Nie, i keď zo začiatku na to pozerali a nevedeli čo s tým či by to predsa len nebolo lepšie zašiť. Nakoniec to len posypali niečim, priložili niečo s niečim napustenym, obviazali obväzom že večer si to môžem zložiť vo vani. Večer som spravil čo nakázali a už to vyzeralo len ako škrabance, už to nebolo ani z polovice také hlboké, asi kvôli hnisaniu/hojeniu ktoré sa tam ukázalo. Inak nič akčné to podľa mňa nebolo, trošku porezaná noha nič viac ... to len keď som tú prvú fotku videl nedávno nedalo mi a musel som to sem dať :D.

Vážnejším zraneniam sa vyhýbam, nepchám sa tam kde by som to nezvládol a keď vidím že to tadiaľ nepôjde tak sa snažím zosadnúť. Do všetkého s triezvou hlavou ale i tak sa občas pošťastí sa zdrbať, buď sa mi šmykne alebo zachytím pedálom. Zatiaľ som nemal zlomené nič a zašívali ma len raz - to som bol prvák na základke a snažil som sa bmxkou prejsť polmetrový drop, ... vraj som pri náraze čelom posunul kontajner, nuž vtedy sa prilby takmer vôbec nenosili, maximálne tak profíci. Ja si len pamätám ako som bol uchvátený červenou trávou :D. Inak len škrabance a modriny.
15.10.2009 - 21:32:18
00
a.ndrejko: pamätám si ten zjazd s tebou na svätojurskom maratóne, šiel som tam celkom rýchlo a ty si ma zrazu obehol jak diabol, ani slovo ze zľava sprava, prešiel si asi desať metrov a už si sa tam na tej brázde vycápal. Dosť nebezpečne to vyzeralo na prvý pohľad, ale keď som sa ťa videl ako vstávaš a energicky sadáš na bike, som si myslel, že to nieje na šitie. Šak si aj hovoril, že ťa nič nebolí a že si v poho. :)
16.10.2009 - 16:18:57
00
Nuz ja v zjazdoch nikdy nepredbieham, to by musel ist clovek bud pomaly (vtedy by som mu dal vediet), alebo by sa musel nervozne otacat a pustat ma pred seba. Toto bolo tak ze som ta dobehol a dost dlho sa drzal za tebou v rozumnom odstupe. Ale skor som mal vo vyhlade teba ako trat pred sebou takze ma dost prekvapilo ze si zrazu zastal a tusim si uz i nohu na zem skladal a hlavu na mna otacal. Tak som zacal vyhodnocovat situaciu kedy z mojho pohladu sa to dalo zlava obehnut, videl som ze si ma zaregistroval, tak som to skusil zlava, trosku som pribrzdil a az ked som sa dostal do lavej kolajnice tak som videl pred tebou tu brazdu co tam bola :D To uz bolo neskoro zastavovat lebo by to skoncilo okamzitym katapultom, takto som ju tak polo skocil polo presiel a dopadol na suter prednym kolesom. Suter ma rozhodil a cely zbytok co som bol na biku pred tebou bol kontrolovany pad (tych 10 metrov co si spominal), ved tam medzi tymi kamenmi ma riadne hadzalo a az na poslednom ma vyhodilo :D Chyba bola to ze som nezastal ked som videl ze dalej nejdes.
A pad nebolel, sice som letel ale pri pade som spravil ukazkovy kotrmelec a az pri brzdeni som nohou po kameni presiel. Rana nebolela, vyzerala ako skrabanec, ani moc krvi netieklo ... to len tak casom pri zabere to zacalo boliet i krv sa viac pustila a nejake dva vrsky som uz radsej slapal pesi. Nakoniec som este i defekt dostal a cez vinice som to presiel na takmer prazdnom zadnom a menil az na asfaltke:D
16.10.2009 - 17:13:48
00
moj najzaujimavejsi pad bol ked som to narval priamo do stromu..bolo mokro a rozhadzalo ma na korenoch a zrazu strom predomnou :) mne sa nic nestalo iba som si roztrhol gate a dres a zlomil som kokosku :) bike bol tiez v pohodke kedze to bol priamy naraz predstavcom a v bredu som mal sunrims doublewilde :) ale neachapem ako sa mohol odtrhnut sedlo a ohnut pilu ked som tam mal este aj rockring a ten nebol ani skrabnuty a pila ohnuta o 90 stupnov...pridam fotku stromu ktory si to schytal...

Prílohy:

DSC00025.JPG
DSC00025.JPG 113.96 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2009 - 11:50:51
00
a este strom :)

Prílohy:

DSC00024.JPG
DSC00024.JPG 108.61 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2009 - 11:51:48
00
tak,hadam vam to zobrazi,je to z Facebooku
moj pad na BIKE FESTE 01 vo V.Lehotke...foto som sem uz daval(dam este raz)a pridavam to video
http://www.ceknito.sk/video/398480
:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:

Prílohy:

ja1.jpg
ja1.jpg 287.91 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2009 - 20:51:36
00
...to zabolelo...dokonca aj neznejsie osadenstvo ktoremu to ukazujem dokazalo zo seba dostat iba "ufffff" :)))
17.10.2009 - 21:01:34
00
tak toto uz ne....
is.pinkbike.com
29.10.2009 - 22:49:58
00
au divak, 2x au biker
29.10.2009 - 22:57:32
00
Haháá, skoro som sa chlebom zadrhol. :D Muselo to sakra bolieť. I keď...
30.10.2009 - 09:09:07
00
to uz je skor kung-fu ako biking...
30.10.2009 - 09:12:49
00
:o :o auch.som zvedavi ci to rozchodil...alebo skoncil na vozicku....este ze to neskusam :worried:
30.10.2009 - 09:15:24
00
Wicked sick! šak to je pomaly na lámanie stavcov, mne stačilo, keď som sa raz obtrel o kmeň len panvou v lepšejšej rýchlosti, skoro som od bolesti ani nevidel. Ako chlapec nakoniec dopadol?
30.10.2009 - 09:19:40
00
nic vazne sa mu nestalo
30.10.2009 - 15:39:36
00
to uz je skor kung-fu ako biking...


:shake: :shake: keby to bolo kung- fu tak by sa ten chudák okolo všetkých troch stromov stihol otočiť a aj foto by si medzi tým spravil... 8)
31.10.2009 - 23:45:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie / Chrániče)
keyboard_arrow_up