No ja som to dnes struhol trochu na Javorníky:Nesluša-Jakubovský vrch-posledný rozdelovník pred Semetešom-po žltej rozdelovník Kraviarska-Dlhé Pole-asfalt do Žiliny.Ten hrebeň asi Zo 60% zjazdný(ináč blatko)a po žltej do Dlhého Pola moc neodporúčam-ani peši by som to nešiel-teda miestami išiel :oops:

Tá žltá je už zase rozbitá? Na jar sme tase s Becom šli a bola zjazdná celá. Ale je pravda, že bolo vtedy sucho.
06.07.2009 - 19:47:05
00
Ja dnes s Kajcom cez Lesopark - Turie - Zdobinu - D. Roven - Visnovska dolina - Visnove - Lesopark...37 kilacikov 918 nastupane...spokojnost :)

Prílohy:

Panorama Visnove.JPG
Panorama Visnove.JPG 186.98 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2009 - 19:57:01
00
silny uphill :)

Prílohy:

060720093330-001.jpg
060720093330-001.jpg 421.73 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2009 - 19:59:30
00
Dnes ako som avizoval výjazd na Martinky cez Polom a z Krížavy dole do Turia, limit o 15:00 doma som prešvihol len o 3 min. takže všetko ok 8) :wink: počko krásne, vetrík príjemne chladil...pokecali sme na chate na Martinkách s chalanmi a pokračovali na Krížavu, kde sme ešte kúsok išli s Craobsovou partiou, ktorí chceli ísť po červenej smer Minčol a potom po žltej do Vrútok, tak dúfam, že nepoblúdili :lol: :wink:

craobsova partia sa nestrati nikde!! ;-) :-D aj napriek tomu, ze povodny plan sa menil pocas toho, ako sme minali odbocky povodneho planu, tak sme trafili presne trasu krizava - mincol - vrutky - martin strane :-) no musim uznat, ze pocasie bolo ako vino, lepsie sme si ani zelat nemohli, vyhlad parada (hlavne pre BA crew)
06.07.2009 - 21:44:44
00
:!: :!: :!: Upozornenie pre všetkých, čo jazdia zvážnicami popod Minčol na turčianskej strane. Na konci zvážnice, ktorá ide popod Prostredný Grúň a končí pri prameni pri asfaltke (viď odrázok), pribudla nová rampa. Je pred potokom za zákrutou a obzrel som si ju aj zvrchu, keď som ponad ňu letel. :( Chýbalo mi tak 4-5 metrov, aby som úplne zastavil, takže našťastie som cez ňu preletel len zotrvačnosťou a odnieslo si to narazené koleno, natiahnuté triesla a radiace bovdeny, ktoré rozpučilo pri náraze hlavovej rúry o rampu.
Tak to prosím rozšírete medzi ľuďmi, nech sa tam už viac "nelieta".

Prílohy:

rampa.jpg
rampa.jpg 601.93 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2009 - 18:17:34
00
no ty vole...zalahnut uz nebol cas? si mohol kludne zrusit ram :shock:
08.07.2009 - 19:07:31
00
...co ram ale seba...
08.07.2009 - 19:37:46
00
no super :shock: naposledy čo sme tam boli s Imrom na jeseň tam ešte nič nebolo...len dodám, že je to pri partizánskej studničke...
08.07.2009 - 19:43:36
00
...co ram ale seba...


ale ram nezrastie :mrgreen:
08.07.2009 - 19:52:31
00
Zaľahnúť ... to ti ma ani nenapadlo, nebol čas. Jediné, čo mi preletelo hlavou bolo "brzdííí!". Naviac, čo si pamätám, tak takéto rampy bývajú namaľované na bielo-červeno na výstrahu a táto, ak ma pamäť neklame (čo by bolo celkom možné, keďže som bol celkom v šoku), bola taká šedá, čo tiež mohlo mať vplyv na rýchlosť mojej reakcie.
Ono tá rampa je čerstvá "novostavba" - keď som tadiaľ šiel 14.06. s partiou Žilinčanov tak to tam nebolo a teraz ešte neboli zasypané ani diery pri stĺpoch po zabetónovaní.
Inak, keď už som teraz vkľude doma, tak som naozaj rád, že jediné čo išlo do šrotu sú tie bovdeny a nie ja.
08.07.2009 - 19:53:36
00
hlavne že si ok :wink:
08.07.2009 - 19:56:26
00
no mna uz parkrat nejaka ta rampa prekvapila, ale vacsinou preto, ze na ne zabudnem :mrgreen: takze som si v duchu pripravil zalahavaci plan, ktory ma teraz napada pri krutom brzdeni pred rampou ako prvy :D ...ale verim, ze v reali to moze byt ine....hlavne ze si cely...
08.07.2009 - 19:58:40
00
Veru, síce boľavý, ale celý. Ďakujem za účasť. :wink:
08.07.2009 - 20:03:05
00
:!: :!: :!: Upozornenie pre všetkých, čo jazdia zvážnicami popod Minčol na turčianskej strane. Na konci zvážnice, ktorá ide popod Prostredný Grúň a končí pri prameni pri asfaltke (viď odrázok), pribudla nová rampa. Je pred potokom za zákrutou a obzrel som si ju aj zvrchu, keď som ponad ňu letel. :( Chýbalo mi tak 4-5 metrov, aby som úplne zastavil, takže našťastie som cez ňu preletel len zotrvačnosťou a odnieslo si to narazené koleno, natiahnuté triesla a radiace bovdeny, ktoré rozpučilo pri náraze hlavovej rúry o rampu.
Tak to prosím rozšírete medzi ľuďmi, nech sa tam už viac "nelieta".

pred hodinou a pol som na nu kukal. tiez som bol prekvapeny, ze nie je namalovana nejako vystrazne :shock:

hlavne je ze ti nic nie je. inac je to fakt na figu, ked vies ze tam nist nie je a zrazu bum...

pocuj rasto a kadial si vlastne siel.
08.07.2009 - 21:32:03
00
rampu som teda este netrafil ale tiez mam s tym jazdenim po pamati svoje zazitky,naposledy mi
taka tenka silonova nit skoro pretala krk,nastastie to bolo len oskrete ale ten pocit ked ma smarilo o zem :shock: a skrtiac krk mi prebehlo hlavou ....kua ci to nie je pod prudom
vela sa proti tomu asi robit neda,taketo info ake dal RaBa je jedna z moznosti.....a o druhej neviem
pretoze kde to clovek pozna tam to +/- pusti :) :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: kedysi som take prelety cez riaditka trenoval do snehu,no to este u nas byvali zimy
08.07.2009 - 21:35:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up