tak pri dnesnom vetre staci ked som siel aj 25 proti vetru,lebo to bolo dnes o hubu
ale panko robil nastupy,sviniar jeden :D sem tam som mal dost :D,potom to rozturoval a proti kopcu s vetrom v ksichte nema sanca...
08.08.2012 - 20:55:40
00
ta trochu pokaucoval no :D

inak co je to za modu ked namiesto ubratia z plynu zacnu trubit jak besni , to akoze mam zmiznut z cesty ci len vediet ze sa blizi coccot ??
08.08.2012 - 21:45:57
00
Hehe, babety... Ja som to tiez par krat skusal, aj som za nimi vladal, ale ten smrad.. zadymene vsetko v okruhu 15m, ze ani vidiet pomaly nebolo :D
08.08.2012 - 22:32:04
00
dnes na mna pri vyjazde trubil pako v Batovciach :D som zreval na neho ze ludia okolo kukali ako puci,ze co trubi, presiel vedla mna na parkovisko,okna stiahnute,zena vedla neho uz zacala do neho "trubit" ze preco po mne trubi :D kuknem a pekna zena hehe... chlapik sa ospravedlnil,za co mu patri moje uznanie :D
08.08.2012 - 23:09:10
00
Fetiť za Babetou? Pri väčšom odstupe, kde už je hák bezvýznamný áno. Ale v tesnom háku je výfuk príliš dolu na to, aby sa dym dostal tak vysoko... :-)
09.08.2012 - 05:58:16
00
s tym trubenim nechapem ani ja! To si niektori soferi myslia, ze cesta je len pre jeho nalestene ego a ini tam nemaju co robit?
09.08.2012 - 09:32:06
00
Pridam cerstve info z oblasti makarskej...valim si to dole po vyjazde na Sveti Jure, miernym dolekopcom idem 55-60 kmh a teda predbieham aj osobne auta (domacich, ale aj jedno BL auto so seferom do 30r), vsetci su s tym v pohode, predbieham z lava cez protismer akoby som siel autom...nikto s tym nema problem...az ked si cur** s BL znackou uvedomil, ze ho predbehol cyklista, dupol na to, natlacil sa za auto pred nim na par cm a zacal ma vytlacat ku krajnici..samozrejme s vyraznym brzdenim, ledva som dobrzdil a ustal to, uz som siel kolesom takmer po obrubniku. Zacal otvarat okienko a chcel asi nadavat v domienke, ze je to nejaky chorvat...nedalo mi a vynadal som mu (domaci mi hadam prepacia) do bratislavkych kok*** a ze nikto iny iba brat. kok**** moze toto robit...padlo este par hrubych slov z mojej strany. Slovencina ho asi zaskocila, lebo sa na nic poriadne nezmohol. Podradil som a odisiel som mu v kopci, on zostal v kolone.
Druha skusenost, valim si to po rovnej ceste bez zakrut dole kopcom 60+kmh (predomnou ani za mnou ziadne auto) ked zrazu CZ auto z bocnej vystartuje par metrov predomnou (bol den, dobra viditelnost, nemal ma proti slnku, ze by nevidel, siel som stredom svojho pruhu aby ma bolo dobre vidiet, nie po krajnici) a takmer som to donho napral.

Ked to zhrniem...ak bola nejaka neprijemna situacia, tak to boli slovaci alebo cesi za volantom, domaci ti pockali, pustili, trpezlivost....kam nasa mentalita speje....
09.08.2012 - 10:05:03
00
Obľúbené miesto križovania dementnými vodičmi a vodičkami - BA, Špitálska ulica. Končí tam električkový ostrovček a autá odbočujú na parkovisko pred Ministerstvom práce (fialová). Prípadne aj odbočenie zo Špitálskej na Rajskú (žltá)- dnes veľa nechýbalo a nastúpil som do starého Saabu cez zadné pravé dvere a ten dement za volantom si ma vôbec ale vôbec nevšímal. Zreval som štavnato "kokoooo...." ale asi je ten severský šrot dostatočne zvukovo odizolovaný lebo nijako nezareagoval, ani pohľadom. Veľa nechýbalo a stočil som to za ním a pošteklil mu zrkadlo. Takáto situácia sa mi na tomto mieste nestala prvýkrát.

Prílohy:

spitalska.jpg
spitalska.jpg 249.82 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2012 - 10:08:46
00
Takze su taki soferi co to chapu a ma obehnu pekne az za stredovou ciarou, ale aj taki, co aj na 5km rovnej ceste bez protiiduceho auta prejdu 30cm odomna.

toto ani ja nechápem - asi v živote nesedeli na bicykli. A tiež mám ten pocit, že posledné roky jazdia ženy agresívnejšie ako chlapi - preto keď vidím, že sa blíži "auto bez řidiče", radšej sa pracem skade ľahšie.
09.08.2012 - 10:27:07
00
Dalsie arogantne hovado v autobuse :-(
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.451953228169150.107171.184809388216870&type=1
09.08.2012 - 11:36:24
00
kokos husteee, ja som vcera stretol tie kamiony na bielom, jeden sice spomalil ale aj tak sa nedalo inac okolo neho nez zastat mimo cesty, ale druhy si to drbal dole cestou jak keby tam bol len on, by ma zaujimalo co by robil v zakrute keby sa mu tam niekto objavil
09.08.2012 - 12:35:58
00
a výborné je, keď človek ide po ceste a oproti ide pár áut za sebou normálne 90 km/h a zrazu sa jeden ***** rozhodne, že ide predbiehať...veď čo, ide len cyklista...toto sa mi stáva celkom často
09.08.2012 - 14:03:52
00
presne toto sa mi vcera stalo v Detve (kde inde, vsak?) ....oproti Fabia s neukojenou zenskou a v jej pruhu prekazka. Bez toho aby co i len pribrzdila sa rozhodla obiehat...uz som sa videl na kapote. Proste stupidna detvianska primitivka!
09.08.2012 - 14:07:35
00
presne na toto som narazal v mojom prispevku :) panicka na passate, brada na volante..
ta sekunda co sme si pozerali snad z 5m rovno do oci trvala pre mna snad minutu
09.08.2012 - 14:41:33
00
kokos husteee, ja som vcera stretol tie kamiony na bielom, jeden sice spomalil ale aj tak sa nedalo inac okolo neho nez zastat mimo cesty, ale druhy si to drbal dole cestou jak keby tam bol len on, by ma zaujimalo co by robil v zakrute keby sa mu tam niekto objavil

prazdny jednou stranou kolies po trave - ako ked stretol mna. keby bol nalozeny netusim co by sa dialo a ci by si trufol lebo naklonilo ho to slusne.
09.08.2012 - 16:45:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up