Ak by som sa pridal, kolko nas bude? Tempo?
V sobotu je Varin, trasu poznam a kedze vacsina tam mam fully(ja mam HT), uprednostnil by som vyjazd s Vami..ak teda mozem?!
tak kedy, kde? Lesopark, 10h, 25.4.2009? Predpokladana trasa? (50km?)

Už sa to kryštalizuje, pôjde Stic + 1, asi sylvatic, Terry + Viki + možno Janka.
Zraz lesopark 10,00 h. v sobotu a na Vodnom diele Žilina vpravo asi 10,15 h.
Myšlienkou je prejsť si nové úseky od štartu maratónu. Začneme v Stráňavách, nová časť Trnové, Višňové. Tu sa možno odpoja najmladší a málo zdatní účastníci (budeme mať za sebou 20-25 km). Višňové, zase nová časť okolo Bukovca krajom lesa do Turia, Dolná Roveň, singláč a zjazd Višňovskou dolinou. Ďalšia skupinka, čo sa môže vrátiť domov (v nohách asi 30-35 km). Ďalej ich môže viesť aj Stic, Terry, jaroza - okolo Hoblíka, do sedla Javorina, Strečno, 300 krokový výstup a poza Kolibu, lúka Kostitras a do Stráńav. Tento tretí úsek je totožný s minuloročným maratónom. Celková dĺžka až do Žiliny 60-70km. Stretneme sa v sobotu :D :P :lol:


Naposledy upravil jaroza dňa 24.04.2009 - 15:10:12, celkovo upravené 1 krát.

24.04.2009 - 15:05:00
00
Takže si vlastne navzájom konkurujeme? :)
Možno sa niekde naše partie stretnú. :wink:
24.04.2009 - 15:08:33
00
Takže si vlastne navzájom konkurujeme? :)
Možno sa niekde naše partie stretnú. :wink:

Najlepšie okolo 15.00 v ATC Varín :D
Musíme trošku povodiť novycov po trati maratonu 8)
24.04.2009 - 15:15:36
00
Takže si vlastne navzájom konkurujeme? :)
Možno sa niekde naše partie stretnú. :wink:

Mireček, nie je záujem Ti a Vám konkurovať.
Je voľný víkend, nie je žiaden pretek a v nedeľu je F1 a varím obed. Ja idem určite a prispôsobím sa aj rodičom s deťmi, keď sa ozvú... :wink:
24.04.2009 - 15:16:44
00
parada, dohodnute...

a 2Papier: povodne som mal naplanovane volno v robote, prave kvoli zrazu MTBikera, ale potom co som z viacerych stran pocul ze trat je pre HT nie moc pohodlna, som sa radsej rozhodol na par kvalitnejsich km na fatranskom maratone:D - aj hlavne kvoli tomu ze trat nepoznam a chcem vediet kadial to pojde.
24.04.2009 - 18:45:25
00
že trať je pre HT nie pohodlná :D dobrý vtip...veď v podstate je to to isté ako minulý rok + Dubeň...ale toto riešme v inej téme...
24.04.2009 - 18:54:46
00
Najlepšie okolo 15.00 v ATC Varín :D
Musíme trošku povodiť novycov po trati maratonu 8)


Uvidím kedy prídeme a aké bude tempo no skôr by som dal 17:00, radšej tam budem skôr ako neskoro. Ale určite by sme sa mohli stretnúť, partia bude myslím slušná.

Jaro: Jasné chápem, napísal som to zo srandy. :wink:
25.04.2009 - 00:12:46
00
Jaro: Jasné chápem, napísal som to zo srandy. :wink:

Ja viem, ja tiež, my nemáme problém.

Ranné vtáča hlási - svitanie, nádherné ráno a čistá obloha.Sobota. Ideálne pre tréning.

Stretneme sa v Žiline v lesoparku Chrasť pri kaplnke o 10,00 h. a následne vyrážame všetci spolu k Vodnému dielu a smer trasy DEMA FATRANSKÉHO MTB MARATÓNU, kontakt pre kohokoľvek 0915 910 899
25.04.2009 - 05:45:55
00
že trať je pre HT nie pohodlná :D dobrý vtip...veď v podstate je to to isté ako minulý rok + Dubeň...ale toto riešme v inej téme...



katko, po tisichoch km na ceste, uz pre mna hocijaky les, nie je dostatocne pohodlny:D ale obcas treba zmenu a MTB to isti...aj ked obcas prejdenie po kysuckych cestach je horsie jak downhill
25.04.2009 - 09:06:02
00
[quote=""]Ja viem, ja tiež, my nemáme problém.

Ranné vtáča hlási - svitanie, nádherné ráno a čistá obloha.Sobota. Ideálne pre tréning.

Stretneme sa v Žiline v lesoparku Chrasť pri kaplnke o 10,00 h. a následne vyrážame všetci spolu k Vodnému dielu a smer trasy DEMA FATRANSKÉHO MTB MARATÓNU, kontakt pre kohokoľvek 0915 910 899[/qu

Očakávam mnoho fotiek a postrehov :mrgreen:
25.04.2009 - 09:23:11
00
dobre bolo, hlavne by som nemenil tu cast pri trnovom - rozhodne to netreba hnat cez to druzstvo. Ten pojazd hore lesom je sice riadny sahac do zasob, ale aspon sa to tam roztrha lebo vela ludi bude tlacit - ale zaroven spicka to urcite vyslape.

mrzi ma ze mi usiel single za dolnou rovnou - akosi som sa raz obzrel a chalanov nikde, hmm??? doteraz nechapem:D

a zjazd do strecna je na moj vkus velmi neprijemne rozbity od zvazania dreva...

uz len treba dufat ze nebude prsat, pretoze ak bude blatko, tak to bude na vela miestach pekny brutal
25.04.2009 - 16:04:16
00
Takze dneska kedze Katko mal rodinne povinnosti :) som sa pridal k Jarozovi nech si kuknem prvy krat tohto roku trasu maratonu...takze som sa pripojil a som rad, ze viem kade pojde ten uvod. Miestami celkom slusne stojky po lukach pripadne v lese. Za sucha to bude super ale ak poprsi tak to bude dost huste, hlavne pri tom druzstve a na lukach kde to bude pekne lepita obalovat. Nejako som sa domnieval ze chcu ist celu trasu ale potom ked sa po prichode spat do Visnoveho po zjazde od vlekov odpojili Jaroza a Terry tak mi doslo ze asi nie...vlastne som bol jediny kto chcel ist povodne celu :lol: . Nanno22 sa odpojil pred stupanim na polom a Stic na vrchole. A tak som si dal solo komplet trasu aj s tym krasnym, snad 15 km stupanim, ktore som si hodil tak treningovo :) Miestami bol este sneh ale inak pohoda, krasne zvaznice..tam sa bude dat v pohode ist aj ked bude prsat, pripadne bude mokro. Ked som sa vracal tak som sa stavil v ATC vo Varine ale nikto tam nebol tak som si dal aspon pizzu a pivo na namesti v ZA :). Celkovo to dneska hodilo peknu stovecku a 2310 m prevysenie. Blizsie info v prilozenom grafe... A uz sa tesim na pretek, tuto trasu mam velmi rad :wink:

Inak skoda Stic, ze si netrafil ten singel..isto by sa ti pacil :lol: :wink:

Prílohy:

Fatransky.jpg
Fatransky.jpg 240.18 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 19:39:30
00
A kedze som mal dnes v cameli aj svoju GPS tak prikladam aj mapu trasy...kto by si to chcel prejst cele na vlastnu past tak mu mozem poslat gpx subor :wink:

Prílohy:

Mapa.jpg
Mapa.jpg 493.48 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 19:48:16
00
katko, po tisichoch km na ceste, uz pre mna hocijaky les, nie je dostatocne pohodlny:D ale obcas treba zmenu a MTB to isti...aj ked obcas prejdenie po kysuckych cestach je horsie jak downhill


bruno, že po tisícoch km na ceste...píšeš ako keby si jazdil na biku od narodenia... :roll: :mrgreen:
25.04.2009 - 20:18:05
00
Tréning začal v lesoparku ako bolo dohodnuté - zľava Stic, Nanno22, Jaroza a Terry.
Na vodnom diele sa pripojil aj Imroman.

Po zjazde na konci Višňovskej doliny sme sa rozdelili, Stic a Nanno22 išli sedlo Javorina,Strečno a domov a Imroman išiel celú trasu Brutale. S cestou domov je to pekných 100 km, klobúk dole. Terén a počasie boli dnes perfektné.

Prílohy:

Maratón 2008 - tretí v poradí IMROMAN.JPG
Maratón 2008 - tretí v poradí IMROMAN.JPG 286.49 KiB thumb_up0thumb_down

Tréning 25 4 2009 Stic, Nanno22, jaroza, Terry.JPG
Tréning 25 4 2009 Stic, Nanno22, jaroza, Terry.JPG 575.03 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 21:27:23
00
keyboard_arrow_up