No a zabudli sme na strečing po výkone.To funguje na mňa.
15.10.2008 - 12:56:40
00
na ten pravidelne zabúdam :D
15.10.2008 - 12:58:18
00
na ten pravidelne zabúdam :D


Asi každý.

Pána beka, ja ani neviem, ako mi tá PN-ka pri tomto MTbiker prebehne. Dík za to.
15.10.2008 - 13:02:04
00
Len aby sa ti nepripiekli koláče.... :D
15.10.2008 - 13:05:14
00
Npísala som pred chvíľkou dosť dlhý text, čo si pod tým predstavujem, no už pár krát sa mi stalo, že mi príspevok chvíľu podržalo a potom sa nezobrazil. Už sa mi to nechce druhý krát písať, nakoniec názorov je tu až až.
Ale viac ma zaujíma, prečo mi to s príspevkami robí. Mám pocit, že je to vtedy, keď súbežne posiela okrem mňa ešte niekto. Je to možné?



Neviem prečo sa to deje, ale niekedy to urobí aj mne. Ak mám šťastie a zistím, že text neodoslalo, tak sa vrátim pár stránok späť, text nakopírujem a znovu pošlem.

Ale aj tak by som bol rád, keby si mi objasnila o čo ide ;-) :-)

P.S.: V pondelok plánuješ nástup do práce?
15.10.2008 - 13:07:05
00
Len aby sa ti nepripiekli koláče.... :D


Katko, tak teraz sa Ti zadarilo. Prisahám, že som mala v trúbe koláč-štrúdlu a tá je tmavšia, ako by mala. Ešte, že sú aj čuchové vnemy, ktoré ma na to upozornili. Ale to spraví príškový cukor.
Katko, Ty si veštec a či diabol, lebo toto sa mi stalo medzi týmito dvoma príspevkami.
15.10.2008 - 13:11:17
00
[quote=""]

...inak ako je to z BCAA-moc o tom neviem,ale dutchman mi raz spominal,ze par tabliet(3-5) po maratone a na druhy den bol fit ako rybicka! :) .. :?: -moze to pomoct aj proti svalovici...-to bude asi skor otazka pre gira
:? :?:

..strecing robim pravidelne-aj pri kazdej pauze aj po..-je to fajn pocit sa trochu popretahovat :)
15.10.2008 - 13:16:05
00
:D 8)

to shickmo: kedy sa konečne naučíš citovať.... :!:
15.10.2008 - 13:16:30
00
Neviem prečo sa to deje, ale niekedy to urobí aj mne. Ak mám šťastie a zistím, že text neodoslalo, tak sa vrátim pár stránok späť, text nakopírujem a znovu pošlem.

Ale aj tak by som bol rád, keby si mi objasnila o čo ide ;-) :-)

P.S.: V pondelok plánuješ nástup do práce?

Áno, od pondelka pracujem.
Myslíš objasniť o čo ide, čo sa týka toho Ph?
Či neodosielania príspevkov?
15.10.2008 - 13:18:39
00
:D 8)

to shickmo: kedy sa konečne naučíš citovať.... :!:

som to tak spravil naschval..-mal som pocit,ze giro si to zabudol precitat,a nechcel som priamo citovat seba sameho :oops: ...

takze giro-ako je to s tym BCAA :?:
15.10.2008 - 13:37:58
00
ja mám zas iný problém Môžem prejsť 100km a riť ma nebolí.............. akurát potom ma bolí riť z niektorých tipov sedačiek napr. v aute, na fotelke
15.10.2008 - 13:53:54
00
ja mám zas iný problém Môžem prejsť 100km a riť ma nebolí.............. akurát potom ma bolí riť z niektorých tipov sedačiek napr. v aute, na fotelke


Marco, tu je ľahká pomoc, to si musíš do auta a doma do sedačky namontovať cyklo sedák.
15.10.2008 - 13:57:36
00
no...s tou bolestou zadku mam aj ja svoje skusenosti...-a to priamo z bajku(v aute no problem)-a kedze je to tiez jeden neprijemny neduh-patri to do tejto temy!
ja mavam pravidelne po dlhych vyjazdoch s viacerymi prestavkami problemy "s vlkom",aj ked velmi dobre som tento problem riesil (uz to bolo spominane v nejakej teme) detskym kremom,a aj kremom od sportique-ktore mi aspon pocas maratonov velmi pomohli a zabranili neprijemnym afterstavom :idea: :wink:

ked som kupoval pred polrokom nove sedlo ,cital som mnoho testov a nakoniec som sa rozhodol pre slr xc,aj ked ta cenova hranica bola pre mna dost vysoka..-ale co clovek nespravi pre svoje zdravie :wink: -som trochu sklamany,lebo prvych ca 10-20km musim pretrpiet vselijake tlaky a bolesti ...potom je to uz celkom komfortne jazdenie..ale stale citim tlak na prostate-takze v dalsej sezone bude zmena sedla asi znovu(fizik,alebo nieco s vyrezom !)-aj ked to sa tyka hlavne bolesti
ten "vlk"je sposobeny asi nedostatocnym odvodom potu+trenie-to by sa asi dalo vyriesit nejakym velmi kvalitnym polstrom v drese-kde su ale tiez dost vysoke ceny (nalini ,sugoi,...)... :roll:
15.10.2008 - 14:17:00
00
BCAA su vetvené nenasýtené aminokyseliny, čiže základný stavebný kameň bielkovín. Nachádzajú sa aj v bežnej strave, avšak pri nadmernej fyzickej záťaži (presne ako cituje Robert pána s KPO) dochádza k mikropoškodeniam svalových vlákien a bežná strava také množstvo nedokáže suplovať. Preto sa dajú sypať tieto čisté BCAA s účelom nabehnutia "svalotvorby" a opráv tých mikrotrhlín. Mne pomáhajú aj počas preteku na zamedzenie kŕčov. Stačí? (viac aj tak neviem :-) )

Alenka - myslel som s tým pH.
15.10.2008 - 14:24:42
00
BCAA su vetvené nenasýtené aminokyseliny, čiže základný stavebný kameň bielkovín. Nachádzajú sa aj v bežnej strave, avšak pri nadmernej fyzickej záťaži (presne ako cituje Robert pána s KPO) dochádza k mikropoškodeniam svalových vlákien a bežná strava také množstvo nedokáže suplovať. Preto sa dajú sypať tieto čisté BCAA s účelom nabehnutia "svalotvorby" a opráv tých mikrotrhlín. Mne pomáhajú aj počas preteku na zamedzenie kŕčov. Stačí? (viac aj tak neviem :-) )

..staci...aj ked to znie ako poucka z ucebnice :lol:
15.10.2008 - 14:46:00
00
keyboard_arrow_up