinu by dali policajti aj tebe aj jemu. Podľa predpisov môžeš pri pravom okraji cesty pomalú alebo stojacu kolónu vozidiel obiehať, ale musíš byť obozretný a predvídať. Lebo dotyčný ťa nemusí iba zablokovať, ale môže otvoriť aj dvere spolujazdca, alebo náhle sa rozhodne, že odbočí. Je to také šalamunské rozsúdenie, keďže nie vždy sa dá určiť jednoznačne vina konkrétneho účastníka.
20.08.2012 - 12:35:54
00
dalej som si vsimol ze niektorym hrozne vadi ked stojim na cervenej ako uplne prvy(asi si myslia ze ich budem brzdit ked zasvieti zelena)....ale zabudaju na to ze ja na bajku mam akceleraciu o hodne vyssiu ako oni na aute :lol:


Dokonca stojím prvý pomaly v strede jazdného pruhu, keďže na kraji cesty je prepadnutý kanál a vyjazdené hlboké koľaje a ten somárik v plechovici sa silou mocou natlačí vedľa mňa, že ľavými kolesami stojí na plnej stredovej čiare. Potom skočí zelená, ja sa na krátkom úseku dostanem na 30 a len za sebou počujem ako to túruje na jednotke pomaly na štyridsať, lebo on nemôže byť predsa pomalší ako nejaký buzík na bicykli.
20.08.2012 - 12:42:44
00
co sa stazujete stale na tych vodicov budme trochu sebakriticky :D
http://www.aktuality.sk/clanok/212459/bratislava-takmer-40-percent-cyklistov-na-hradzi-nafukalo/
20.08.2012 - 13:13:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up