kaso02: ty to radsej uz nehul... pokial viem, hovorilo sa o jazde lesom a nie po ceste a ak si ty nevazis svoje zdravie a zdravie druhych, tak potom skoda reci... a to sa tyka aj ostatnych s podobnym zmyslanim...
06.02.2007 - 15:21:40
00
a take ze niekto jazdi dole kopcom rychlejsie ako vy ste este nezazili? a tipek ti zakrici zprava/zlava aby si sa nezlakol a nezramoval ho alebo nevytlacil a ty nic kedze mas sluchatka.. a jak je vedla teba, myknes sa a drb ho dole obaja aspon v 40.. noo by som sa ti podakoval..


1.urcite ma, ked idem dole kopcom nikto nepredbehne :D
2.ked ma v usiach hudbu, ide to tak hlasno ze ked je niejaky biker zamnou 5 metrov a chce povedat ze sprava/zlava tak uz aj tak vie ze mam v usiach hudbu a nepocujem :) ;)
3.aj tak je to velmi dzive ked ti hra v usiach fajn hudba ked pecies dolu kopcom ;)
4.ta hudba ta este aj povzbudi (aspon mna hej) a zacnem makat dole kopcom este viac ;) :)
06.02.2007 - 15:50:19
00
peppo5: pre teba plati to iste, co som napisal o prispevok vyssie kasovi02... :/
06.02.2007 - 15:54:15
00
Chlapci, len smelo ďalej, na intenzívke býva tiež pustená hudba. Pokiaľ viem ,tak síce taká pozvoľná, pohodová, ale ležanie na intenzívke nie je zjazd v ktorom vás ani autá nepredbehnú a každý vie, že máte v ušiach hudbu a tak vás POCHOPITEĽNE nemajú obťažovať nejakými výkrikmi, trúbením, volaním o pomoc a podobne.

Kdesi som čítal, že dôležité je byť vidieť a byť videný a aj počuť a byť počutý.

Ale toto asi budú trochu konzervatívne názory. Hm?
06.02.2007 - 15:55:20
00
peppo5: pre teba plati to iste, co som napisal o prispevok vyssie kasovi02... :/


neboj ja si vazim svoje zdravie :evil: !
ale v lese ked su tenke cesticky ma aj tak nikto nema co predbehovat! ;) ne?
06.02.2007 - 16:06:35
00
nj ohladuplnost nadovsetko.. chlapci jak sa zacnete zucastnovat maratonov alebo inych amaterskych pretekov zistite o com to je.. :) a pochopis ze nie si najrychlejsi majster sveta.. :)
06.02.2007 - 16:42:31
00
pocuvat hudbu hore kopcom ..budiz....aj ja uvazujem o tejto moznosti...este lepsia alternativa je jazdit s partiou :) ...inak...podla mna cestou dole kopcom...pripadne po ceste...a pod...nie je dobre mat sluchadla...clovek straca akusticky kontakt s okolim....a nejde tu len o jelene.....
06.02.2007 - 16:46:43
00
pocuvat hudbu hore kopcom ..budiz....aj ja uvazujem o tejto moznosti...este lepsia alternativa je jazdit s partiou :) ...inak...podla mna cestou dole kopcom...pripadne po ceste...a pod...nie je dobre mat sluchadla...clovek straca akusticky kontakt s okolim....a nejde tu len o jelene.....



absolutny suhlas :wink:
06.02.2007 - 18:10:39
00
sak chlapci az sa vyhnakaju nekde koli sluchatkam alebo nekto koli nim tak sa uvedomia (aj ked im to nejako neprajem)..
sluchatka nekde na hradzi na betonke v pohode.. ale v lese? kokos ved to uz len naco chodite do lesa ked mate hucatka na usiach???
ako ja mam sluchatka s metalom na usiach skoro stale.. este aj v skole na cvikach mam povolene pocuvat, beham s nimi aj doma po byte (ak som sam tak peckujem na kine :D ) ale proste les=ticho=oddych=pokoj = ziadne hucaky do ucha.. len zvuk gum, retaze a prirody..
06.02.2007 - 19:07:36
00
craobs: nechaj tak... ked budu starsi, uvedomia si to (ak sa im dovtedy nic nestane)...
06.02.2007 - 19:11:14
00
je to otazne, ale urcite ked idem do lesa tak chcem pocut "zvuk" lesa ale ked idem na daaky vyjazd sam po ceste na daakych 200 km tak daaka ta hudba padne vhod, urcite nie na plne gule ale tak aby som ju ok pocul a len jedno sluchadko a vsetko je ok :)
06.02.2007 - 19:38:35
00
je to otazne, ale urcite ked idem do lesa tak chcem pocut "zvuk" lesa ale ked idem na daaky vyjazd sam po ceste na daakych 200 km tak daaka ta hudba padne vhod, urcite nie na plne gule ale tak aby som ju ok pocul a len jedno sluchadko a vsetko je ok :)
suhlas
06.02.2007 - 19:53:46
00
zase sa tu pohadajme kvoli debiline.
ja si proste pustim ked idem dole kopcom, ale napriek tomu davam pozor. ale kedze nemam mp3 ale iba discman tak to beriem fakt len raz za cas a preto si vela uzivam zvukov v prirode velmi casto, kedze hudbu zoberiem na jeden z 15-tich vyjadzov.
iny si zase pusti hore kopcom a iny nikdy.
nemusite sa tu kvoli tomu dotentockovat.
06.02.2007 - 20:05:19
00
sak chlapci az sa vyhnakaju nekde koli sluchatkam alebo nekto koli nim tak sa uvedomia (aj ked im to nejako neprajem)..
sluchatka nekde na hradzi na betonke v pohode.. ale v lese? kokos ved to uz len naco chodite do lesa ked mate hucatka na usiach???
ako ja mam sluchatka s metalom na usiach skoro stale.. este aj v skole na cvikach mam povolene pocuvat, beham s nimi aj doma po byte (ak som sam tak peckujem na kine :D ) ale proste les=ticho=oddych=pokoj = ziadne hucaky do ucha.. len zvuk gum, retaze a prirody..


mne rataz nerobi zvuky lebo ju mam cistu. ;)
06.02.2007 - 20:08:38
00
ale suhlasim s billesom uz ukoncme tuto hadku ;)
ok? uz nepiste veci k tejto hadke ok? ;)
06.02.2007 - 20:10:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up