Dostal 8 a po roku a pol išiel von...
24.09.2024 - 13:14:50
02
cokupit napísal:
Este vcera poobede tam behali dopravaci a "vysetrovali". Kto bol za volantom viem uplne presne - nejake tupe hovado...


Mám skúsenosť, že polícia nehodu dokumentovala cca 2,5 kodiny: foto, merania...
O niekoľko dní si to zopakoval súdny znalec. Polícia mu asistovala.

Šlo o vážnu ujmu na zdraví s trvalými následkami. Všimol som si, že v takýchto prípadoch dokumentujú dlho/precízne/podrobne.
24.09.2024 - 13:16:03
01
pretože keď ťažko zraníš policajta je to útok na verejného činiteľa a ako vieme zelení majú špeciálnu ochranu.v usa by ťa ten policajt zastrelil.
24.09.2024 - 13:31:16
01
v usa ta zastrelia uz len preto ze sa citi ohrozeny ten cajt ktory ma vycvik a zbran. kludne zastreli leziaceho chalana na zemi lebo sa mu nezda ako pohol rukou, to je chora krajina nie vhodna ako priklad
24.09.2024 - 14:05:49
03
napísal som to zjednodušene,u nás sú zeleným zbrane k ničomu a radšej sa nechajú dokopať a skončiť ako invalid.slováka vyliečia len drastické finančné postihy a nie väzenie.
24.09.2024 - 14:38:07
00
Nazgul nešiel vonku kvôli amnestii prezidentky?
24.09.2024 - 14:47:43
00
neblbni, Zuza pokial viem nedala ziadnu amnestiu, iba niekolko starostlivo posudenych individualnych milosti ...
24.09.2024 - 15:16:09
01
To ešte Gašparovič... Ale ten už po jeho odsúdení avizoval, že mu zníži trest...
24.09.2024 - 15:27:58
01
Vidím, že aj tu sa nájdu ľudia, ktorí veľmi rýchlo zhodnotia - bez akýchkoľvek znalostí o skutočnosti - že kto bol za volantom. Ak neviete, čo sa naozaj stalo, tak sa radšej zdržte komentára. Nebuďte ako "oni". Hocikomu sa môže stať niečo. Uštipnutie osou, infarkt, iné zdravotné problémy.

Bez ohľadu na všetko, život to chalanovi nevráti. My ostatní sa z toho len poučme, a ísť radšej dlhšie, ale bezpečne.

A inak áno, na fotkách to vyzerá ako vládna limuzína, a vodiči tých áut občas jazdia naozaj bezohľadne a rýchlo. Že nie je žiadna správa o vodičovi toho auta tiež nahovára, že by to mohlo byť vládne auto (alebo teda niektorej z vládnych inštitúcií). Ale to je čistá špekulácia.
24.09.2024 - 15:54:36
00
Policajti píšu, ze to Audi má maďarské EČV.
24.09.2024 - 16:50:18
00
Po autonehode, pri ktorej počas víkendu zomrel v Bratislave pred výjazdom na most Apollo 23-ročný cyklista, obvinili 38-ročného vodiča Audi Petra C. z okresu Dunajská Streda z trestného činu ublíženia na zdraví. Stíhať ho chcú väzobne.

„Keďže vyšetrovanie aj naďalej pokračuje, bližšie informácie k prípadu poskytneme, až keď to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní,“ informovalo krajské riaditeľstvo PZ.
24.09.2024 - 16:52:58
01
Informačné vákuum sa vždy rýchlo zaplní dohadmi, my máme navyše skúsenosť so "semaforom", ktorý hanebne zaútočil na podpredsedu parlamentu, preto je vcelku pochopiteľné, že sa objavia rôzne verzie a špekulácie.
24.09.2024 - 17:22:01
04
v tej spominanej vcerajsej reportazi prezradili aj miesto hospitalizacie sofera (nie, nebol to Ruzinov), celkom ma to prekvapilo
24.09.2024 - 20:21:48
00
Kto nemá predplatné denníka N:
Ivor Švihran sa v tom čase potreboval dostať k problematickému značeniu pred Mostom Apollo, aby si overil situáciu. Do začiatku cyklojazdy ostávalo desať minút, preto sa vybral naspäť na Klokočovu, aby sa najrýchlejšou cestou dostal k Sadu Janka Kráľa, kde cyklisti štartujú.

„Niekde za mojím chrbtom sa však niekoľkokrát rozoznelo pekelné kovové dunenie, ktoré ma vydesilo. Padá časť mosta? Narazili do seba vlaky? Čo to, preboha, je? Až pri ďalšom zadunení som si všimol auto prichádzajúce šialenou rýchlosťou bez brzdenia z Dolnozemskej k Mostu Apollo, ktoré sa niekoľkokrát obtrelo kovové zvodidlá. V zlomku sekundy sme si vymenili pohľady s rovnako zdesenou dvojicou cyklistov, ktorá sa z nejakého dôvodu dostala na Dolnozemskú a smerovala priamo na vozovku Mosta Apollo,“ hovorí Švihran.

Opisuje aj priebeh tragickej nehody. Oboch cyklistov auto v obrovskej rýchlosti nabralo a vymrštilo spolu s bicyklami. Auto prekonalo cestné zábrany a narazilo do auta v pripájacej vetve od Einsteinovej.

Môj komentár: ak pred nárazom do cyklistov narazil pár krát aj do zvodidiel, niečo sa v tom aute muselo diať alebo zaspal.
24.09.2024 - 21:24:45
00
Vo vysokej rýchlosti stačí nevhodný pohlad do mobilu či zapaľovanie si cigarety.
24.09.2024 - 22:43:42
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up