skusal som mladych cyklistov ale vyzera to biedne nestiham im.... trenuje tu niekto nie az tak tvrdo?? by som sa pridal... mam 19r ale berem aj starsiu bandu :)
25.04.2007 - 19:35:44
00
tak vzhladom nato, ze som az z Partizanskeho, tak by to nemalo vyznam, ale niekedy cez leto by som mohol niekedy prist, na par km sa previezt,
napis, ake mas priemerky, a uvidim, lebo ja nie cisty road, ale cross s tazsimi prevodmi
25.04.2007 - 20:07:30
00
Junáčik, a odkiaľ si ty???
V bašte slovenskej cestnej cyklistiky si nevieš nájsť partákov???
Som štvrtý týždeň v Trenčianskych Tepliciach a každé poobedie, keď sadnem na kolo, stretávam desiatky cestných cyklistov medzi Dubnicou a Trenčínom, na cestách za Váhom (Lednické Rovne - Nemšová - Skalka) to ani nestíham počítať... V pondelok som sa trápil do Homôlky a tiež som stretol asi tak desiatich... O Machnáči a cestách medzi Motešicami a Miticami ani nepíšem.
A napríklad Šatkovci majú míting každú nedeľu o desiatej pred obchodom.
25.04.2007 - 22:24:27
00
no mozeme dat v lete nieco dlhsie.. minuly rok som dal v lete 150km presne za 6 hodin (a k tomu 3x5 minut prestavka co si musela prdel a chrbat odpocinut :) avg 25 pri avg tepe 158 ale iba po ceste a na starom bicykli za 5 tisic taky MTB znacky ze IROK ale sak radsej pomlcim o tom bajku... :)

teraz mam cestnu meridu tak uvidime co dokaze ale neni forma... mam dost po 100km, ani neviem ci si trufam dat teraz 150km na cestaku. napr teraz 16.aprila to bolo 105 km za 3:26 hodin AVG 30,7 to asi tak moje tempo.. este som neskusal intenzivnu jazdu, len tak si vyjdem pre kondicku zatial nabehane 1720 km

a preto hladam cyklistov s ktorymi by som stihal lebo tam tych mladych nestiham a ani toho chalana od satku nestiham a kamosi nejadzia oni by len chlastali parchanti lenivi, tak nemam s kym jazdit....



ako myslis tie mitingy co si mam pod tym predstavit ??? tam ako pridem a mozem ist s nimi na nedelnajsiu jadzu ?

inak si pockam na akcie a po lete kupujem aj MTB. mimo cesty to musi byt tiez skvele jadzit
27.04.2007 - 00:06:27
00
Čudujem sa, že pri takých priemeroch nestíhaš uvisieť v háku gumkáčom...
28.04.2007 - 08:59:28
00
nestiham, vtedy mi usli do mierneho kopca z horoviec hore do kvasova..... oni si to slapu do kopca akoby nic a mne tam vytuhli nohy. tak som si dal za ciel kazdy tyzden na vrsatec,,,, zrovna teraz som dosiel z vrsatca cas ze 24,40 min avg 15,8 avg tep 182 super teraz ma bere jeden chalan co jadzi za satku na trening tak ich skusim snad tam spoznam viac cyklisotv s ktorymi budem behat.. ty jazdis?? zober ma niekedy co ja viem na homolku ?
29.04.2007 - 20:52:11
00
Bol som v Trenčianskych Tepliciach na liečení, končím v utorok. Pred týždňom som bol na Homôlke a bola to bieda... na tachometri jednomiestne číslo. Hja, roky, váhu a zdravotné problémy neodrbeš...
29.04.2007 - 21:59:40
00
na homolku sa aj ja chystam... ja som tam mal minly rok avg 18,7 cas 27,19min (8.58km) takze dvojmieste cislo bolo ale sak na moju vahu, vek by ine ani nemohlo byt.. ten chalan zo satky mi minule odkazal ze ak dam homolku do 22 min ze mam sa ozvat... 5 min je vela tak som s nim uz nebol..

nemas v plane zajtra homolku?? sak hore sa pockame... bufet by mal byt stale otvoreny :) ....nechcem tam ist sam
30.04.2007 - 14:49:13
00
Už som doma a zajtra sa budem venovať záhrade - musí byť riadne vyschnutá a spustnutá...

Odkiaľ počítaš tých 8,6 km? Od odbočky na Hornú Porubu?
30.04.2007 - 23:26:19
00
aha, no skoda.. tak peknu zahradku prajem aby si mal :) hej tam kde je odbocka na hornu porubu, uplne presne z toho mostika az po bufet po lavicku. teraz ked slapem vrsatec zistujem ze som spravil chybu ze som kupil normalny prevodnik... nan ma aj nalakal predajca, ja som mu vravel ze nebudem stihat slapat do kopca chcel som prevedenie trojprevodnik alebo compact ale on ze nemam mat strach... slapem na najlahsom prevode a ako ine problemy.. miestamy sa rozhodujem ci mam tlacit alebo plakat ale vzdy si vyberem slzy :)
01.05.2007 - 00:02:49
00
Nerozumiem... Jazdil som 53-39 a kazetu 12-25 a nikdy, ani v Alpách ma nenapadlo zosadnúť, všetko som akosi vyšiel. Občas síce len pomaly a kľučkujúc, ale išlo to. V zime som pre zdravotné problémy a vek prešiel na kompakt stred (50-34) a na Homôlku som akurát na jednom mieste dal najľahší prevod... Ten som si šetril na Javorinku, tam sú tie schody nepríjemné... Ale keďže som sa motal, tak som musel na Homôlke otočiť späť do Teplíc, aby som stihol večeru a bazén.
Triplu jazdia len turisti, aj to len v Alpách, na 10-20 km stúpaniach...
01.05.2007 - 23:19:39
00
tak tomu tiez nerozumiem,, aj dnes som bol zas na vrsatci a zasa som mal problemi,, lepsie sa mi to slapalo na MTB su tam lahke prevody na ktorych sa ide dobre len je horsi cas,,, chyba je jasna mam slabe nohy chce to posilit silu ale ako?? mam sa trapit do kopcov to pomoze??

musim natrenovat kopce lebo v juni ma caka asi v cechach vyslap na Praded, tak nechcem tam mat cas cez hodinu...
02.05.2007 - 22:59:14
00
ja tiez trochu nechapem...ako studujem tie tvoje priemerky tak mi vychadza iba to ze si asi "spurter" ala Zabel...dnes som bol totiz Homolku od Ilavi ( a to uz som mal v nohach par km z Partizanskeho cez Zliechov kde sme paradne zmokli ) a v stupani som mal zaradeny najlahsi prevod 53/19z...ved to nie je az taky strasny kopec len tie niektore nekonecne rovinky sa mi trochu nepacili :) ...takze asi bude treba niekde zhodit na vahe...
02.06.2007 - 23:13:21
00
Minulý víkend boli v Dubnici a okolí preteky. V piatok 25. 5. sa išla Homôlka 3x, väčšina (prvá skupina) ju išla na hrubej.
Fotené z doprovodného auta.

Prílohy:

P1040011.JPG
P1040011.JPG 532.46 KiB thumb_up0thumb_down

02.06.2007 - 23:53:39
00
tie problemy mam na vrsatci zvlast to posledne stupanie nad krcmou,,, tam vazne uvazujem ze zosadnem a ked este kuknem na merac a tam 202 tepov no konec :) bol som na homolke tento rok a je to vazne take stupanie dopohody,,, cas oproti minulemu roku isiel dole na 0:24:42 a zajtra idem na homolku asi znova skusit. uz skusam treningy s mladymi cyklistami tak som happy ze nemusim sam jazdit,,,, inak sa mi tu nikto neozval pekne!!!

este taka drobnost,,, 23.juna slapem v cechach Praded na cas,, taka casovka do kopca 9 km s prevysenim cez 600 m ako sa mam na to troska pripravit?? nechcem tam mat uplne ze posledny cas. mam trenovat kopce na tazkych prevodoch aby som dostal silu do noh alebo ako?? co ja viem mam vyjst homolku ale to je slabe tak ju mam zist a hned zasa vyslapat alebo ako na kopce?
05.06.2007 - 23:42:02
00
keyboard_arrow_up