Holiday Inn a celu tu ulicu nemam rad, je tam na mna privela vyjazdov.
Dnes som skusal ist cez Ruzinovsku radialu.. No a skoncilo to kolesom v jame, ako som uz pisal...
14.08.2012 - 22:11:41
00
Skús ísť radšej po samotnej Ružinovskej je tam ešte kvalitný asfalt položený pred tromi rokmi. Tie pseudo cykloradiáli je skôr výsmech.
14.08.2012 - 22:18:20
00
ono este sa to nestalo a dufam ze sa to ani nestane ale ked idem okolo zaparkovanych aut na chodniku (rozumej hned vedla je krajnica po ktorej si to siniem ) tak trpnem kedy sa rozletia dvere a vystupy nejaky ,nazvem ho pikacu :D
14.08.2012 - 22:32:53
00
No ja si v tomto prípade nechávam rezervu od ich dverí min. 1 meter. Hlavne, keď idem po cyklopruhu, ktorý je nacapený hneď vedľa zaparkovaných áut.
14.08.2012 - 22:34:36
00
No, to poznam, nieco podobne je aj pri Kosickej ul.

Ruky vkuse na brzdach, a idem pomalicky. Ludia su blbci a nie je problem otvorit dvere, alebo aj vyjst celym autom do cesty cyklistovi. Vsak co.

Joli, Ruzinovska radiala je pojem este z hlbokeho sociku na celu tu trasu, opodstatnene elektrickami :D

A isiel som vtedy po ceste. Ved to. Ze na tak novej ceste to clovek ani necaka.
14.08.2012 - 22:39:55
00
keď idem po cyklopruhu

..cykločóóóó??? To na Slovensku niekde je??? :?:
14.08.2012 - 22:40:08
00
Samozrejme, že je tých 500 metrov na Košickej ul. v BA. :fubar:
14.08.2012 - 22:41:53
00

A isiel som vtedy po ceste. Ved to. Ze na tak novej ceste to clovek ani necaka.

Treba ísť ďalej od obrubníka, tie kanálové vpuste sú prepadnuté všade, aj na opravenej ceste.
14.08.2012 - 22:43:41
00
aha 500m, uz som myslel, ze ma ti ufoni z temy vedla uniesli do inej krajiny :-)
14.08.2012 - 22:45:30
00
No a keby si to videl naživo, tak by si radšej odletel s tými ufónmi.
14.08.2012 - 22:47:06
00
joli, niekde som to uz pisal. aby som eliminoval jamy, isiel som sam po skoro novej ceste, stredom, a obzrel som sa na vedlajsie cesty, aby mi niekto nevletel. A v tom som chytil tu jamu uplne v strede. Davaj tam pozor, je to zhruba oproti slovaneu, skor smerom dalej od byvaleho orpz.

no veru radsej odletel, je to take od nikial nikam, strasna "kvalita"a dnes som po tom skusil ist, vyviedlo ma to v prdeli medzi starymi panelakmi a mal som dobru okluku som sa vratil na cestu... raz dobre to nasi spoluobcania vymyslaju a realizuju...
14.08.2012 - 23:07:51
00
tak dnesna skusenost stala za to:
uz sa trepem domov z vyjazdu,a idem klasicky cez nase "velkomesto" :D...radsej ako obchvatom,kde chodi plno kamionov.a zrazu na mna niekto zozadu trubi,podozriva truba...uz viem ze mudrlanti zeleni,ziapem na neho ze co trubi ked na to nema dovod,stiahne okienko,este raz na neho zhuknem ze na koho on bude trubit,okienko sa pomalicky stiahlo a CHRAN A POMAHAj pekne zmenili smer,ludia mali na okoli dobru zabavu :D :D,ale dali za pravdu, tak ked aj naprostred rozdrbanej cesty pojdem 10kou...mna to nezajujima
15.08.2012 - 12:15:07
00
vcera Senecky mestsky taktiez:
rovna cesta mozno 5km, vidim ich uz v diaaaalke ze idu oproti
pred nimi 3 auta, oni majaky+sirena, ale nikto im na kraj neuhol, sak mali volny protismer
tak idu debili celu cestu za tymi troma a az ked su skoro pri mne, idu ich predbiehat
samozrejme sa zaradovali asi 5m predomnou
15.08.2012 - 12:35:25
00
Ja som mal dnes tiež "pekný " výjazd. Začiatok perfektný po vetre super priemerka .Po otočke proti vetru, ale dalo sa tak som to mastil. Cely ten úsek je asi 25km s toho až 80% v kuse uzavretá obec teda 50-ka. No málo kto ju dodržuje. Dobehol ma kamion a nemohol ma predbehnúť tak som na autobus. zastávke spomalil a ukázal že ma môže predísť . Bezpečne ma obišiel a zablikal smerovkami. /mimochodom mal českú SPZ/
Bol som s toho hepy, no rýchlo ma z toho vyliečil další kamion o možno 5km dalej. Na krajnici stálo auto tak som ho chcel obísť v tom za mnou zatrúbenie a to kamionista usúdil, že ja mám času dosť a on sa ponáhla. Začal predbiehať aj napriek tomu ,že v protismere prichádzalo auto. Ledva som to ubrzdil ,bud by som vrazil do parkujúceho auta alebo pod kamionom. Totálne ma to rozzúrilo 2km Som šprintoval za nim a trieskal do riaditok .
Ked som sa konečne ukludnil tak z vedlajšej vyletel mládenec a zrúkol na mňa "*****" a bol som zasa nasr-ty! Samozrejme moju výzvu na zastavenie, že mu to vysvetlím radšej odmietol.
100m od baráku pri vjazde do kruháču som šiel v strede aby ma neholi predbiehať to sa nepáčilo pánovi v starej audine a šiel mi 5cm za prdelou. V druhom výjazde ma neskoro zbadal vchádzájuci vodič a ja som musel uhnúť celkom do lava a upustiť kruháč. To už nevydržal pán v audi a začal vytrubovať lebo ma chcel silou mocou predísť. Tepy som mal hádam 200 odbočil som na chodník a vyštartoval po šoférovy ten na mňa kričal že cyklista má jazdiť v pravo a ja behom proti nemu a či sa môže v kruhovom objazde predchádzať. Po chodníku idúca slečna hovorí šoférovi že v kruhači sa neobieha. Nestačil som k nemu dobehnúť a zbabelo ušiel.
Zas jeden "pekný" Výjazd
16.08.2012 - 20:57:04
00
takymto soferom ukazujem hned prostrednik
16.08.2012 - 21:05:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up