Tento sa vydaril :D
https://www.aktuality.sk/clanok/rEQ9hOj/tazky-tyzden-o-vysokej-dph-a-nizkom-iq/
04.10.2024 - 23:24:11
16
Tak to áno. Aj keď objektívne, stačí pustiť kapitána s titulkom "No comment" a polovica práce je hotová ...
04.10.2024 - 23:35:33
01
Dudo napísal:


Víte, co je to pasy? :D
05.10.2024 - 07:29:40
01
https://blog.sme.sk/marianletko/politika/fasisti-psychopati-a-blazni-toto-mame-vo-vlade-a-je-to-navyse-potvrdene
05.10.2024 - 10:46:10
04
https://x.com/MicicJozef/status/1842262601964933563 pbs.twimg.com
pbs.twimg.com pbs.twimg.com
05.10.2024 - 10:54:02
02
Tak dnes hranolovi statočne yebe

Úmrtie muža pri Hybiach po útoku medveďa využil Robert Fico na útok proti EÚ. Tvrdí, že by bol za celoplošný odstrel a rád by poslal do lesov stovky poľovníkov. „Mne by sa to aj páčilo, ale sme v Európskej únii,“ vyhlásil s tým, že by nerád kvôli medveďom čelil hrozbe pozastavenia eurofondov.
Podľa premiéra na Slovensku je prebytok šeliem. Tvrdí, že mu je ľúto, čo sa stalo 55-ročnému mužovi v okrese Liptovský Mikuláš, ktorý zomrel po útoku medveďa.
„Nechcem sa hrabať v okolnostiach prípadu,“ vraví vo videu a vyzýva všetky príslušné miestne orgány, aby vytvárali podmienky na nevyhnutné zníženie počtu medveďov.


Robert Fico sa zastáva splnomocnenca vlády Petra Kotlára, ktorý chce zastaviť očkovanie mRNA vakcínami. Premiér spochybňuje očkovanie a tvrdí, že Kotlár má jeho politickú podporu, pokiaľ ide o odmietnutie návrhov riadenia budúcich pandémií na úrovni Svetovej zdravotníckej organizácie.
Premiér vo svojom pravidelnom videu s názvom „Čo sa nezmestilo na tlačovku“ hovorí, že splnomocnenec vlády pre riadenie a manažovanie pandémie Kotlár vyvolal „vášne a krik“, keď začal zverejňovať svoje prvé zistenia.
„Všetci sme počuli návrhy odmietnuť riadenie pandémií do budúcnosti na úrovni Svetovej zdravotníckej organizácie, v čom má splnomocnenec moju politickú podporu,“ povedal premiér.
„Ja nie som lekár, ale všetci viete, že som osobne dôsledne odmietal očkovanie proti covidu experimentálnymi vakcínami. Mám okolo seba kopu ľudí, ktorí po očkovaní prešli vážnymi zdravotnými problémami,“ vyhlásil tiež.
05.10.2024 - 21:00:49
00
https://youtube.com/shorts/rxcWDvuDzcc?si=JbIeLvffP3CTOl65


Fico je na strane Kotlára, spochybnil očkovanie a podporil ho proti WHO

Robert Fico sa zastáva splnomocnenca vlády Petra Kotlára, ktorý chce zastaviť očkovanie mRNA vakcínami. Premiér spochybňuje očkovanie a tvrdí, že Kotlár má jeho politickú podporu, pokiaľ ide o odmietnutie návrhov riadenia budúcich pandémií na úrovni Svetovej zdravotníckej organizácie.

Premiér vo svojom pravidelnom videu s názvom „Čo sa nezmestilo na tlačovku“ hovorí, že splnomocnenec vlády pre riadenie a manažovanie pandémie Kotlár vyvolal „vášne a krik“, keď začal zverejňovať svoje prvé zistenia.

„Všetci sme počuli návrhy odmietnuť riadenie pandémií do budúcnosti na úrovni Svetovej zdravotníckej organizácie, v čom má splnomocnenec moju politickú podporu,“ povedal premiér.

„Ja nie som lekár, ale všetci viete, že som osobne dôsledne odmietal očkovanie proti covidu experimentálnymi vakcínami. Mám okolo seba kopu ľudí, ktorí po očkovaní prešli vážnymi zdravotnými problémami,“ vyhlásil tiež.

Prečítajte si
Bioterorizmus, zmena DNA aj ohrozená suverenita – Kotlár chcel ukázať, čo za deväť mesiacov urobil, ale opakoval len dezinformácie
Kotlárovi odporúča, aby v spolupráci s Najvyšším kontrolným orgánom pokračoval v zisteniach, „kto sa nabalil na zbytočných nákupoch zdravotníckeho materiálu a vakcín“. Prvé zistenia sú podľa Fica „zarážajúce“. „Zbytočné zaobstaranie 5 miliónov vakcín v roku 2022 za 150 miliónov,“ tvrdí.

Splnomocnenec a súčasne poslanec z klubu SNS Kotlár má tiež podporu Fica pri zisťovaní, kto sa údajne nabalil na stovkách mobilných odberných miest, ktoré robili testovanie na covid.

Fico vraví, že koalícia nemá k dispozícii „čurillovcov ani Lipšica“, preto sú výsledky vyšetrovaní pomalé. „Ak idete podľa zákona, spravodlivosť ide ako slimák. Už sám som z toho nervózny, ale naďalej zotrvávam, že nepôjdeme cestou vykopávania dverí, obviňovaním a zatváraním bez dôkazov,“ vyhlásil.

Prečítajte si
Už Kotlára zastavte, vyzývajú odborníci vládu. Kritizuje ho aj Dolinková a Drucker
Rok po voľbách je podľa neho na Slovensku vojnový stav a nie pokoj. „V mojom prípade guľa v bruchu,“ vraví a dodá, že ešte dostáva aj vyhrážky zabitím.

Vláda a parlament podľa neho fungujú, lebo prijímajú potrebné veci, medzi nimi spomína „nevyhnutné“ odvolanie Michala Šimečku z pozície podpredsedu parlamentu a konsolidačný balíček.

„Urobím všetko preto, aby ďalšie obdobie bolo pokojnejšie. A ťažké rozhodnutia sa prijímali bez všetkého toho kriku,“ podotýka Fico.

V prípade odstupujúcej ministerky zdravotníctva Zuzany Dolinkovej si „trpezlivo“ počká na návrh Hlasu, kto ju má nahradiť. „Na pílu netreba tlačiť ani pri voľbe predsedu parlamentu,“ dodáva a opakuje, že ak sa koaliční lídri písomne nezaviažu, kto sa ním má stať, k žiadnej voľbe sa neprístúpi.Denník N
05.10.2024 - 21:01:24
00
Ficovi teda rozhodne neyebe!!!
On len rozpráva čo potrebuje na udržanie svojich voličov.
A tí sú problém tejto krajiny 🫣
05.10.2024 - 21:16:00
03
A ešte tento morbídny ...
Robert Fico sa na budúci rok chystá na „mierovú manifestáciu“ do Moskvy pri príležitosti 80. výročia konca 2. svetovej vojny. V nedeľu pôjde na Duklu a hovorí, že nezabúda, že „sloboda prišla z východu“. Opäť spomínal, ako ukrajinským partnerom hovoril, že nerozumie, prečo sa ďalej zabíjajú s Rusmi.
05.10.2024 - 21:17:06
00
Hlavne dúfam nebude šokovaný, keď tam pôjde oslavovať 80. výročie konca WWII a všetci okolo budú volať na slávu koncu Veľkej vlasteneckej ...
05.10.2024 - 21:35:33
00
A mozno Bradavičnému len bača z Očovej povedau, že ak mi nepodporíš Kotlára tak my budeme robiť veľikánske prieky a ceľou našou družinou osobností v SNS prejde hneu veľiký a budeme strieľať nielen mackov ale aj do vašich ľudí.
05.10.2024 - 22:33:53
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up