Mne sa zase páčí ako to vláčik Lotta vždy pekne rozbehne pre Sagana :lol: .
14.07.2012 - 19:52:53
00
Najviac sa nasmejem keď komentuje Ivan Niňaj. Je vidieť, že absolutne nerozumie cyklistike. Čo slovo to perla...napr. "sedem členná dvojica" alebo "V našej sútaži môžete vyhrať sedlovku, riadidlá a podstavec" :-D
"Niekto nevydrží to nesmierne dlhé stúpanie, pretože je to nesmierne dlhé stúpanie."

To,ze Ninaj nerozumie cyklistike si nemyslel vazne,ci?
14.07.2012 - 20:05:20
00
martiner: No vyzerá to tak. Ten chlap sa nedá počúvať ani v hokeji ani v cyklistike atď. Podľa toho ako rozpráva mi nie je jasné, že tomu rozumie. To, že možno niekedy komentoval Preteky mieru z neho nerobí znalca... Ale aspoň sa človek zasmeje nad jeho perlami...
14.07.2012 - 21:21:08
00
ono priznam sa ked tam nie je (ninaj) hned ma menej usi bolia ani tak nie z toho ze tara somariny ale jeho hlas ma dost irituje tento druhy co bol dneska je fajn ...a moze aj tarat :D

inak ako to robia s tou sutazou ked vyzrebuju vyhercu ozvu sa mu a potom si vypytaju inicialy ci ako ??
14.07.2012 - 21:23:21
00
Zaregistroval som tu par rozdielnych nazorov na to, ci Sagan ma alebo nema na najlepsich spurterov. Dnes sa myslim dost jasne k tomu vyjadril aj on sam, ked povedal toto o Greipelovi.

I don't think he's stronger than me but that's sprinting – one time he wins, another time I win...”

http://www.letour.com/le-tour/2012/us/stage-13/news/int/sagan-i-don-t-think-he-s-stronger-than-me.html
14.07.2012 - 21:51:59
00
keby bol ciel o 10m dalej tak by bol Greipel v tahu :headbang:
14.07.2012 - 22:25:19
00
Keby bol ciel o 10 m ďalej, tak by to dopadlo rovnako - alebo si snáď myslíš, že Greipel by hodil kolo do pásky 10 m pred cieľom a potom zvesil nohy?

Keby si bol dnes pozorne pozeral a počúval STV2, tak by si počul od jeho mládežníckeho trénera Milana Novosada, prečo Sagan nemá na najlepších šprintérov, a prečo najlepší šprintéri nemajú na neho v dojazdoch do kratších stúpaní, prípadne v pretekoch vo zvlnenom teréne.
14.07.2012 - 22:59:53
00
JoKo:detom nevysvetlis,proste sa tu budu skriepit jak take male deturence
14.07.2012 - 23:28:51
00
Keby bol ciel o 10 m ďalej, tak by to dopadlo rovnako - alebo si snáď myslíš, že Greipel by hodil kolo do pásky 10 m pred cieľom a potom zvesil nohy?

Keby si bol dnes pozorne pozeral a počúval STV2, tak by si počul od jeho mládežníckeho trénera Milana Novosada, prečo Sagan nemá na najlepších šprintérov, a prečo najlepší šprintéri nemajú na neho v dojazdoch do kratších stúpaní, prípadne v pretekoch vo zvlnenom teréne.


v pohode je to len moj nazor. Ano nepocul som to :$ asi som niekde odbehol. mohol by si mi to prosim ta vysvetlit? :nod:

to canopus: neviem kto sa tu hada :?:
14.07.2012 - 23:34:30
00
uwww:hovori ti nieco somatotyp?ekto-mezomorf a mezo-ektomorf,asi taky je medzi nimi rozdiel a to ti napovie moc,ale narazal som tu na par jedincov...
14.07.2012 - 23:43:00
00
Nevedel som co je to ten ektomorf a mezomorf nasiel som tu

http://www.test.sportujeme.sk/view.php?cisloclanku=2002102101&zaradenie=:

kazdopadne dik aspon som mudrejsi :y:
14.07.2012 - 23:51:57
00
Keby bol ciel o 10 m ďalej, tak by to dopadlo rovnako - alebo si snáď myslíš, že Greipel by hodil kolo do pásky 10 m pred cieľom a potom zvesil nohy?

Mne osobne sa to hádzanie bicyklov do pásky nepáči, mali by merať, keď prejde páskou cyklista, nie bike.
15.07.2012 - 07:52:22
00
bedo: Trošku blbosť, nie? Aj napr. v bežeckom lyžovaní je na prvom mieste lyža a nie telo. Predsa bicykel je ten hlavný nástroj a preto je na prvom mieste...

Čo sa týka Sagana, tak je neviem... Všetci o ňom tvrdia, že je šprintér. Nie, nie je - on len dokáže za istých okolností šprintérov porážať. Preto si myslím, že ani Liquigas na neho tak nepracuje - on si totiž aj tak svoje miesto nájde a preto napr. na rozdiel od šprintérov prelieza v pohode menšie kopce a vyhovujú mu dojazdy v miernych stúpaniach. určite mu v tom pomáha MTB minulosť a ako sa vyjadril pán Novosad, v budúcnosti môžeme očakávať, že Sagan bude cyklista na celkové víťazstvo. Však má len 22 rokov, najlepšie vytrvalostné roky sú ďaleko pred ním. Teraz sa môže vyblázniť aj takto :)
15.07.2012 - 08:29:33
00
Hazard: možno je to blbosť, ale súťažia cyklisti (lyžiari), nie ich bicykle (lyže). Z môjho pohľadu by to bolo férovejšie (proste rozbehnem to čo to dá a v cieli sa uvidí, kto je rýchlejší - a nie že v poslednej chvíli tam bike hodím a tým predstihnem súpera o pár centimetrov) a aj by to IMHO lepšie vyzeralo.
15.07.2012 - 08:37:04
00
Hazard: možno je to blbosť, ale súťažia cyklisti (lyžiari), nie ich bicykle (lyže). Z môjho pohľadu by to bolo férovejšie (proste rozbehnem to čo to dá a v cieli sa uvidí, kto je rýchlejší - a nie že v poslednej chvíli tam bike hodím a tým predstihnem súpera o pár centimetrov) a aj by to IMHO lepšie vyzeralo.
akym nastrojom pretekas?i ked takisto si myslim,ze je to blbost
15.07.2012 - 08:43:40
00
keyboard_arrow_up