Tak naco tam taky clovek ide????? ked vie ze moze mat problem s amatermi....ukazat sa aky je frajer???? toto nikdy nepochopim...
14.07.2011 - 09:19:20
00
A kam má ísť? Je sobota, najbližšie preteky možno o týždeň, dva, tak si ide za 5 Euro zajazdiť. Dá sa aj opýtať, načo sa tí technicky slabší pchajú do prvej lajny? Tak tí lepší zrýchlia, aby sa ich zbavili...
14.07.2011 - 19:26:40
00
maju sa prisposobit povahe akcie a ked to nevedia nech tam nelezu......to je moj nazor.....
14.07.2011 - 19:52:11
00
Hobby cyklomaratón je organizovaná jazda cyklistov, pohybujúcich sa po pravej strane vozovky rýchlosťou 23 km -30 km za hodinu. Nie sú to preteky , ale jazda cyklistov v peknom prírodnom prostredí , pre ktorých je jazda na bicykli životným štýlom a záujmovou činnosťou.

chapeme sa?????
14.07.2011 - 19:54:50
00
Hobby cyklomaratón je organizovaná jazda cyklistov
Organizuje Bradlo Palo Gálik a AŠK Inter pre cyklistov? Áno. Čiže je to organizovaná jazda pre cyklistov, kolobežkári asi neprídu.
pohybujúcich sa po pravej strane vozovky rýchlosťou 23 km -30 km za hodinu
Jazdí sa po pravej strane? Jazdí.
Jazdí sa približne tou rýchlosťou? Približne jazdí, hoci chcel by som ťa vidieť, ako stojíš na brzdách z Košarísk do Brezovej, aby si náhodou nešiel rýchlejšie. Ja by som zase chcel ísť hore na Košariská minimálne rýchlosťou 23 km/hod., ale asi sa mi to nepodarí...
Nie sú to preteky
Sú to preteky? Nie, nemeria sa čas, neurčuje sa poradie, nerobia sa výsledky, žiadni rozhodcovia, víťazom je len ten, kto vyhrá v tombole
jazda cyklistov v peknom prírodnom prostredí , pre ktorých je jazda na bicykli životným štýlom a záujmovou činnosťou
Si myslíš, že pre junáčikov, čo 5-8 rokov súťažne jazdili v mládežníckych kategóriách a potom to zabalili, lebo museli ísť zarábať do fabriky alebo pre tých, čo jazdili, dali si pauzu a po 10-15-20 rokoch zistili, že im niečo chýba, nie je jazda na bicykli životným štýlom a záujmovou činnosťou?
chapeme sa?????
Ja si myslím, že sa chápeme.
14.07.2011 - 22:00:57
00
Presne ako pise Joko.Cestnu cyklistiku robia zvacsa ludia,ktory sa jej niekedy venovali a maju vedomosti ako sa jazdi.Cestna cyklistika to nie je len slapanie hore a dole kopcom......Nie je to MTB kde jazdi kazdy kto si kupi horsky bicykel a na start sa postavi 300 ludi a ak by si tych 300 ludi pustil na cestu tak sa navzajom pozabijaju.Cyklojazda je predsa vozenie sa za sebou a nie je to ziadne pretekanie.Co by tam robili nejaky pretekari?.....
15.07.2011 - 10:57:51
00
chcel som tam ist vyskusat si novo kupeny cestak, tych 110 km je na takom lahuckom (7.5 kg) bicykli skoro nic. Ale na druhej strane - mate pravdu, nemam vstepene pravidla spravania sa v skupine, este by som seba alebo niekoho ineho prizabil. A to by sa urcite aj stalo, lebo krajnice su tam vsade rozbite.
Seru na to :(
18.07.2011 - 00:47:22
00
staci ked budes jazdit z mensim odstupom urcite bede viacej skupiniek lebo ak bude pocasie ako hlasia na sobotu tak to dopadne ako minuly rok.skoro celu cestu neprijemny vietor a cestou domov dazd :)urcite pridi stoji to za to len treba byt viacej opatrny a ak nemas skusenosti v jazde v baliku drz sa vzadu.
18.07.2011 - 07:50:42
00
ked ta akcia je urcena pre vsetkych, aj pre hobbykov, tak profici sa musia prisposobit a brat do uvahy mozne rizika. To iste je na akcii okolo tatier, kde sa prihlasi 1000ucastnikov, a z nich je profikov, resp tych co vedia jazdit v skupine mozno do stovky.
Skratka treba davat pozor.
18.07.2011 - 08:02:39
00
ja som už podobnú hoby akciu kedysi išiel a netreba mať predstavu jazdy v balíku ako na tour.Keď sa necítiš tak normálne pôjdeš na koniec a hotovo.
18.07.2011 - 14:29:10
00
Ale na druhej strane - mate pravdu, nemam vstepene pravidla spravania sa v skupine, este by som seba alebo niekoho ineho prizabil. A to by sa urcite aj stalo, lebo krajnice su tam vsade rozbite.
Seru na to :(


Nič sa neboj. Pridaj sa v balíku k JoKovi, ten ťa ako znalý borec naučí nejakým pravidlám. :) Aj mňa učil na jednom výjazde. Ja jazdím na cestnom len tretiu sezónu a moja prvá bola bez nejakých strašných kolízií v balíku. Treba byť hlavne dostatočne v strehu a byť pripravený na okamžitú reakciu na vzniknuté situácie okolo teba, čo je na druhej strane aspoň u mňa po psychickej stránke dosť vyčerpávajúce. Ale na 100 km sa to dá prežiť. Iné je keď ideš v balíku 10 hodín napr. do takej Jasnej. ;)
18.07.2011 - 22:29:26
00
JOLI:

aj do Jasnej sa to da prezit, bol som tento rok 1x a bal som sa ci to zvladnem ohladom striehnutia (tiez Donovalov a Jasnej), no podarilo sa.
19.07.2011 - 06:43:14
00
Už ma serú tí veštci! Včera veštili, že v sobotu bude celkom bene počasie, dnes zmenili názor, na jednom webe má v Bratislave pršať celé doobedie, na druhom až okolo dvanástej... Som zvedavý, aké počasie na sobotu si vymyslia zajtra.
21.07.2011 - 21:05:23
00
to pocasie sere aj mna keby zacalo prsat az po obede ako minuly rok risknem to a pojdem ale nemienim ist v dazdi 4h,potom sa najest premrznut a znovu v dazdi domov za to mi to nestoji na dovolenku chcem ist zdravi.neviete niekto ci sa ide aj v nepriaznivom pocasi ci sa to pripadne odlozi na iny datum?tesim sa na to mesiac a nakoniec to budem musiet zabalit.
22.07.2011 - 08:42:53
00
Letne slnecne pocasie vraj definitivne skoncilo a ze bude cely august chcať:(
Od 7-14 bude este mierne zlepsenie ale inac to ma byt na prd.
22.07.2011 - 10:42:20
00
keyboard_arrow_up