https://blog.sme.sk/nicholsonova/spolocnost/list-kotlarovi-nase-zdravie-neohrozuje-who-ale-to-ze-ste-doktor
07.10.2024 - 20:44:00
09
Slováci majú jedno z najvyšších daňových zaťažení v EÚ, ale aspoň majú skoro najnižšiu kúpyschopnosť. Tiež majú takmer najnižie platy, ale aspoň majú jedny z najdrahších potravín. A síce sa dožívajú hlboko pod priemerom EÚ, ale aspoň sa dostupnosť zdravotnej starostlivosti znižuje a slovenské deti sa prepadajú vo vzdelaní, ale aspoň nie sú vystavené reformám, ktoré by školstvo posunuli do 21. storočia. Je tiež pravda, že sa z rozpočtu rozhadzujú miliardy, ale súčasne s tým našťastie nie sú spojené dve najväčšie slovenské mestá asfaltom. Na a čo, že sa riešia nálepky, ale aspoň mladí ľudia húfne odchádzajú do zahraničia – z toho nášho malého Švajčiarska, ktoré už tretie desaťročie vedie partaj skvelých odborníkov.
07.10.2024 - 21:37:56
014
Jaroh napísal:
Ľudia, kedy máte čas pozerať také dlhé videá? :-) 25 minut na brutálnu Brigitu sa mi teda nechce dávať ... :-)


Vacsinou videa nepozeram ale pocuvam, popri praci :)
07.10.2024 - 21:46:53
03
jerry74 napísal:

Plný súhlas, je úplne šialené. že tento totálny hlupák vôbec môže beztrestne šíriť tieto konšpirácie, ešte šialenejšie je, že má vládnu podporu a to že je doktor je už len taká čerešnička :facepalm:
07.10.2024 - 21:50:58
018
A ešte jedna vec, sem tam pozriem na infovojnu - aktuálne už je to úplne zradikalizovaný website, taký amatér kotleba môže len zaplakať závisťou - oproti tomu sú dokonca aj hlavné správy seriózne médium,
už prekonali taký EU štandard ruského trolizmu, sú oveľa ďalej
a tomuto akože médiu dávajú rozhovory naše vládne špičky ....
07.10.2024 - 22:22:28
00
jerry74 napísal:


Rad by som podotkol, ze taki kotlari hovoria nieco o urovni vzdelavania na Slovensku. V normalnej krajine by sa skola a jej reprezentacia, jej studenti myslim, ze skola ktora mu udelila doktorat, mala okamzite ozvat nie? To sa nehanbia za to co splodili?
08.10.2024 - 07:48:05
018
Mám vážnu obavu, že sa to berie až moc športovo. Keď sa začítam do jeho verejných vyjadrení v oblasti medicíny, normálne rozmýšľam či u nás vôbec máme niečo ako "degree revocation" - a čo už sa musí stať, aby sa pre zachovanie úrovne vzdelania a akademickej prestíže k takejto procedúre pristúpilo ...
08.10.2024 - 10:18:56
02
Súčasné vystúpenia vládnych a aj amatérskych "odborníkov" z ľudu potvrdzujú dva fakty, ktoré na Slovensku platia. jeden fakt je pozitívny a druhý smutný. Pozitívnym faktom je, že stále máme slobodu prejavu. Smutným faktom je zlyhanie vzdelávania a školského systému.
08.10.2024 - 10:23:06
08
Obávam sa, že ak je niekto od malička k*k*t, tak mu nepomôže ani ten najlepší vzdelávací systém na svete.
08.10.2024 - 11:23:50
05
Tu na 100% platí porekadlo že tituly nemerajú inteligenciu a vek neurčuje dospelosť. Štátnice urobíte aj keď ste v praxi mizerný odborník vo svojom obore, lebo takto funguje vzdelávací systém.
08.10.2024 - 12:15:08
00
Kristina napísal:
Súčasné vystúpenia vládnych a aj amatérskych "odborníkov" z ľudu potvrdzujú dva fakty, ktoré na Slovensku platia. jeden fakt je pozitívny a druhý smutný. Pozitívnym faktom je, že stále máme slobodu prejavu. Smutným faktom je zlyhanie vzdelávania a školského systému.


S tou slobodou prejavu (nie vulgárností!!!) súhlasím len do istej miery. Ak za tým nasledujú perzekúcie, čo sa v súčasnosti na SR deje, tak to nie je sloboda podľa môjho gusta. A súvisí to do značnej miery z druhým bodom. Alebo sú to tiež Smeráci a sú s tým ok. Nechám na diskusiu, čo je bližšie pravde.
08.10.2024 - 12:46:04
01
Ajajaj.... myslím, že toto dávam sem do témy Politika správne:

Tlačová konferencia ministra dopravy SR Jozefa Ráža, vedúceho Úradu vlády SR Juraja Gedru a poslancov NR SR Richarda Glücka a Jána Mažgúta sa uskutoční dnes, t.j. 8. októbra o 15.30 h na námestí pred Slovenským národným múzeom v Bratislave. Téma: Cyklotrasa na Vajanského nábreží.
TASR o tom informoval Odbor komunikácie Ministerstva dopravy SR.

https://www.tasr.sk/tasr-clanok/TASR:2024100800000154

To zas bude na těch internetech nablito ...
08.10.2024 - 13:48:43
00
chcelo y sa bleskovy mass event :D
08.10.2024 - 14:09:36
01
Tento nas vodca ma novu super vychytavku:
“Fico spolu s Andrejom Dankom avizovali tvrdšie pravidlá a sankcie pre médiá a zriadenie Národného mediálneho úradu. Páčilo by sa im, keby povolanie novinára mohli robiť iba vyštudovaní žurnalisti. Chcú to riešiť aj na vláde.”
Uz len, aby pod tento urad spadali aj kandidati do parlamentu a uz potom konecne budu lacne potraviny…

(Sorry za tu fotku.
No ale musel som, ked je taky rozkosny♥️)

Prílohy:

IMG_5559.jpeg
IMG_5559.jpeg 34.78 KiB thumb_up-2thumb_down

08.10.2024 - 14:25:07
00
Aspon, ze Andrej ma pravdu👍
“„To, čo ma v tejto spoločnosti mrzí, je cynizmus a totálne hlupáctvo niektorých ľudí, ktorí tým zakrývajú svoju neodbornosť a žiaľbohu sa potom dostanú do riadenia štátu,“ povedal na tlačovke šéf SNS Andrej Danko.”
08.10.2024 - 14:32:15
58

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up