este sa da robit od siestej do druhej a mas par hodin aj takto konocm zimy
09.03.2011 - 14:11:10
00
mňa skôr udivuje, že wukie jazdí také trasy v zime
ja idem len na dve-tri hodinky a v tej kose mi stačí bohate :shake:


teraz to same: cez tyzden max. 2 hodky a staci. Teraz v sobotu som bol prvykrat dlhsie 5,5 hod.
Ako ist na vyjazd v tej zime na dlhsie ako 3 hodiny je uz dost masaker.
09.03.2011 - 14:14:22
00
Tento vikend nebola az taka zima, dalo sa.

Zani, lapalko: A co tak smeny - zamestnanie od 14 do 22, vyspat sa a sup na bajk. Ze vam taketo elementarne veci nenapadnu... :)
09.03.2011 - 14:18:25
00
lebo trikiho tipujeme skor na vysluhoveho dochodcu ako na robotnika co robi na smeny
09.03.2011 - 14:28:23
00
Silva, Romanx: Neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený cyklista. :!: ;) :P
09.03.2011 - 14:35:15
00
to povedz mojmu operovanemu palcu :P
09.03.2011 - 14:36:27
00
Toho smajla tam máš zle. Mal si tam dať napr. tohto :( alebo tohto :swear:
Toho tvojho ti môžem dať ja, aha: :P
09.03.2011 - 14:39:53
00
nj, cistim retaz, za chvilu vyrazam :)
Je to krute, ale je to tak. Som rad, ze ho vobec mam (mal som pred 2 rokmi rozdrtenu polovicu posledneho clanku). Odvtedy velmi zimnej bajkovacke neholdujem, pretoze bolesti zo zimy byvaju ukrutne. :( Radsej v zime behavam...
09.03.2011 - 14:47:02
00
Ja som si so šéfom dohodol obedovú pauzu na 2 hodiny. Dám dám si Devínsku Kobylu, hodím voľačo do úst a potom o 2 hodinky potiahnem navyše ;)
09.03.2011 - 15:02:44
00
Takže aby som sa aj ja zapojil do diskusie :)

Štatút (regulárneho) študenta si môžem užívať ešte 2 mesiace a potom pa-pá, takže tak.

mňa skôr udivuje, že wukie jazdí také trasy v zime
ja idem len na dve-tri hodinky a v tej kose mi stačí bohate :shake:
teraz to same: cez tyzden max. 2 hodky a staci. Teraz v sobotu som bol prvykrat dlhsie 5,5 hod.
Ako ist na vyjazd v tej zime na dlhsie ako 3 hodiny je uz dost masaker.
Popravde, to som si mysel aj ja a aj som tak v minulosti konal. Lenže keď chodíte často na nočné výjazdy v mínusových teplotách, tak všetky plusové teploty sú ako v raji. Tma, zima a vietor je dobrá príprava :)
Kedysi bolo pre mňa nemysliteľné ísť v zimnom mesiaci počas týžňa na dve skoro 90km trasy, to tak v júli. Dlho mi trvalo odladiť oblečenie, ktoré si na seba dám. Všetko čo mám je neznačkové. Bunda je z toho nejakého super úžasného materiálu, pod ňu len jedno krátke a jedno dlhé termotričko, ďalšie len ak je zima. Gate obyčajné cyklo+spodky, na kolená neoprénové návleky. Rukavice jedny+niekedy druhé. Na nohy dvoje ponožky+nejaké akoby návlekové. Na tretry neoprénové návleky. Ak fúka tak na bundu vestu a na gate jedny obyčajné kraťasy. Na hlavu samozrejme moju obľúbenú kuklu. A ide sa :) Zaujímavé, že na posledných výjazdoch mi ani raz nebola zima. Z množstva fotiek je zrejmé, že som aj čo to stál :) Fakt je to úplne bez problémov. Na zimu som alergický ale tieto dni boli teploty skoro 5-6°C, čo je fajn. Je rozdiel keď je ráno -6°, cez obed 5° a večer povedzme 2°, ako celý deň pod nulou.
A čo som zabudol, je chuť ísť na výjazd a tešiť sa z toho, že som vonku :)

Jediný problém, ktorý mám je bolesť chrbta a to nemusím ani niesť ťažký batoh. Asi mám zle nastavený posed, sedlo, predstavec. Lenže už niekoľko rokov mám sedlovku zažranú v ráme, takže s ňou nepohnem :) Viem že sa to dá odrezať a dať druhú. Čiže chce to nové železo :)

....fotky opat suprove!!! :nod:
Vďaka, ako som písal, možno to niekomu, kto tam nebol pomôže, vidí čo sa všetko vidieť dá a niekedy sa tam možno vyberie.

Skôr som si myslel z množstva príspevkov, že sa niekto zaujíma o trasu, chce niečo doplniť, kade by sa tam dalo ešte ísť a tak podobne.
Za seba poviem, že som pozeral satelitné zábery VVP Turecký vrch a teoreticky by sa niekade krajom dalo dostať z Jablonového do Perneku, ale ako je to v skutočnosti to neviem. Treba zistiť... Celý tento VVP je ako vred alebo ako bradavica v tejto časti Malých Karpát. Ďalšie bradavice sú obora Biela skala a kus oploteného lesa medzi Bukovou a P.Petrom... O iných menších, radšej pomlčím.
Ostatné lokality z výjazdu sú okrem toho tlačenia úplne fajn, nič náročné, zjazdné v obidvoch smeroch. A čo je hlavné, mne sa páčia a mám radosť z toho keď som tam :)

Koniec siahodlhého príspevku, na ktorý asi aj tak nikto nie je zvedavý :)


Naposledy upravil wukie dňa 09.03.2011 - 15:14:24, celkovo upravené 1 krát.

09.03.2011 - 15:09:13
00
Koniec siahodlhého príspevku, na ktorý asi aj tak nikto nie je zvedavý :)

Spam, spam, samý spam. :lol: Ale fotky super. :y:
09.03.2011 - 15:14:17
00
Slovo spam by sa skôr hodilo na iné príspevky :) ja som len reagoval na reagovanie na moju osobu :)
Fotky, no, som asi posadnutý panorámovaním :)
09.03.2011 - 15:18:05
00
mne sa raz podarilo dostat na turecky vrch. teta sa pytala ze co tu robim :lol:
chlapik na vratnici mal silne reci... ale nakoniec ma pustil cez branu :)
09.03.2011 - 15:18:35
00
Wukie, teba by sme mali zoznamit s Alanom. By sa Ti rozsirili obzory.
09.03.2011 - 15:19:26
00
Ja tade "chcem" prejsť ako partizán cez nepriateľské územie, takže inkognito :)

O tom mene som už čo to počul aj čítal :)
09.03.2011 - 15:21:27
00
keyboard_arrow_up