Tipujem, ze doterazky jazdil MTB.
15.08.2012 - 22:27:20
00
Ano jazdil som ešte vlani mtb a tretry aj pedále boli takmer nové. Momentálne nie sú financie a predať používané tretry nebude také jednoduché. A nakoniec jazdí sa mi v nich dobre.
16.08.2012 - 08:12:07
00
tiez jazdim na cestaku mtb spd aj tretry....proste ked nieje dost penazi tak co uz .... a jazdi sa v nich dobre :-) a aj tak cestak mam len na presun praca domou....a na trening :-) nikdy to nebude mat pre mna take caro ako MTB :-)
16.08.2012 - 08:23:15
00
.


ak mozem radit, tak okrem odraziek a inych plastov ktore uz si zhodil, vyhodit aj ciapocky ventilkov ;)


Naposledy upravil Hosť dňa 18.10.2012 - 19:05:35, celkovo upravené 1 krát.

16.08.2012 - 09:06:41
00
čiapočky sú zbytočne ťažkéééé :P
16.08.2012 - 09:16:59
00
a na galuskovom ventilku zbytocne :D kedze sa zatahuje a neda sa nahodne vyfucat..narozdiel od MTB kde staci zatlacit na ventilok a vypustis si tlak z kolesa :D
16.08.2012 - 09:57:03
00
Čiapočky sa dávajú hlavne ako ochrana pred špinou :) na takom MTB ak je tzv.:"autoventil" sa bahno a špina dostane rada :) teda mne sa to pár krát stalo, s galuskáčmi na cesťáku nemám problém čiapočky nevozím. Také čo by sa mi páčili sa mi kupovať nechcú a tie plastové sa mi nepáčia. :)
16.08.2012 - 10:02:10
00
a na galuskovom ventilku zbytocne :D kedze sa zatahuje a neda sa nahodne vyfucat..narozdiel od MTB kde staci zatlacit na ventilok a vypustis si tlak z kolesa :D

Hmm, a to je co za "MTB ventil", ktory sa da len tak stlacit, resp. sa vie stlacit sam pocas jazdy tak, ze unikne tlak? Ja taky nepoznam...

Jediny rozumny dovod uviedol Ronzon v prispevku nado mnou.
16.08.2012 - 10:23:16
00
Preco sa pod sako nenosi kosela s kratkym rukavom?
16.08.2012 - 10:29:18
00
Preco sa pod sako nenosi kosela s kratkym rukavom?
ale nosi,neboj....

nie je ten FELT TTcko nahodou?

Dík, keď som si poň prišiel do obchodu, tak to bol tiež neskutočný zážitok pre mňa. Čakal som naň tri týždne a fotku som si pozeral snáď každý deň ale naživo to bolo niečo iné, hlavne tá hmotnosť proti MTB. Mal som pocit že držím pierko. Jazdím skoro každý deň a baví ma to stále viac a viac, až na tú premávku a biedne sk cesty a deb...ých niektorích vodičov, už som na jar letel aj cez kapotu keďže niektorí ignorujú cyklistov, keď som precitol tak prvé som pozeral či je v poriadku bike, no a na druhý deň keď som sa pozrel do zrkadla a celá ľavá strana od ramena až po členok samá modrina. Neviem ako je to možné, ale na bicykli ani škrabanček. Človek musí naozaj byť opatrný a predvídať, keby som si vtedy nepovedal že mi možno nedá prednosť, tak to mohlo dopadnúť oveľa horšie, šiel som asi 45 km rýchlosťou.
A keď som sa otriasol ešte som aj pokračoval v naplánovanej trase, asi z toho šoku.
Tak si dávajte pozor.

a to ze si siel 45km/h : a neverim pri pade so speed 45km/h ani skrabancek na bajku,to mozes pisat na TOPKY.SK a nie sem...
16.08.2012 - 11:03:31
00
Ani mne sa to nezdá :^) . Pri páde v 45km rýchlosti sa už dá inak pozametať asfalt a o demoláciách na cesťáku ani nehovorím.
16.08.2012 - 12:02:43
00
Nemám potrebu tu vypisovať rozprávky, šiel som 45, keď mi skrížilo cestu auto, stihol som ešte chmatnúť po zadnej brzde ale na 4. metroch to šmykom veľmi nespomalilo, (samozrejme že pri samotnom strete som nemal 45, možno som mal 25, alebo 30, neviem, bolo to všetko velmi rýchle) ale keďže som vedel že zrážka je neodvratná a naštastie ma to natočilo pri brzdení bokom, tak som sa doslova hodil aj s bicyklom na kapotu auta a keď som sa ocitol na druhej strane na asfalte a bike bol vedľa mňa bola iba spadnutá reťaz a trocha hádzalo zadné koleso a naozaj nič iné ani škrabanček. Koleso som doma hneď vycentroval, nebolo nijak zohnuté. Proste som mal šťastie v nešťastí.
Kto chce nech verí, alebo neverí bolo to takto.
16.08.2012 - 13:06:54
00
Mne sa stalo to iste v BB, Isiel som okolo 40 a naproti iduci ozraty vodic si to z nicoho nic zabocil dolava do bocnej ulice bez smerovky a tesne predo mnou. Stihol som len stisnut brzdu a doteraz neviem ako som sa nejakym sposobom skrcil, preletel mu cez pravy blatnik kotrmelcom na predne sklo a dosadol som na druhej strane cez zadne koleso naspat na bicykel aj v zapnutych tretrach v pedaloch. Normalne som ostal stat na biku ako pri jazde a mohol pokracovat dalej. Nestalo sa mi vobec nic, len mensia modrina na pleci. Bike totalne bez skrabancov (karbonovy cestak), len trochu hadzalo zadne koleso z pristatia. Chlap ostal z toho v...ty viac ako ja. Mal celkom slusnu skodu - preliaceny blatnik, kufor, rozbite okno. Tahalo z neho ako zo suda slivovice a ked som chcel volat policajtov tak zacal plakat, ze je stavebny robotnik a ked pride o vodicak a pracu tak co jeho deti a zena atd atd. Vy...l som sa nanho, ale donutil som ho odstavit na parkovisku auto a nasadnut na bus, aby nahodou este v ten den niekoho neprizabil.
16.08.2012 - 14:02:08
00
Mne sa stalo to iste v BB, Isiel som okolo 40 a naproti iduci ozraty vodic si to z nicoho nic zabocil dolava do bocnej ulice bez smerovky a tesne predo mnou. Stihol som len stisnut brzdu a doteraz neviem ako som sa nejakym sposobom skrcil, preletel mu cez pravy blatnik kotrmelcom na predne sklo a dosadol som na druhej strane cez zadne koleso naspat na bicykel aj v zapnutych tretrach v pedaloch. Normalne som ostal stat na biku ako pri jazde a mohol pokracovat dalej. Nestalo sa mi vobec nic, len mensia modrina na pleci. Bike totalne bez skrabancov (karbonovy cestak), len trochu hadzalo zadne koleso z pristatia. Chlap ostal z toho v...ty viac ako ja. Mal celkom slusnu skodu - preliaceny blatnik, kufor, rozbite okno. Tahalo z neho ako zo suda slivovice a ked som chcel volat policajtov tak zacal plakat, ze je stavebny robotnik a ked pride o vodicak a pracu tak co jeho deti a zena atd atd. Vy...l som sa nanho, ale donutil som ho odstavit na parkovisku auto a nasadnut na bus, aby nahodou este v ten den niekoho neprizabil.


Takých milujem, opijú sa potom spôsobia haváriu a zväčša to buhužiaľ býva tak že zomrie dáka matka s dieťaťom a opilec ani škrabanček. Naschváľ by som tú políciu zavolal ! lebo je možno že to nebolo 1x a ani posledný.... poznám pár takých ľudí.
16.08.2012 - 15:35:30
00
MatoF: tak ta lutujem,lebo na druhy den si prisiel pre auto este s par promile v sebe...a tym padom si mozno mohol zapricinit nehodu vlastne ty!!!len polemizujem,ja by osm just zavolal fizlov,aspon si mal od neho vymamit prachy,hned do najblizsieho bankomatu a sup ho sem 1000 euro....a to by vysiel este lacno :D
preliaceny blatnik, kufor, rozbite okno...to si ako padal,lebo mam z toho pekny gulas v hlave si to vobec predstavit
ja byt tebou,tretra dole a bil ho donemoty :D.....
toto si nechcem ani predstavit,kebyze sa mi toto stane mne....
16.08.2012 - 20:35:50
00
cron
keyboard_arrow_up