a co poviete na turu na Kremenec? a ked uz na Kremenci tak aj na Velku Rawku.Z vranova to bude riadne susto za den:)
21.04.2010 - 13:49:20
00
vojensky obvod vobec neries. chod kam chces
21.04.2010 - 19:02:30
00
Nazdar chlapci....mám dotaz ......a prosím o odpoveď .....aká je trasa....Ruské sedlo - Ďurkovec(pri sedle) a potom dole do Runiny ....je to veľmi náročné....? .....plánujem nejakú trasu ...no nechcem to prehnať (kôli ostatným menej trénovaným) ......ja nemám problém tlačiť BIKE aj pár km ...no nechcem , aby potom po mne hádzali BIKY....: :rofl:
Diky za info... :y:
21.04.2010 - 19:56:12
00
z ruskeho sedla na krugliak musis cele vytlacit asi 45min sviznym tempom, dalej vsetko zjazdne, zjazd do runiny som este nesiel, ale isto sa da.
21.04.2010 - 20:04:05
00
mozme tam ist spolu ak chces. kedy by si siel?
21.04.2010 - 20:06:29
00
NO možno by bolo dobré to najkôr preliezť s tebou , aby som vedel do čoho idem ... ;) ....budem tu mať v júni/júli zopár "chalanov" a možno aj nejaké "baby" s BA ...tak aby ma potom nedrbali , že čo som to na nich ušil....:) ...ja by som išiel hocikedy , keď bude pekné počasie....(ale len víkend).....dám vedieť keď bude voľno.... ;) Prípadne , ak by si niečo tým smerom plánoval...možno by som sa vedel zariadiť.... :y:
21.04.2010 - 20:26:40
00
petressko ..ta hrebenovka je presne ako pise marian a ten zjazd na bikeu sa da v pohode. Ale uvedom si ze ides cez narodny park. U nas mozno nic neznamena bo tu sa tazi vsade a kazdy si robi co chce, ale ked vas stretnu poliaci mozu robit problemi. Ja tam chodim len peso :)

Pokial ide o ten Vihorlat vojensky obvod neries ..cele je to saskaren, vystrelia tam dvakrat do roka a stoji nas to kopu penazi :envy: Ludia tam nemozu oficialne ist a vyvoleny si tam robia co chcu ..polovacky, tazba dreva a pod. !!! Ked pojdes na Vihorlat z Kamienky, tak ani cez strelnicu nejdes. Ak budes chciet, tak sa mozeme nejako dohodnut a ist spolu, aj marian by urcite isiel :)
22.04.2010 - 08:20:25
00
petressko ..ta hrebenovka je presne ako pise marian a ten zjazd na bikeu sa da v pohode. Ale uvedom si ze ides cez narodny park. U nas mozno nic neznamena bo tu sa tazi vsade a kazdy si robi co chce, ale ked vas stretnu poliaci mozu robit problemi. Ja tam chodim len peso :)

Pokial ide o ten Vihorlat vojensky obvod neries ..cele je to saskaren, vystrelia tam dvakrat do roka a stoji nas to kopu penazi :envy: Ludia tam nemozu oficialne ist a vyvoleny si tam robia co chcu ..polovacky, tazba dreva a pod. !!! Ked pojdes na Vihorlat z Kamienky, tak ani cez strelnicu nejdes. Ak budes chciet, tak sa mozeme nejako dohodnut a ist spolu, aj marian by urcite isiel :)

ja by som sobotu siel na Vihorlat stretli by sme sa pri hypernove v HE o 9 00 co ty na to?
22.04.2010 - 08:41:42
00
ja dnes, ze sa trosku povozim :lol: , ale pozeram, tadial som este nesiel vyskusam, o par kilometrov dalej - skusim to tadial ved ani tu som este nebol a tam v strede dediny stojka jak do neba :rofl: , nakoniec bolo z toho 90km, približne 1,5km nastúpaných, priemer cez 30..takze velká spokojnost a uz som zas opálený ako spravny cyklista :y:
22.04.2010 - 20:00:16
00
matus ..ja tuto sobotu urcite nemozem, mne by mozno viac cez tyzden vyhovovalo, ty by si mohol ?
22.04.2010 - 21:00:10
00
Jonki a spol.-Ak idete cez vikend He.-Vinne-Sobrance Snina,dajte vedieť.A hoďte aj na Out.He. Pozdravujem šickych spod Kameňa.
22.04.2010 - 21:59:00
00
Diky za upozornenie....Robo....nepridal by si sa , keby sme išli s MArians....:) ...ale na BIKU , pešo neidem...pešo som to išiel pre niekoľkými rokmi ,ale z Kremenca - do R.sedla.....(dufam , že nas Poliaci nebudú riešiť...:)

Inak dnes som si dal malý výjazd Petočová - Brestov chatky - Brestov okolo ihriska zasa hore :sweat: (tam mi už nebolo všetko jedno)...až do zahradkarskej osady nad poľanou ....celkom fajne ...len v lese veľa blata ...tak som prišiel ako jedno prasce.... :rofl:
22.04.2010 - 22:55:59
00
Jonki a spol.-Ak idete cez vikend He.-Vinne-Sobrance Snina,dajte vedieť.A hoďte aj na Out.He. Pozdravujem šickych spod Kameňa.


Jožko áno ide sa Veľký porubkovský okruh, ako bude pretek tak v nedeľu sa ide ale ešte neviem o koľkej presne. Dohodnemme čas a dame to tu.
23.04.2010 - 12:12:12
00
matus ..ja tuto sobotu urcite nemozem, mne by mozno viac cez tyzden vyhovovalo, ty by si mohol ?

caz tyzden som v skole
23.04.2010 - 14:37:51
00
matus89:ja s tebou skocim na ten vihorlat ked chces bol som tam parkrat na cestaku..a z toho je jasne ze pojdem pomaly ked nechcem schytat defekt.
poslednykrat dnes sem pozriem o 21.00 potom vypinam pc.ked nechces idem niekam cestu len tak opalovat sa trosku.konecne som vsetko doma porobil.
posli mi tel.č na ss.moje:0902820458 bikemobil ale malokedy ho pouzivam.
jazdim pomaly,cau.
23.04.2010 - 17:38:18
00
keyboard_arrow_up