presne tak, uhol pri prechadzani kolaje asi nebol dostatocny a tak ma posmykalo po asfalte trochen. musim sa spytat astro kde napisal minule aby odpilili tyc pri botanickej. mozno motyka vystreli a konecne by tie kolaje poslali do pecka
13.08.2012 - 19:46:10
00
poznam to tam, davam si vzdy pozor, no je to o drzku
zelam skore uzdravenie
13.08.2012 - 20:31:11
00
dakujem
hej v bratislave je viacej takychto zaludnych miest pre cyklistov
13.08.2012 - 20:36:41
10
v piatok som si bol oddychnut od prace na unikove schodisko, kukam smerom na tie kolajnice, vidim babu ako ide na niecom mestskom a zrazu lezi na zemi pred autami
tie kolajnice su tam fakt na 2 veci...
pokial sa pamatam, pred nejakym casom to riesili v BA novinach, ze sa nikto nechce priznat k vlastnictvu tych kolajnic a ze tym padom zmiznu asi az ked sa tam ( niekedy ) postavi Twin City
13.08.2012 - 22:40:14
00
na tych nivach som minuly rok aj ja hodil tigra. presnejsie povedane salto. predne preslo a zadne smyklo na kolaji a ked zabralo na asfalte zo sedla som dostal taky kopanec ze ma vyhodilo cez rajdy. nastastie len modrina na bedre a nejaka chrasta na kolene. nechcem si to predstavit keby islo za mnou auto nastastie som tam bol sam len ludia na zastavke MHD sa uskrnali.
ten usek je aj postrachom pre motorkarov tiez tam padaju ako hrusky.
14.08.2012 - 09:30:07
00
Ja som tam spadol, ked som si kupoval prvy bicykel vo Wike na Vysokej. Hned skrivene rohy, oskrety lak a to som ho mal par minut novy. Odvtedy sa tomu useku vyhybam, radsej idem po Parickovej poza ASMN alebo po Landnererovej. Minuly rok som cakal na zastavke tak sa tam tiez jeden chalan vysypal, znicil si bike a skoro ho este preslo auto. Tak som hned pisal na http://www.odkazprestarostu.sk/702. Samozrejme nevyrisene, kedze osloveny magistrat ci kto s tym nemoze nic robit, kedze upravu cesty bude robit zhotovitel stavby novej autobusovej stanice. Cize to ze sa ta ludia, bicykle lamu, autobusom a autam nicia podvozky tak to nikoho nezaujima. Asi by to chcelo podat nejake tresne oznamenie, alebo nahradu ujmy na zdravi na bratislavsky magistrat za nevyhovujuci stav cesty. Ak by tam dali aspon znacku pozor hrby, alebo nieco podobne tak by sa z toho vyvliekli. Ale ked tam nieje ziadne upozornenie...
14.08.2012 - 13:13:12
00
Zial sa zmeny dockame asi az po dostavbe Twin city...

Suhlasim, ze pre beznych necyklistov, ktori pouzivaju bicykel len ako dopravny prostriedok v meste a nemaju v podstate ziadne skusenosti/techniku jazdy, je to nebezpecne miesto. Ale vy bajkeri (a este k tomu na tlstych gumach), by ste to mali zvladat bez problemov. Obcas tade idem na 23 mm slickoch a da sa to prejst aj v 30 km/h, takze asi precenujete schopnosti svojich plastov resp. podcenujete fyziku (najazdovy uhol, trenie plasta na hladkom kove, odlahcenie kolesa prechadzajuceho cez kolajnicu...).

P.S. Myslim, ze zalobca by pri troche stastia mohol byt v spore s mestom ohladom bolestneho a nahrady skody na bicykli uspesny (prave aj vzhladom na chybajuce oznacenie nebezpecneho useku znackou).
14.08.2012 - 13:38:00
00
konkretne som spadol na plastoch Conti sportcontact 1,3 na takych tenkych som este nejazdil takze to mozno bude skusenostami.
14.08.2012 - 18:03:28
00
ono len si chcem nieco overit , su kolaje vyvysene oproti asfaltu alebo nie ? ak ano tak chapem preco tam ludia padaju ....ono staci uz 1cm
14.08.2012 - 18:06:28
00
Ono su to dost specificke kolaje, stokrat doplatane s drevenymi bocnicami, ktore sa rozpadavaju, vyjazdene kolaje od autobusov a trolejbusov. Proste katastrofa, vid. odkaz co som dal vyssie.

www.odkazprestarostu.sk

Ono to chce bud skakat, alebo ist kolmo na kolaje, co by znamenalo vybocit z jazdenho pruhu...
14.08.2012 - 18:21:29
00
a jejej, toto je uz riadny uhol , taketo sa naozaj iba skacu resp ide sa kolmejsie .....
14.08.2012 - 19:54:29
00
To musíš pekne ďaleko skočiť... Inak, pred rokmi som si tam aj ja ustlal...
14.08.2012 - 23:35:23
00
dnes po asi siedmych rokoch pad.. uspesne ma zostrelili kolajnice na mlynskych nivach

Mna dostali tiez pred 3 rokmi /mal som pochramany prst, nemohol som skakat, tak som sa tiez smykol, dost neprijemne nasledky/ .. skore uzdravenie prajem.

Inak s tym, ze vsetci hraju mrtveho chrobaka je klasicky slovensky bananistan. Inokedy nie je problem zabavit sukromny majetok, ale ak treba nieco poriesit, tak je problem. Zase len hladaju 1000 sposobom ako sa nieco neda. Pritom je to take jednoduche.
15.08.2012 - 07:59:53
00
nieco z OH
Pad: estaticos.elmundo.es
a dopad: totallycoolpix.com
15.08.2012 - 09:43:46
00
auajs :tmi: aj profikovi sa zadari. ale fotomomentka nadherna.
15.08.2012 - 10:26:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie / Chrániče)
keyboard_arrow_up