aha dlsia baba na obzore hmm to je pekne ked sem pribudaju baby inak ja vsetko co je dobre hity a podobne lebo kazdy album ma len jednu alebo dve pesnicky dobre ostatne sa daju pocuvat ale nie je to ono
20.04.2007 - 22:38:11
00
aha dlsia baba na obzore hmm to je pekne ked sem pribudaju baby inak ja vsetko co je dobre hity a podobne lebo kazdy album ma len jednu alebo dve pesnicky dobre ostatne sa daju pocuvat ale nie je to ono

..hm.. to snad nemyslis vazne? :lol: ze kazdy album ma len jednu ci dve pesnicky dobre.. to si potom ziaden kvalitny album asi ani nepocul..
..a k teme, na biku hudbu nepocuvam, ale vo volnom case si vypoucujem nejaky ten rap, dnb, a alternativu.. alternative rock napr. alebo aj nu jazz, raggae, ska a podobne zanre..
21.04.2007 - 20:31:03
00
SKA, raegge, rock, metal, Sk&Cz, Classic, alternativa, jazz, opera ... :-) ale na biku ee,
23.04.2007 - 17:48:23
00
posledne AC/DC :twisted: ale nie na biku samozrejme :P
23.04.2007 - 23:22:04
00
neveim kot je bajker a kto nie preco to zas skatulkujete mozno bajker by som povedal ze je taky kto jazdu dennne 5-6h minimalne ci je zima ci leto napr na bmx alebo robi freestyle alebo jazi zavody alebo co ale ja sa za "bajkera nepovazujem" najazdim si tak 1-2k km za sezonu ale to je tak vsetko a preto hudbu radist k bajkerom sa neda ked idem opekat tak idem s kamosmi tak nepocuvam hudbu ked si idem sam tak si hodim mp3 a pocuvam to co normalne doma teda nejaky hip-hop rnb breakerska hudba popripade nieco dobre co leti ale nebtranim sa ani ani punk-rocku alebo aj niecomu starsiemu ako je queen ;)
25.04.2007 - 11:08:04
00
kamikadze, prosim ta skus si po sebe precitat prispevok este pred odoslanim, lebo z toho, co si napisal, nepochopi nic ani diva svina
25.04.2007 - 11:22:30
00
to je prud vedomia, tusim tzv. psychicky automatizmus :)
25.04.2007 - 20:00:56
00
kamikadze to je fakt na sebevrazdu co si tu napisal :? bajker jazdi 5-6hod.denne,kurnik to mi chybaju este 3 hodiny dnes,sakra uz sa stmieva,beriem svetlo a vyrazaaaaaaaaam :twisted:
25.04.2007 - 20:47:07
00
no neviem ja poznam takych manikov co su vonku aj 5hodin nevravim ze stale jazdia ale oddych a jazda a triky a tak ... takze tak ... moj brat ked is vide na bajk na kolibu a zide ju aj 2krat za den tak je prec tiez 4hodky a nejazdi kazdy den ... ten kto si kupi podla mna bajk za 30 a viac litrov a nevenuje sa tomu kazdy den (alkebo skoro kazdy) je podla mna len pozer a prachaty tak ze si musi kupit taky drahy alebo sa tomu fakt venuje ... ( neberte to doslova zas uplne kazdy den sak kazdy ma povinnosti ale vacsinu casu ... to je nieco ako brejkeri ak chcu byt dobry musia chodit kazdy den na treningy a venuju tomu setok svoj volny cas)
26.04.2007 - 18:31:58
00
to čo si napísal je volovina až sa mi chce grcať od smiechu :-)

Akože poznám ľudí čo majú bajky za 50-60 tácov a určite ich neamjú na predvídzanie a ani neukazujú že majú prachy !!!!

...a aj keby najazdili za sezonu 200km teba do toho HOVNO !

Aj človek čo má Porsche atď... nejazdí na ňom každý den a nejde 300km/h...

LOL !
26.04.2007 - 18:50:47
00
inac ked uz spominate tie biky za 50-60 tacov :idea: dnes som videl v Handlovej prechadzajuce auto, na ktorom bol novucicky scottik, ahhh, no nadhera, cely v ciernom a este co som stihol zazret, tak mal aj nejaku foxku, no krasny pohlad 8) :lol:
26.04.2007 - 19:35:40
00
neviem, je to zaujimavy pohlad, mozno ma v sebe aj kusok pravdy, ale 5 hodinami si to trochu prehnal. Ale taktiez nechapem ludi, ktory si kupia bike za 60 k a viacej a su na nom raz za mesiac.
26.04.2007 - 19:38:30
00
napriklad preto, ze sa im paci a bavi ich mat pekny bike?
26.04.2007 - 19:46:25
00
to je riadna volovina,kamikadze kolko mas rokov?To je kazdeho vec kolko tomu bude venovat casu a aky bike si kupi,kazdy jazdi nieco ine-ceny bikov roznych stylov sa lisia,nie kazdy je slobodny,bezdetny a na socialke aby si mohol byt kazdy den 5-6hodin na biku.Poznam "Panov"bikerov z Belgicka,co chodia po sutaziach(akurat su v Taliansku),venuju sa tomu kazdu nedelu 5-6hodin a niekedy aj sobotu,cez tyzden makaju-nieje cas a su fakt nadupany.Vidno ze nevies o com je zivot :roll: Urcite nemakas a nemas rodinu...kazdopadne mozem suhlasit,ze ked si niekto kupi drahy bike a nejazdi,proste koli poze bikera,tak je to shit,ale je to jeho vec,ja sa mozem iba smiat :)
26.04.2007 - 19:49:26
00
no tak to je riadna blbost, 5-6 hodin kazdy den... to mas to iste ako s aftom - kupis si Porsche, Lambo alebo Ferrari a nechodis s tym kazdy den, proste mas to pre zabavu, radost s jazdy.. a tak isto bike - nech stoji aj 100litrov, je to kazdeho osobna vec ci si ho necha doma nalesteny alebo ci sa na nom bude chodit na maratony.. tam ide o tu radost ked bikujes, taky aktivny odpocinok (no, mozno skor "odpocinok" :) ).. je jasne, ze by to bol blbec keby si kupoval taky bajk len preto aby sa nan doma dival, ale tiez je hovadina, aby sa tomu MUSEL venovat 5-6 hodin denne, to nie je nikde napisane..
27.04.2007 - 10:53:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up