tak hej vsetko sa da zneuzit, ale ak sa chceme natahovat vselijake pravne haluze tak to potom nech radsej zamestnaju kazdeho takeho dochodcu ako policajta aby to malo daku oporu v zakonoch ;) urcite si na seba aj na x dalsich okolo zarobia na tych pokutach, a ked bude malo zvysime pokuty o jednu dve nuly
14.08.2012 - 15:26:08
00
ako pomocnik VB :D
14.08.2012 - 15:27:04
00
No, ja som mal dnes dva paradne zazitky... Pisem to k vodicom, aj ked za jeden moze mesto, za druhy robosi, a za treti hviezdy, ale tak co uz...
1. Idem si po ceste, najprv za autobusom (ale s bezpecnym odstupom), potom som ho radsej nechal odist aby som videl... Asi rok-dva stara cesta. Je tam krizovatka, tak som mierne pribrzdoval a pozeral sa vlavo, vpravo (aj ked som bol na hlavnej); predsalen, ci nejaky blbec nevyleti. A zrazu mi zmizlo predne koleso! Jama hlboka jak svet, nastastie v "dobrom" tvare, takze som to ustal a neletel som. No prdel som uz mal v lufte a predpokladam, ze na prednom kolese je osmicka. Ani neviem ako som to ustal, lebo hlbka do tretiny kolesa, skoro som aj spice suchol.

2. Idem si po chodniku, kde ujovia robotnici zatepluju panelak. Sustredim sa na vymole, je tam tien a ja mam slnecne okuliare, takze hruby cierny kabel na 380 V pozdlz chodnika (stredom...) som si nemal sancu vsimnut... Pekne som sa po nom zviezol, smyklo ma, uz som letel nabok ale stihol som dat nohu. Aj som stavnato povedal a chcel som ist aj za jednym robosom co prave jedol, ze preco to musia mat otca-matere na chodniku, ale mal taky vystraseny vyraz, ze som ho radsej nahal tak.

3. Idem si zase po ceste, dobieham auta, ktore stoja na priechode a pustaju ludi, asi tak v 35km/h. Skoro som bol na urovni auta, ked nejaky "profik" na horskom sa vyrutil zboku po priechode, asi 20cm po za auta a rovno na mna... Ze pozriet sa, to nepozname. Ledva som strhol volant doprava, chvalabohu tam bola zastavka MHD a som ho obisiel.
Keby som pribrzdil a netocil, som v nom.

Tomu sa hovori stastny den (auta predbiehajuce okolo mna v 30cm odstupe na prazdnej ceste ma ties nesmierne potesili).
14.08.2012 - 15:43:21
00
tie 30cm odstupy na prazdnych cestach+trubenie+ukazky na teba ci si normalny :D tak tie su TOP
2.inac po chodniku nemas co bajkovat :P
14.08.2012 - 17:03:18
00
Ja mam rad aj ked pekne cakam na priechode pre cyklistov, prazdna cesta, ide jeden vodic niekde v dialke; ale ten musi pridat (ked ma vidi) v 50ke na 90 tak, ze mi pomaly sucha zadne koleso :D

No musim ist po chodniku, lebo ako to isti tiezludia vyriesili, tak po novom musim ku nam domov kruzit jak druzica (musim obchadzat polovicu mestskej casti, a este miesto 30m domov si to musim kvoli novej jednosmerke obchadzat 3x 40m :D)
14.08.2012 - 17:44:11
00
po chodníku jazdíš ale do protismeru nepáchneš.. to sú mi veci..
14.08.2012 - 17:47:34
00
Dnes ma na výjazde nejaký úbožiak ostriekal smradľavou vodou s ostrekovačov ešteže som mal okuliare.Keď som mu ukázal že je na hlavu a aby zastavil na to nemal odvahu.
Niekomu fakt stačí veľmi málo k šťastiu! :fubar:
14.08.2012 - 18:57:10
00
oni su hrdinovia len vo svojom aute ......mne vybehol chlapik z vedlajsej, LTT som to ubrzdil. Gestikuloval som za nim, aby zastal no naramne sa bavil, vyskieral a ukazoval mi prostrednik a rehotal sa. Zabudol vsak, ze ja sa na FULLe dostanem do mesta skor ako on (doslova som si vytvoril vzdusnu ciaru cez "vsetko") a na parkovisku pred Europu vidim, ze chlapik vystupuje. Zaflekoval som to pred nim, vyskocil z tretier a opytal sa ho, ci mal z toho srandu, ked mi nedal prednost. Chlap sa roztriasol, zacal sa ospravedlnovat, ze ma nevidel, ze aby som mu odpustil a mal som pocit, ze si cvrkne. Bola to o hlavu nizsia, vyschnuta a hrbata troska s rapavym ksichtom a strapatymi vlasmi. Povedal som mu, ze mu neverim o tom "nevideni" avsak odpustam mu, lebo taku trosku som naozaj nikdy nevidel a musi to mat v zivote tazke. Este som mu pripomenul, aby nerobil ludom nic zle.
14.08.2012 - 19:48:57
00
haha pekne si mu to dal :)
inak toto pozorujem aj ja , ze ked ma obchadzaju tak vystreknu vodu z ostrekovaca , samozrejme je pekne liehova mozno si myslia ze ma zastavia policajti a ja snad nafukam alebo zeby som sa opil z toho co nadycham ???
14.08.2012 - 19:52:54
00
Pekne.
Ostrekovace potesia najma pri "fucani", resp. hocijakej aktivite s otvorenou ktoroukolvek dutinou :D
14.08.2012 - 20:02:42
00
mne dnes jedna fuchtla pri bajkalskej ako je tusim holiday inn tak vyberala daco z auta, a aj som tusil ze bude zle tak som mal ruky na brzdach a ani sa nepozre, telefon na uchu a 10m predomnou pod ho krizom cez cestu, kebyze idem rychlejsie nez 20 tak som v nej, a kebyze som na aute tak by som si spravil ciarku ze o jednu blbu menej :)
14.08.2012 - 20:48:56
00
inac, ked ta naberie niekto na kapotu a potom mu odkopnes tretou hlavu.....by ta sud oslobodil, vsak v afekte, ci? ;-) :D
14.08.2012 - 21:11:43
00
tak urciteee, a este ked ho nahanas cez pol mesta :) adrenalin :D
14.08.2012 - 21:14:34
00
nie, myslim, ze keby si skoncil na jej kapote. Potom by akoze vystupovala z auta a pritom by si jej pekne tu hlavu ...fuk... :-)
---koniec OT--
14.08.2012 - 21:17:17
00
jaj to si o tej mojej pisal, ja ze o tom co tu angel nahanal cez pol mesta :D, ta moja nebola na aute, bola vystupena a tak nieco vyberala z auta a vybrala sa krizom cez cestu pesi
14.08.2012 - 21:43:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up