Dalo by sa pridať k hodnoteniam produktu aj ich počet(hodnotení)? A pridať aj filter "podľa počtu hodnotení" ?
03.10.2024 - 10:25:27
00
Ahoj, titomi, nahodicka, akurat dnes sme o tom mali diskusiu. Jednak o pocte hodnoteni v produktovych dlazdiciach, ale aj o moznosti filtrovania podla hodnoteni. Aj o sortingu podla hodnoteni ako takom tak, aby bolo lepsie statisticky relevantne.
Takze ano, toto v nejakej forme casom pribudne.
03.10.2024 - 10:27:39
02
náhody neexistujú :))))
03.10.2024 - 10:29:04
01
titomi, napadlo mi, ci za tym nie je spolocny ripple effect z isteho ecommerce eventu minuly tyzden. Neviem sice nic o tebe, ale minimalne u seba viem presne, odkial popud na dnesny ranny rozhovor o tomto vzisiel.
03.10.2024 - 10:38:03
00
ničomu takému sa nevenujem. akurát som hľadal niečo v eshope, a opäť mi to napadlo, že také informácie mi chýbajú. Tak som to tentoraz aj napísal.
03.10.2024 - 10:40:47
20
Ahoj ,nedal by s v e-shope dorobiť filter na rozdelenie použitia oblečenia podľa teploty ? Viem, že každá značka to bude mať ináč, ale aspoň orientačne ( 0-10 stupňov, 5-15, 10-20 a pod). Momentálne je to dosť neprehľadné ak na mňa vyskočia desiatky produktov, takto by som si to vedel dosť výrazne odfiltrovať. Díky
04.10.2024 - 09:39:45
00
takmer ziadna znacka teplotny rozsah neudava. mas jar/jesen, leto, zimne, prechodne aj to vela vyrobcov nieje schopnych uvadzat. niektore stranky taky filter maju, no kopec vyrobkov ti nezobrazi, lebo dany udaj nemaju v popise.
04.10.2024 - 10:34:26
03
Ahoj mseco, suhlasim, ze by to bolo uzitocne, ale ako pise aj Gusto0, skoro ziadny vyrobca/dodavatel nam takuto info neposkytuje a nema ju uvedenu ani u seba. Nevieme tym padom z toho spravit filter, nemame dostatok dat. Snazime sa teda produkty oznacovat aspon podla sezony (letna, prechodna, zimna) - postupne to doplname do viacerych kategorii.
04.10.2024 - 13:57:56
02
vrátim sa k starému návrhu, rozšíriť filter materiál na ďalšie skupiny oblečenia .... na spodnom prádle materiál uvedený je, na bundách, ako príklad, nie; čo sa týka teplotného rozsahu, tak Castelli, neviem či u všetkých výrobkov, teplotný rozsah uvádza
04.10.2024 - 15:49:56
00
Ano Castelli a Sportful to maju a to je vsetko. Sice nie mala ale zato stale mensinova ponuka oblecka.
04.10.2024 - 23:48:53
00
Ja len pridam nie zas pozitivnu skusenost s DPD , druhy krat po sebe zasielka nedoručena na druhy deň tak ako uvadza DPD v potvrdzujucej sms o doručeni na druhy deň. Od prevzatia z MTBIKER stoji zasielka ešte aj dalši deň - Dolný Hricov. Viem že MTBIKER za to nemože ale niesu ani vianoce a "nestihaju" Čo bude počas vianoc. S SPS som taky problem nemal , možno by stalo za zvaženie pridať dalšich prepravcov do ponuky. DPD posledný krat - už radšej naozaj vybrať PAKETU
10.10.2024 - 14:29:04
02
Diky za spatnu vazbu. Kazdy prepravca ma svoje muchy a meni sa to v case + je tam element nahody/smoly. Z prieskumov nam vychadza DPD stale najlepsie v ramci SK, ale integracie mame spravene aj s SPS a Packetou. Nechceme to ale drobit a nechat vas vyberat, pretoze by sme tym prisli o objemy a vyjednane cenove podmienky a postovne by sme museli jemne zvysovat. Je to ale vzdy otvorena tema u nas...
10.10.2024 - 15:04:33
01
cervo napísal:
Diky za spatnu vazbu. Kazdy prepravca ma svoje muchy a meni sa to v case + je tam element nahody/smoly. Z prieskumov nam vychadza DPD stale najlepsie v ramci SK, ale integracie mame spravene aj s SPS a Packetou. Nechceme to ale drobit a nechat vas vyberat, pretoze by sme tym prisli o objemy a vyjednane cenove podmienky a postovne by sme museli jemne zvysovat. Je to ale vzdy otvorena tema u nas...


Tak narast cien pride po konsolidačnom baliku tak či tak , a viac menej VIP je free poštovne nad 49€ 😏 Ale podla mňa zdrava konkurencia je len dobra najmä u prepravcov.
10.10.2024 - 15:30:21
00
Tak to som zvedavy, ako to bude "po konsolidačnom baliku", pretoze uz teraz sa mnoho veci oplati viac kupovat zo zahranicia, dokonca aj, ked pripocitam dopravne. Po konsolidačnom baliku to bude pre slovenskych predajcov este horsie, alebo sa pokusia udrzat konkurencieschopne ceny.
10.10.2024 - 16:18:46
02
Ad postovne - cim vacsi objem zasielok posielame prepravnou spolocnostou, tym lepsie ceny vieme vyjednat. Ak by sme to delili, objem v jednej spolocnosti sa znizi a ceny budu horsie.

Ad konsolidacia a zahranicie - radsej sa tu nezacnem vyjadrovat, co si o tom myslim, lebo by som bol velmi off topic a velmi expresivny. Nas sa velmi dotkne transakcna dan a budeme voci zahranicnym eshopom v znacnej nevyhode. Ale DPH sa dotkne vsetkych nakupov, aj zo zahranicia. DPH sa totiz plati podla krajiny dorucenia, takze od 1.1. ratajte s plosnym zvysenim cien o v priemere 2.5% pri dodani na Slovensko.
10.10.2024 - 19:55:59
04
keyboard_arrow_up