scarinko napísal:
hmm ale tiez zarezali CZ stanice ako ostatni

yes, takže všetci sme prešli na CZ lepšia tv, ak ti nebudu chýbať slovenske programi - teda nejake tam sú - stv1,2, joj family v baliku klasik
16.09.2024 - 12:26:28
01
Jezus napísal:
Ak nemas stabilny internet aspon cca 8 Mbps, tak Ti zostava jedine satelit. Vsetci provideri okrem Skylinku ten TV signal posielaju cez data.


Aj ANTIK TV by mal ísť cez satelit.

https://eshop.antik.sk/antik-sat-karta-tv/?srsltid=AfmBOorKqNYr068pR8J_fnFPYkxEuvR6pnY2xcDOtbxmqn8lEBMWZFvB
16.09.2024 - 13:02:29
00
Aj Telekom ti predá SAT, ak vyhodnoti že ti službu na danom mieste nevie dodať cez data ...
16.09.2024 - 13:04:38
00
no to je to co urobili vsetci resp tie dve telky a ich korporaty v CZ sa dohodli a navzajom si neposkytuju ich hlavne stanice. Skylink este nejak s tym vyj.bava a ponuka ponuku Prima kanalov. Nova tiez nejde. resp oni si vyrobili aj take akoze kopie tychto stanic pre druhu krajinu ale ponuka programov je na facku takze to ani neratam. pre SK je tusim Prima SK a Nova International a pre CZ su tiez nejak nazvane Markiza a Joj CZ. Akoze nie ze by sa v tej telke dalo nieco normalne pozerat ale dost casto to u nas bezi ako podmaz pri beznych cinnostiach a praci na HO kde sa na to nemusis sustredit. Nie kazdy chce pozerat YT a streamovat filmy a serialy, nebodaj netflix na ktorom som ja osobne este nenasiel jedinu vec ktoru by som si chcel pustit. Filmy a serialy ktore chcem realne pozerat mam ulozene na svojom DLNA servri a pustim si ich cez telku. Sice mam Smart TV ale nema GoogleTV OS ani Tizen alebo LG OS a preto tam neviem dat hocaku apku z marketu. Potreboval by som dalsi box a to mi vadi. Mam TV so SAT CAM modulom v nej. Dalsia TV ak budem menit uz samozrejme bude mat android resp GoogleTV OS.
Vela krat som uz chcel Skylink zarezat ale nie je za co ho vymenit.
16.09.2024 - 13:07:50
01
Nerozumiem na co si v dobe internetu a vseliakych stramovacich sluzieb niekto plati nejaku "kablovku". Platit si za 100+ programov kde sa v podstate vysielaju od rana do vecera same hluposti a este k tomu s reklamami ;) Zmysel mi davaju len nejake live sportove prenosy.
16.09.2024 - 13:11:34
06
asi preto že to niekomu vyhovuje ... ja si platím YT premium a netflix a stačí mi to, som spokojný
16.09.2024 - 13:15:31
01
Poloja ta chapem ale nie kazdy pozera v TV len sportove prenosy a dokumenty z National geographic. Koli mne by mohli taku Markizu zrusit a jej programy ako farma a love island a podobne stupidity ktore akurat znizuju IQ aje ked podla mna clovek ktoreho zaujima tento obsah nemoze mat ziadne IQ.
Dalsia vec je ze tak ako som pisal mne by obsah ktory by som si aj kupil a pozeral cez net nevyhovoval koli tomu ze nemam telku kde by som to pustil a dalsi kram s dalsim ovladacom k nej nechcem. a preto mam stale skylink. platil som si ES, ale ked to zaradili pod MAX a pytaju viac ako platim za cely balik na skylinku tak som to zrusil. Reklam tam bolo viac ako na Markize v prime time tak za co potom platim?
16.09.2024 - 13:29:18
00
Polo napísal:
Nerozumiem na co si v dobe internetu a vseliakych stramovacich sluzieb niekto plati nejaku "kablovku". Platit si za 100+ programov kde sa v podstate vysielaju od rana do vecera same hluposti a este k tomu s reklamami ;) Zmysel mi davaju len nejake live sportove prenosy.

Kablovku si platím, lebo ju mám aj ako poskytovateľa internetu... Už vyše 25 rokov mám u neho mailovú adresu "joko" - tú mi je ľúto opustiť, lebo žiadny iný provider, ktorého som oslovil, takú už nemá voľnú. A keby ju aj mal voľnú, tak celá adresa (aj to za zavináčom) sa ešte nedá preniesť. A mám toľko bývalých kolegov/kolegýň, ktoré sa raz za pár rokov ozvú - ak by mi zanikla terajšia adresa, tak stratia na mňa kontakt.
16.09.2024 - 13:37:52
00
moment ale ktory poskytovatel uz podmienuje platenie TV ak chces internet? lebo aj ta "kablovka" co kedysi bolo len UPC uz ide digitalne a mozes platit len internet bez TV
16.09.2024 - 13:47:42
00
Vianoce sú už pred dverami ;)
16.09.2024 - 13:58:53
00
m-t napísal:
Nie, ten ich set-top box je šunt. Musí sa reštartovať takmer pri každom zapnutí, lebo niečo nenačítal správne. Reaguje hrozne spomalene. Na to, aby začal "pretáčať", musím často stlačiť tlačidlo aj 20x, zadať nahrávanie nejakého programu je tiež na viac pokusov, nedá sa zmeniť poradie kanálov, TV program je neprehľadný a podobne. A navyše sa samovoľne rozlepil ovládač :D Magio bolo oveľa lepšie.
Mám to na optike.


Ja mam tiez Orange TV uz roky a nikdy som sa s nicim, co ty popisujes, nestretol. Nerestartujem ho nikdy, reaguje normalne a nic nemusim 20x stlacat. Az sa mi do hlavy derie otazka, ci nahodou nebude chyba medzi ovladacom a sedackou a nie v set-top-boxe.
16.09.2024 - 14:27:38
01
Možno máš starší set-top box, tie vraj fungovali lepšie. Ťažko môže byť chyba v obsluhe, keď normálne zapnem a vyhlási chybu prihlásenia a vyžiada reštart, alebo chvíľu je neresponzívny a spraví soft reštart.

Oproti Magiu to bolo hneď po vybalení a nainštalovaní technikom oveľa, oveľa horšie.


Naposledy upravil m-t dňa 16.09.2024 - 14:33:02, celkovo upravené 1 krát.

16.09.2024 - 14:30:43
01
ja som mal podobne skusenosti, preto som aj celu orange Tv zrušil, tie set-top boxy boli katastrofa - hlavne boli neskutočne pomalé a občas sa zasekavali/mrzli ... ostal mi od nich už len internet (optika)
16.09.2024 - 14:32:43
01
ja som mal tiez info ze to robili praveze tie starsie a tie nove vraj uz nie. uz je to par rokov co sa ludia stazovali na tie orange STB ako to nefunguje poriadne a aj preto som stale nesiel do Orange TV. Stacilo mi ked u mamky som robil s UPC stb co bol starsi a tam trebalo tomu xy krat dohovarat aby to nieco vobec urobilo.
16.09.2024 - 14:39:46
00
Mam tento uz cca 2 roky. Absolutne ziadny problem.

https://www.orange.sk/navody-a-nastavenia/televizia/arris/navod-k-arris-vip4302
16.09.2024 - 14:43:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up