Ja by som to ako prvý krok reklamoval v ivachnovej. Mohla sa stať chyba. Pri preberaní si si to nevšimol?
04.09.2024 - 12:38:05
00
Osobne mám s Ivachnovou takú skúsenosť, že keď som s nimi konzultoval parametre ťažného s tým, čo od neho očakávam (zvislú nosnosť), tak pán na telefóne ani najprv nevedel o čom rozprávam a potom mi s počudovaním potvrdil, že mám pravdu, že tá nosnosť je naozaj nízka. Nakoniec mi s posmechom povedal, že to som si mal kúpiť iné auto, ak toto vyžadujem. Tak som sa obrátil na inú firmu, čo vykonáva montáž a s ničím nebol problém a bolo to urobené presne tak, ako som očakával.
04.09.2024 - 12:44:56
01
skynet napísal:
Ja by som to ako prvý krok reklamoval v ivachnovej. Mohla sa stať chyba. Pri preberaní si si to nevšimol?

Žiaľ, vtedy som ešte nemal nosič. Kúpil som ho tesne pred odchodom na Gardu (lebo neboli) a nemal som s nosičmi ani s ťažným dovtedy žiadne skúsenosti. Po zakúpení nosiča som začal chodiť do bikeparkov a všimal som si že nikomu nesvieti, iba mne, takže som to identifikoval ako chybu.
04.09.2024 - 15:01:24
01
Jasné, tak to je potom iná... reklamuj prácu
04.09.2024 - 15:04:02
00
Podrobny test 7 nosicov na tazne
https://downtown-mag.com/en/bike-rear-carrier-review/
02.10.2024 - 14:56:14
01
lukjur napísal:
Osobne mám s Ivachnovou takú skúsenosť, že keď som s nimi konzultoval parametre ťažného s tým, čo od neho očakávam (zvislú nosnosť), tak pán na telefóne ani najprv nevedel o čom rozprávam a potom mi s počudovaním potvrdil, že mám pravdu, že tá nosnosť je naozaj nízka. Nakoniec mi s posmechom povedal, že to som si mal kúpiť iné auto, ak toto vyžadujem. Tak som sa obrátil na inú firmu, čo vykonáva montáž a s ničím nebol problém a bolo to urobené presne tak, ako som očakával.

Nie si si istý že ta zvisla nosnosť nebola limitovaná tvojim autom???
Lebo jej limit je TP

Prílohy:

Screenshot_20241002_165121_ReadEra.jpg
Screenshot_20241002_165121_ReadEra.jpg 136.22 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2024 - 16:57:24
01
Limit TP bol 75 kg, v Ivachnovej mi ponúkali ťažné s limitom okolo 50 kg. V RS, kde mi to nakoniec montovali, tak to bolo ťažné s limitom 75 kg.
02.10.2024 - 17:44:58
00
Z tych nosicov v teste vyssie som skusal ten Oris Tracc a nedostal som nanho moj gravel, ktory ma asi kratky razvor kolies pre tento nosic a tak jedno koleso vzdy bolo vo vzduchu. To znamena, ze detsky bicykel nanho vobec nedate. Preto som ho vratil.

No a stotoznujem sa s nazormi a hodnotenim nosica EUFAB ProBC2 - ja mam ProUser FG2, co je uplne to iste, len s inou nalepkou (napr, aj ako Bosal Traveler). Jeden bike v pohode, ale akonahle maju byt dva, tak sa to naklada horsie, treba sa pohrat s uchytenim. Inak je manipulacia celkom ok.

Tu je este priame porovnanie Thule Epos 2 a Spinder TX2, ktore su aj v tom teste. Trosku je to vsak podla mna naklonene viac na stranu Spindera :D

thumb_up0thumb_down
02.10.2024 - 20:39:52
00
keyboard_arrow_up