Salzkammergut trophy

16. 7. 2011
7. kolo - Cyklomaratónska séria
3. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Bad Goisern am Hallstattersee (Rakúsko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
on este nevie, ze pojde s nami... :mrgreen:
30.10.2008 - 17:47:32
00
Najviac sa bojim toho, ze nakoniec este budes mat naozaj pravdu. :) Ale tentokrat si stojim za tym, ze urcite nejdem, lebo viem, ze na toto nemam a nebudem na to mat asi ani v roku 2010. A aj keby som to nejakym zazrakom na light fulle do 11 kg v limite dal (podla mna je problem prave ten limit, nie tie km), tak minimalne tyzden by som sa musel davat dokopy a dalsi mesiac by som nechcel bike ani vidiet a to by bola velka skoda obetovat vyse mesiac sezony kvoli podujatiu, na ktorom by som znenavidel vsetko a vsetkych vratane seba v priebehu par hodin. :)
30.10.2008 - 19:07:49
00
Romanko, veru si to pekne napísal.
30.10.2008 - 20:03:29
00
chalani, nic v zlom, ale treba sa pripravit aj na to ze ten nekonecny predposledny kopec co bol na "stovke" Vas teraz bude cakat na 160km a potom este jeden ;) ...a potom este par brdkov...a nedajboze ze bude prsat :twisted:
31.10.2008 - 09:30:08
00
Pocasie do toho ani nemontujte. Cista teoria o uspesnom absolvovani tejto trasy beznymi hobby smrtelnikmi (teda sratchkami) :), prichadza do uvahy len za krasneho letneho dna s teplotou okolo 23 stupnov. Pri akejkolvek odchylke od tohto idealu zacina stupat riziko nezvladnutia limitu exponencialne. :)
31.10.2008 - 09:50:30
00
Chlapci pekne pisete vsetci a pravdivo ... piste piste dalej a zacnite popri tom aj trenovat vsetci co ste sem pripisali nejaky ten prispevok, si myslim, ze mate vztah k tomuto sialenstvu. Matus teda na teba myslim tiež :) ... pridáš sa? ved nemusis ist na vitazstvo ... :wink:
Nuž ja som si dal tento tyzden posilovnu, beh a vcera aj spining ... zajtra sa chystam na bike ... uvidime ako dlho mi to nadsenie vydrzi :oops:
31.10.2008 - 20:30:15
00
okrem salzky 200km by som buduci rok chcel skusit aj triathlon konkretne slovakmana(ironman v NR) 4km plavanie 180km cesta 42km beh (bike a beh by nemal byt az taky problem) mysliste si ze sa da naucit plavat do leta ? viem kraula ale s tym 4km asi tazko :) kto ma nauci prsia ??? :roll:
31.10.2008 - 20:55:27
00
Po minulorocnej vytrapenej 53-ke planujem v roku 2009 startovat na Salzkammergute na 108 km trati. Zmenim sposob pripravy, co to o som sa naucil aj co sa tyka pitneho rezimu a stravy pocas pretekov. Toho roku som prisiel na pretek priamo z dvojtyzdennej dovolenky pri mori, bez znalosti ako jest a pit pocas preteku, na co som dolplatil. Sice som na dovolenke aj pojazdil, ale boli to len take 2 hod vyjazdy s jednym stupanim. Jazdil som len vecer o 19.00 hod ked teplota klesla pod 30°C. Na buduci rok sa dam dokopy s niekym s pribliznou vykonnostou, lebo "ve dvou se to lepe tahne".
01.11.2008 - 10:19:46
00
pani, mal som mozno trosku reci ohladom 200km Salzkammergutu, ale akosi v tom zatial nevidim vyznam a nie je ani mojim buducorocnym cielom...a je tu este taky maly dodatok...zatial si netrufam :idea: Tento rok som po 110km tvrdil ze este nejakych 30km by som podla mna v pohode zvladol, ale to bolo 30...cize znamena ze po nejaky 140km. Co by nasledovalo potom neviem. A napr tento rok mi to v hlave preplo v predposlednom kopci, tz na cca 65km s tym ze to mozno zabalim...proste prisla kriza, do ciela slusne daleko a dva kopce predo mnou. ri nepriazni pocasia hlava protestovala aj na Horalovi, ale zdravo ma nasral Mirec so slovami "pod matt, pod"...neviem, odvtedy to islo akosi samo :)

Myslim ze som odjazdil nejake tie preteky, dokonca obcas stal aj na bedni, mam v nohach za tie roky slusne km, ale buduci rok este ee...jednoducho myslim ze na to este nie som pripraveny a ist tam iba za cenu toho ze mozno by som to zvladol, ale myslim ze by som sa strasne vytrapil a na poslednych km nadaval sam na seba ( ak by uz nebolo v hlave prazdno ) ...tak to nestoji za to. Uz minulu sezonu som zmenil postoj k pretekom...jednoducho sa cyklistikou bavim a nejdem za vysledkom za kazdu cenu. A myslim ze buduci rok by som sa tam nezabavil pri takej dlhej streke

samozrejme budem drzat palce vsetkym ktory to skusia, kludne hocikomu poradim, ale buduci rok ma o piatej rano na starte necakajte ;)

gekon, mas teda odvazne plany ako tu citam, bodaj by si ich aj splnil. neviem kolko sa venujes nejako systematickejsie sportu ale tvoje ciele su teda dost vysoko 8) ...a tomu ver ze ta cyklistika a hlavne beh na takom triatlone nie su vobec v pohode ;)
02.11.2008 - 20:33:08
00
Matt ... uz mi to skusenejsi kolega vysvetlil a dokazal, ze 2009 je nerealny, ale chcem sa pokusit pripravit na 2010 co mi po rozhovore s Dudom, pride tiez ako tazka uloha ... a nejde o zivot, ved koniec koncov aj rok 2011 je pekne cislo ... :wink:
Plan som zatial dodrzal ... bike dnes bol, sice iba 42km, ale na mna nevidanych 17,2km/h.
Zacinam mat vsak pocit, ze bez nastudovania nejakych treningovych planov to vobec nepojde ...
02.11.2008 - 21:24:42
00
Čo? Tak to pôjdem na tú 200vku sám? :D
02.11.2008 - 21:35:17
00
heno: zober svetlo a sprav si z nej 24hodinovku :)
02.11.2008 - 21:36:31
00
heno: zober svetlo a sprav si z nej 24hodinovku :)

Gary .... mas maleho bozika srandy ... i ked v prvom rade si ho zasluzil Heno ... :)
02.11.2008 - 21:51:25
00
whiteboss nepojdes sam ... neviem ci az do konca ale startovat chcem s tebou :) ale snad to dokoncim ...
To matt : viem ze to nie je ,,v pohode" ale da sa to zvladnut a ako si pisal ani ja sa nezeniem za bednou alebo uspechmi ale zas to beriem z tej druhej stranky nie si uzivat preteky ale dostat zo seba maximum ... aj ked pri priemernom resp slabsom vysledku ale zvladnut to ! a nikomu nic nedokazovat len sam sebe ze som to zvladol.a buduci rok je moja vyzva 210km salzka a slovakman :)
02.11.2008 - 22:36:01
00
Zacinam mat vsak pocit, ze bez nastudovania nejakych treningovych planov to vobec nepojde ...

zaklad je jednoduchy. 4000km na silnicke na konci Aprila v tepoch okolo 120-130(neviem ako mas pasma). A potom neprestat kvoli pretrenovaniu... :(

niekde som pred casom cital ze aby sa clovek netrapil na 100kovych tratiach mal by mat 2 roky po sebe najazdenych cez 8k km bez zbytocneho stvania sa. nechcem vediet aka je teoria na 200km trate.

ale ako som uz povedal fakt vam drzim palce.

ja mozno o 5 rokov zacnem uvazovat ze este 3 dalsie roky a mozno na nieco podobne budem mat odvahu pomysliet. nie odjazdit...

na druhej strane ked si vybavim borcov ako mr Mleko :shock:

sorry Dudo, zas podkopavam moralku :wink:

bike dnes bol, sice iba 42km, ale na mna nevidanych 17,2km/h.

dnes bolo vyborne!!! :D
02.11.2008 - 23:32:35
00
keyboard_arrow_up