Kasli na blato, na Varine si poziciame ostrekovac od kesalpa :lol:
02.04.2011 - 20:15:41
00
no varin sa mi asi nepodari ;( pridem 20teho o 16tej po 5dnich "rozbijania" do blavy
02.04.2011 - 20:18:05
00
mar_tin: to si poplietol, low speed je low speed a tak to aj funguje ,brani pohupovaniu .. sak som to jazdil na Magure ...

nepoplietol, jazdil som low speed kompresiu na RS... na to, aby bránila pohupovaniu ju treba skoro zamknúť (a aby pritom vidlica fungovala "normálne", musí mať nastavené otvorenie prierazového ventilu na veľmi malú silu). ak low speed kompresiu len trochu pritiahneš, tak zafunguje práve pri výraznej prekážke a vidlica sa bude zanárať pomalšie. čím viac pritiahneš, tým menšia rýchlosť je potrebná na "zapnutie" obmedzenia kompresie...
ono sa tieto kompresné okruhy nazývajú akoby naopak: low speed ti pustí pomalé stláčanie vidlice a high speed pustí rýchle stláčanie...
02.04.2011 - 20:31:38
00
Hmm, tak to potom na RS funguje inak nez mala nastavene Magura |( .. ale uz je aj tak pokrocila doba aby som to pochopil :tmi:
02.04.2011 - 20:50:40
00
tak vždy je to nejaké obmedzenie prietoku oleja, možno práve v magure na princípe locku s maličkou silou prierazu (prípadne variabilnou, aby to nebolo len on/off). lebo jedine tak obmedzíš pohupovanie, ktoré je v skutočnosti pomalým stláčaním vidlice.
02.04.2011 - 21:00:08
00
Chlopi - vie niekto čo toto znamená?
Príloha:
STOPA.jpg
STOPA.jpg 201.69 KiB thumb_up0thumb_down



mali sme to dnes na trase a mladý sa pýtal, že čo to je?
Povedal som mu, že je to pravdepodobne nejaký bod pre orientačných bežcov ale istý si niesom :?:
Poznáte to niekto???
02.04.2011 - 22:09:21
00
žeby orientačný beh?
02.04.2011 - 22:15:13
00
Cez VGA sa zvuk teda nedostane...

pravdepodobne potrebuješ ešte niečo takéto (ale to záleží aké audio vstupy máš na TV)

Akurat mi to doslo, ked som to sem napisal, lebo VGA je len kabel ku vystupnemu monitoru...
Rozmyslal som, ze napojim zvuk do recievra a vgacko klasicky do telky, malo by to fungovat, vsak?
02.04.2011 - 23:23:27
00
CraObs ano - nebudem vymyslat a komplikovat to s tou vyrobou po vzore K-Edge, jednoducho potrebujem kus plechu, ktorym mozem obalit/obtocit zadnu vidlicu v mieste, kde namotava teraz. Jednoduchsie riesenie neexistuje a ked ten plech bude obtoceny okolo celeho obvodu vidlice, tak by mal celkom dobre drzat aj bez lepenia a inych somarin. Tie lepene nerezove platy su totalna sprostost, lebo odpadavaju.

no len toto riešenie vyrieši ochranu rámu proti poškodeniu, poškrabaniu.. ale nezabráni chainsucku ako takému, takže reťaz by ti mohlo aj tak namotať a zaseknúť mezdi prevodník a plech (miesto prevodník a rám)

inak ja som moj aktuálny chainsuck vyriešil novým malým prevodníkom.. na starom mi namotávalo aj minulý týždeňkeď som bol, tak som sa nasral a hodil prichystaný nový (middleburn) a odvtedy ani ťuk..
starý prevodník ale nejak dezolátne nevypadal, a celé kluky majú najazdené asi 5k km, kolko z toho pripadá na malú placku netuším ale moc tá XTRka teda nevydržala (aspoň že stojí len necelých 500kč)
03.04.2011 - 04:58:57
00
No vsak ale mne ide hlavne o ochranu ramu, na retaz v principe kaslem. :D Ak sa mi nepodari vhodne vytvarovat ten plech, tak urcite objednam ten ACS od K-Edge.
03.04.2011 - 11:22:48
00
to lubik: s najvačšou pradepodobnosťou je to stopa našlapaná psovi /pravdepodobne poľovnému/...
03.04.2011 - 14:43:41
00
mtbs.cz
06.04.2011 - 08:21:49
00
no len toto riešenie vyrieši ochranu rámu proti poškodeniu, poškrabaniu.. ale nezabráni chainsucku ako takému, takže reťaz by ti mohlo aj tak namotať a zaseknúť mezdi prevodník a plech (miesto prevodník a rám)

inak ja som moj aktuálny chainsuck vyriešil novým malým prevodníkom.. na starom mi namotávalo aj minulý týždeňkeď som bol, tak som sa nasral a hodil prichystaný nový (middleburn) a odvtedy ani ťuk..
starý prevodník ale nejak dezolátne nevypadal, a celé kluky majú najazdené asi 5k km, kolko z toho pripadá na malú placku netuším ale moc tá XTRka teda nevydržala (aspoň že stojí len necelých 500kč)

ani na XT nevydrzal dlho
tak 5k a cosi..... po maratone v raji letel do kosa velkym oblukom.... po namotani mi praskla pruzina v slatri a siel tiez do .....
pacol som tam ocelovy ..uvidime kolko vydrzi :$
06.04.2011 - 08:33:30
00
http://tivi.cas.sk/video/860565/na-rusku-cestu-vbehol-medved-odplasil-aj-policajta.html :lol: ..strasne zlaty, jak sa postavil a cuval .. a tiez pekne vidno, ako sa tiez zlakol (asi typka s mobilom) .. pes bol tiez dobry, ako zdrhal s chvostom stiahnutym.
07.04.2011 - 11:30:06
00
Obidem? Skocim...?

Prílohy:

16.jpg
16.jpg 236.29 KiB thumb_up0thumb_down

10.04.2011 - 13:07:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up