no tak ja som mal ty ch padov dooost ale jeden bol fakt skaredy ten vam opisem presnejsie:
Den ako kazdy iny ale bol somm s dedom vonku. Hovori ze rodicia vychadzaju z domu tak tam idem
(to mam ten bicykel 20 velkost kolesa)oni nikde tak indem naspet ne a poviem si ,,este raz sa pozrem" a to bolaaaa chiba, neviem ako ale volan sa mi stocil a ja asi v 10 az 15 km/h som hlavou celouuu mojou vahou dopadol na kamen v tvare piramidy (priblizne a nemal rovne tie strany ak smrgel ich mal ) mojou hlavou. Celu tvar som mal oskretu asi aj otras mozgu ale to sme nepresetrili a niake tie poskodenia hlavy a pritom vsetko som nemal helmu to som bol asi druhak na zakladke 8 rokou potom som mal nos odseknuty na polovicu len polovicou mi drzal a jeden tyzden som jedol slamkou. a potom take tie normalne pady. Ale este jeden som sa zorbehol na normalno MTB biku 25km/h a na hlinenej zakrute skoro 90 stupnovej som zabocil. Prekotil som sa na bok a tociiil na zemy a nadomnou letel bike a vydel som tmu (zem) a nebo a bike bolo to velmi rychle a nic sa mi nestalo len bike zostal 6 metron od zakruty. A potom si uz nepominam na ziadne vaznejsie a dufam ze vas moj mali pribeh zaujal skoda ze to rodicia neodfotili. A este ze to nebolo nudne ak ano tak sry.

A uz som skoro zabudol skoro celu tvar okrem okrajov som mal pod chrastou taka prirodzena maska :rofl: :) :rofl: :) :rofl: 8) je to pravda toto by som si nevymyslel.
23.09.2009 - 22:52:34
00
Ty kokso tak toto prečítať bola iná sranda.Chlape Ty hlavne sadni do lavice a uč sa písať.Alebo si to, čo napíšeš, skús niekedy prečítať.
23.09.2009 - 23:13:46
00
Však píše, že si udrel hlavičku. Nejaké následky to muselo zanechať.
23.09.2009 - 23:15:15
00
Vy dvaja sa asi na mne zabavate.
25.09.2009 - 22:20:06
00
nie, celé fórum :tmi:
25.09.2009 - 22:51:11
00
chlopi, sak ten chlapcisko ma 13, skuste posadit za comp vasho syna a nech napise aky ma problem s bicyklom, potom mozeme porovnat...to ze ho skola moc nebavi je smutne, mna bavila /teda ak neratam slovinu, chemiu, fyziku apod./ :finger: :rock: :lol: 8) :geek:
25.09.2009 - 23:05:03
00
Mna ale skola bavy okrem sloviny vsetko. Ale slovencina kvoli ucitelke.
25.09.2009 - 23:09:06
00
To sa tu nejde riešiť, hlavne sa MaRcy nauč posebe spätne prečítať, sám potom objavíš chyby, ktoré poopravuješ
25.09.2009 - 23:21:43
00
chlopi, sak ten chlapcisko ma 13, skuste posadit za comp vasho syna a nech napise aky ma problem s bicyklom, potom mozeme porovnat...to ze ho skola moc nebavi je smutne, mna bavila /teda ak neratam slovinu, chemiu, fyziku apod./ :finger: :rock: :lol: 8) :geek:


Keby moje deti pisali takto, tak im najskor dam par poza usi a vzapati zatrhnem PC aj bike. :D V 13 by mal byt slovencinou nadupany. Potom uz moze byt dost neskoro. Ak chce ist studovat dalej, tak ho bude cakat maturita zo slovenciny a s takymto pisomnym prejavom ju nespravi. Ani v beznom zivote sa bez pisomneho prejavu nezaobide a castokrat to bude prva moznost ako zanechat nejaky dojem. A aky dojem zanechal tu je z predchadzajucich prispevkov viac nez jasne. :(
25.09.2009 - 23:25:03
00
Mna ale skola bavy okrem sloviny vsetko. Ale slovencina kvoli ucitelke.

gramatika sa uci na prvom stupni.. ci ani tam ta nebavila koli ucitelke??
len tak zo srandy si daj tu namahu a precitaj si svoje prispevky v tejto teme a oprav si ich podla slovnika.. alebo to vvytlac a daj mame alebo tatovi co ti povie..
26.09.2009 - 07:48:15
00
tak vcera som prezil dalsi pad. Udialo sa to v lavotocivej zakrute plnej velkych kamenov a listia pri rychlosti cca 23km/h. Ani neviem ako, stopu som mal dobru, a zrazu som spoznal tvrdost maticky Zeme. Pad to bol fakt vyzivny, az postupom casu som zacal zistovat co sa stalo. Najprv som si oratal vsetky zuby a zistoval ci nemam spodnu peru na dve polky ako zadok. Nastastie vsetko bolo tak ako malo, iba jeden skrabanec, vacsinu zachytila prilba a predny stit. Horsie na tom bolo prave pleco a bok, ktore sa trosku usmazili, ale najviac to schytal laket. najprv som to ani necitil ale zrazu vidim, ze mam gate a chranic kolien od krvi. To v lakti diera a odtial sa valila krv. Este ze nosim lekarnicku. Nastastie nebolo treba sit. U doktora som s tym nebol. Myslim, ze ked to uz tak neboli, laket zohnem tak na 70%, opouch iba slaby, tak by to nemalo byt nic vazne. :(
26.09.2009 - 21:15:47
00
Pri prezeraní disku som objavil moje fotky z tohtoročného svätojurského maratónu, tak ma napadlo že ich šmarím sem :-)

Padol som v tom šutrovom rozbitom zjazde, ktorý končil tam, kde bola minulý rok občerstvovačka, teraz sa tam fotilo. Zjazdy mi idú, tak som sa tam pustil kým som nedobehol borca pred sebou, na to som zvolnil a držal sa v rozumnej vzdialenosti za ním. Zrazu chlap zastal a už dával i nohy na zem, ... mňa napadlo že ho obídem zľava, keďže tam miesta bolo ... nuž až keď som to stočil do ľavej kolajnice a chlap mi už vo výhľade nezavadzal tak som si všimol že tam je výmletá takmer meter hlboká ryha cez celú cestu, zastať som už nestíhal tak som sa ju snažil prejsť, to sa podarilo, len dopad bol ukrutný, predným kolesom rovno na vyčnievajúci kameň čo ma riadne rozhodilo. Ešte som tam poskákal po kameňoch v snahe vyrovnať, no tigrovi som i tak nezabránil. Na to v akej rýchlosti som padol a na aký podklad som dopadol celkom dobre. Naštastie som pri páde netrafil žiadny vyčnievajúci kameň, až potom ako som sa šmýkal tak som sa kolenom po jednom zviezol. Výsledok ... na kolene 4 hlbšie ryhy akoby nožom rozrezané a na lýtku slabšie ale zato dlhšie dve.
Samozrejme som na bolesť nehľadel a pokračoval ďalej :D

Príloha:
vrabcova noha 4.jpg
vrabcova noha 4.jpg 44.71 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
vrabcova noha 3.jpg
vrabcova noha 3.jpg 72.9 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
vrabcova noha 2.jpg
vrabcova noha 2.jpg 69.34 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
Komentár súboru: nehľadím na bolesť a šlapem
vrabcova_rozdrbana_noha.jpg
vrabcova_rozdrbana_noha.jpg 78.74 KiB thumb_up0thumb_down



jazvy mam doteraz
11.10.2009 - 22:46:15
00
Tak teda aj ja prispejem do témy.
Našťastie zlomeninu som riešiť nemusel. Skor sa sústreďujem na jazvy :D
Moje najčastejšie crash-e sú na fr trati. Vela ich však nie je. V podstate zaživam len prelety cez riaditká a následné saltá a kotrmelce, iné ani nepoznám. Klasická rakva to je moje :D

Naposledy to bol asi zatial moj naškaretší pád. Bajkoval som po fr trati v lese a asi po meter vysokom skoku a dvojmetrovom doskoku som zatial z nevysvetlitelných príčin hlavou (konkrétne spánkovou časťou) vrazil do stromu a následne letel ešte dalšie 2 metre, kde som sa potom pozviechal. Na dopad si vobec nespomínam, spominam si len na bolesť hlavy v momente ked som už sedel na zemy a smial sa nad tým čo sa stalo. Bajk skončil nalepený na strome. Z tohto úžastného letu som si ešte odniesol 10 cm tiahnúce sa rovnobežne hlboké škrabance na ruke.

Ten skok som predtým absolvoval asi 4x no problem. Ten piaty len koli videu... :D
15.10.2009 - 01:00:00
00
dejavu..... :lol:
15.10.2009 - 18:58:50
00
2vrabco : to ti aj sili ? :worried:
15.10.2009 - 19:03:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie / Chrániče)
keyboard_arrow_up