To je marne aj tak sa budu spravat ako *****
19.09.2024 - 20:54:27
00
Nebol som v tejto (ani inej) skupine, len chcem povedať, ze momentalne tam je celkom husto, plno chodcov, cyklistov, okukovacov vody na 'brehu' Dunaja
19.09.2024 - 23:26:12
02
mne vcera takito pri*** isli oproti presne tam, jeden zlava a druhy zprava, naraz a pekne natesno. Ja som bol vo svojom pruhu. :puke:

To ze zasahuju do protismeru aj na sirokej hradzi medzi mostom SNP a Lanfranconi ani nehovorim. Hraju sa na profikov, ale zakladne znalosti im chybaju. Akurat robia hambu a spinia meno cyklistom.
Zacinam chapat motoristov, ktori sa rozculuju na cyklistov.
20.09.2024 - 09:51:10
01
Viedenská cesta je celkovo problém aj mimo veľkých skupín, keď sa v tom cyklopruhu trajdajú chodci, bežci a psíčkari. Tu by mesto konečne malo urobiť radikálne riešenie a urobiť z toho konečne bicyklovú cestu, kde cyklisti budú môcť využívať celú šírku cesty obojsmerne a aj vo dvojiciach a autá iba v tom jednom smere.
20.09.2024 - 11:17:06
00
Cyklisti nemajú čo jazdiť vo dvojiciach vedľa seba. Ak sa chcú vykecávať, nech sa zastavia na pivo alebo na kávu.
21.09.2024 - 19:20:08
02
Koncom mája som presne takúto zrážku zažil, išli dvaja cyklisti vedľa seba, ja som sa uhol az na obrubník na svojej strane, chlap sa zacal obzerať a ked sme prechádzali okolo seba strhol riaditka rovno do mňa, bola to sekunda a nemal som ani možnosť zareagovať. Padol som rovno na obrubník, mesiac som mal ruku ohnutu do 90 stupňov, nevedel som ani jesť, prsty opuchnuté na oboch rukách, modriny po rebrach a na bokoch a zadku.

Mal som komplet plastové chrániče od koníkov až po vrch stehien (IXS cleaver), fox ochranné gate na kostrč a boky a samozrejme helmu, aj tak som bol kvalitné dobitý. Za tych 18 rokov co jazdim som mal vela pádov, dokonca ma auto vytlačilo z cesty vo veľkej rýchlosti, no toto bolo určite najhoršie. Ruka ma doteraz boli a ked vidím dvojicu ist vela seba tak brzdim ako blázon.

Naozaj skúste ísť aspon v závetrí a nie riaditkami vedľa seba, lebo toto naozaj zažiť nechcete, je to neskutočná zrážka pre oboch účastníkov.
22.09.2024 - 06:26:06
00
keyboard_arrow_up