Tak mladší brat už aj minulý rok rád rozprával a rozprával...keby na to mal tak si ten náskok spraví.Akurát,že na to nemal dnes asi nikto.Majú šťastie že je pištolník dosť unavený.
Hovorím,nuda nad nudu ešte,že je vonku tak :sun: :sun:


Naposledy upravil triki dňa 16.07.2011 - 21:37:59, celkovo upravené 1 krát.

16.07.2011 - 21:20:59
00
Keď mám pravdu povedať Voeclerovi to žlté tričko prajem a bodaj by ho mal na pódiu v Paríži. Tá jeho bojovnosť je priam ukážková :y:
Človek by povedal že ho zo žľťáka vyzlečú už včera
Alberto má podľa mňa zo Gira vybité a nenabité baterky. Podľa mňa nevyhrá Tour tento rok.
Ten hosť na STV bol poriadne uletený..mal a bude mať najdrahší bicykel....ehm
myslím že Super record je dosť rozšírený ..a myslím že aj na Sk
dúfam, že to v STV brali ako recesiu 8)
16.07.2011 - 21:28:11
00
mne sa komentár na eurosporte páči, myslím že sa oproti minulým rokom zlepšili, okrem toho že sú tam zvyčajne traja a pekne sa striedajú tak Bakalář dokončuje myšlienky ktoré začal a veľmi netrepe. + je to v HD :) takže pre mňa určite eurosport, jedine škoda tých reklám, ale v podstate cez každú niekde odbehnem a rýchlo utekám naspäť takže sa aj celkom hodia...
16.07.2011 - 21:51:14
00
No treba povedať,že Štepán Straka je dobrá volba a dúfam,že aj nástupca...aspoň ich má kto opravovať.
16.07.2011 - 21:58:05
00
Taktiez suhlasim s hore uvedenou myslienkou, ze Contador nevyhra, tak davam svoj tip na ccelkove poradie prvej sestky :

1. andy schleck
2. frank schleck
3. cadel evans
4. samuel sanchez
5. ivan basso
6. alberto contador
16.07.2011 - 22:54:24
00
LOOOOL :lol: :lol: :lol: :lol:

Frank bude rád, keď bude v prvej 5-ke...jedine, že by presvedčil tých ostatných, aby ho v kopci pustili dopredu, lebo v časovke im asi moc nenadelí :lol:

cdn3.media.cyclingnews.futurecdn.net

dnes nevyzeral v cieli najlepšie...
16.07.2011 - 22:56:18
00
páni bratia ktorí maju jednu z najhorších individuálnych časoviek???
kolko asi chytí frenkie na tých 42 kilákoch?
16.07.2011 - 23:01:32
00
To Andyho divadielko 50m pred cielom bolo o čom...

Pren priam idealne miesto na utocenie. Ak mu pri prehadzovani spadne retaz, ostatni mu uz nemaju kam ujst. :lol:
16.07.2011 - 23:08:40
00
TV si dnes urcite nie raz zaspominal na Plateau de Beille 2004.
http://www.youtube.com/watch?v=HUXL7XkVi7c&feature=related ;)
...kua ale ten cas rychlo leti :tmi:
17.07.2011 - 00:24:25
00
...a ako LA útočil nie len v kopcoch.To sa naozaj dobre pozeralo. :)
17.07.2011 - 00:38:31
00
az mi je na zle ako tu zhadzujete Schlekovcov :n:
17.07.2011 - 01:51:33
00
prečo zhadzujeme...len sa reálne pozeráme na ich šance...Frank na to už dávno nemá a ak chce Andy niečo vyhrať, tak nesmie na neho brať ohľad a nie sa po 50 metroch obzrieť, či náhodou braček vládze a doskočil si jeho atak... ;) majú najsilnejší tím, ale potenciál z toho využiť nevedia...mali dvoch jazdcov vpredu a to preto, aby im podali v závere bidóny...veď to je na smiech |(
17.07.2011 - 07:16:12
00
zack00: Schleckovci sa zhadzujú sami (pritom im fandím, takže žiadne zhadzovanie). My tu len interpretujeme ich výkony. Keby na to asi mali, tak včera by rúbali všetkých ta het. Zatiaľ žiadna bojovnosť. Asi čakajú na Alpy alebo čo - aby to nepresrali. Ale TDF nie je len o Alpách...

Alberto Contador má toho dosť. Vyhral suverénne Giro alias tohtoročný Mordor - to jednoducho nemôže mať toľko síl aj keď podľa mňa ešte niečo vymyslí. Určite je trošku aj psychicky na to mimo - nevie ako dopadne jeho dopingová kauza - mne osobne by sa s týmto vedomím dobre nepretekalo...
17.07.2011 - 07:27:22
00
dufam že šlekovci nevyhrajú, dajako mi nie su sympatickí :tmi:
17.07.2011 - 10:12:10
00
ludia zase trocha sudnosti. ja nemam na TdF ziadneho favorita, snad su mi sympaticki T.Voeckler z Europcar a T.Danielson z Garminu + samozrejme drzim palce Petovi nech to dotiahne co najvysie. ale tvrdit ze Schleckovci "nic nejazdia" je trochu mimo...z favoritov su jediny ktori sa aspon pokusia atakovat v poslednom kopci, myslim ze vcera Andy 2x nastupil aj cca 10km pred koncom, ale jednoducho sa nedokazal odlepit od superov ( myslim ze sa neobzeral ci Frank dokazal chytit hak, brasko ho trapil najmenej :) ). taktiez zrovnavat s Girom sa to neda pretoze Giro bolo o mesiac a pol skor ( treba si uvedomit ze sezona je dlha a niektori toho uz maju dost ) a hlavne tie kopce su profilom neporovnatelne. pri rovnakom vykone na Gire v tych stenach ide o to o kolko kg ste lahsi, vo francuzskych pyrenejach a alpach predsa len stavitelia trochu ctili normy pri vystavbe ciest tak s tymi ich 7-11% sklonom su to take "tempove" kopce. ( a je teda riadny rozdiel sliapat do talianskych a do francuzskych kopcov...osobna skusenost ).

ono asi najlepsie by bolo keby mal kazdy moznost ist si dat nejake preteky v tychto stupaniach a potom by asi hovoril/pisal nieco ine. v TV to vyzera jednoducho, ale na vlastnej kozi nazivo je to o niecom inom. ked mate formu tak aj napr na Galibier alebo Alpe d Heuz idete slusne ( ale osobne ma pri urcitej rychlosti nastupovat superom ani nenapadlo ), ked Vas chyti kriza, dokazete stratit cca v 5km useku aj 10minut. a ked si predstavim zeby som sa predtym este 2 tyzdne nahanal a vyhybal padom ako tyto borci, tak len potichu pred telkou obdivujem co dokazu tyto ludia zo seba vyzmykat
17.07.2011 - 10:36:40
00
keyboard_arrow_up