Michal Šimečka
@MSimecka
Našli sme stovky zmlúv a dotácií pre koaličných poslancov a ich rodiny. Je to pekný zoznam, má vyše 800 riadkov. Pozrite si ho. Spadol nám preň web, ale už sme ho nahodili späť:
https://progresivne.sk/dotacie/

* Fico, Robert 1,125,181.83€ 2009 Nórske fondy a štátny rozpočet (úrad vlády) Obnova historickej pamiatky - Topoľčiansky hrad Rastislav Rybanský bratranec predseda Topoľčiansky hrad o.z. 42051550 Smer premiér
* Fico, Robert 15,000.00€ 2012 Slovenská elektrizačná prenosová sústava Dar na dokončenie rekonštrukcie Rastislav Rybanský bratranec predseda Topoľčiansky hrad o.z. 42051550 Smer premiér
* Fico, Robert 275,277.00€ 2007 Agentúra na podporu výskumu a vývoja Vymožiteľnosť práva v Slovenskej republike Svetlana Ficová manželka riešiteľka Justičná akadémia Slovenskej republiky iná Smer premiér
* Fico, Robert 1,934.00€ 2016 VEGA Mechanizmus uplatňovania kolektívnych nárokov v podmienkach SR Svetlana Ficová manželka zodpovedná riešiteľka Právnická fakulta UK vysoká škola Smer premiér
* Fico, Robert 3,940.00€ 2021 VEGA Zásadná reforma dedičského práva - nevyhnutnosť či nepodstatnosť? Svetlana Ficová manželka zodpovedná riešiteľka Právnická fakulta UK vysoká škola Smer premiér
* Fico, Robert 198,243.80€ 2019 Implementačná agentúra MPSVAR Rozvoj zamestnancov Style-mont Ladislav Rybanský strýko konateľ STYLE - MONT s.r.o. 31429424 Smer premiér
* Fico, Robert 10,695.62€ 2019 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k Rekonštrukcii sociálnych zariadení Ladislav Rybanský strýko konateľ STYLE - MONT s.r.o. 31429424 Smer premiér
* Fico, Robert 66,208.48€ 2019 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Rekonštrukcia sociálných zariadení - pobočka Šaľa Ladislav Rybanský strýko konateľ STYLE - MONT s.r.o. 31429424 Smer premiér
* Fico, Robert 40,473.57€ 2020 Centrum pre deti a rodiny Topoľčany Prestavba garáže na návštevnú miestnosť Ladislav Rybanský strýko konateľ STYLE - MONT s.r.o. 31429424 Smer premiér
* Fico, Robert 6,323.54€ 2022 HARMÓNIA, Zariadenie sociálnych služieb Horné Štitáre Oprava omietok kuchyne Ladislav Rybanský strýko konateľ STYLE - MONT s.r.o. 31429424 Smer premiér
.
.
.
.
pokračovanie v linku
12.09.2024 - 18:25:22
217
Toto je vyslovene luxusný prehľad, čo i len trošku príčetný človek by trpko oľutoval že na tú hovadinu s dotáciami skočil ako mucha na lep ...
12.09.2024 - 19:00:12
116
Pavel Macko
@PaloMacko
Za tri milióny devätdesiatdva tisíc sedemstoštyridsať dva eur by mnohí robili zo seba pred národom šaša, hulili v kancelárii a fúkali dym do akvária ako Huliak.
Slušný človek s takouto bandou nechce nič mať. Len častokrát netuší, že im to všetko sponzoruje.
https://x.com/PaloMacko/status/1834274495906849124
pbs.twimg.com
12.09.2024 - 20:06:58
110
A urcite to bohuzial dopadne takto, no a co ze dostali aj Simecka dostal, slnieckar jeden

To je tragedia tejto krajiny
12.09.2024 - 20:31:09
11
STBak a SMERak Munko ale vedie naozaj vyrazne...
12.09.2024 - 20:32:56
00
Chlieb a hry ...

Vážený predseda Šimečka, milý Michal,
keď sme sa pred pár rokmi bavili o tom, či by som vstúpila do PS, neverila som, že máš potenciál na to, aby si sa postavil Robertovi Ficovi. Bol si chlapec z Oxfordu so smiešnym účesom.
Mýlila som sa. Viac som sa mýlila len v Mirovi Šatanovi. Džízes. Považovala som ho za lídra. Vôbec som neodhadla, že mu v hrudi tiká russkaja mašína a keď to buchlo, strašne som sa hanbila.
Ty si napokon na lídra vyrástol, Michal. Stojíš v ringu proti Ficovi.
Sledujem váš zápas tak, ako ho sleduje celé Slovensko. A to je práve ten point, pre ktorý ti píšem.
Jediný, kto ťa chce naozaj odvolať, je Andrej Danko. Serie ho, že máš Oxford, titul, ktorý si nemusel ukradnúť, Soňu, ktorú si nemusíš kupovať a potenciál, ktorý drží PS nad 20%. Chlapec z Revúcej nič také nemá. Nenávidí bratislavskú kaviareň, ktorá nosí tvoju tvár. Chce ju zákerne rozkopať ako ten zámok z piesku, ktorý postavili štíhlejšie, roztomilejšie a šikovnejšie deti.
Fico s tebou hrá len divadlo. Zápas s tebou je pod jeho úroveň. Potrebuje len zabaviť národ. Predtým atentátom, teraz Šimečkom. Kým ťa jeho voliči s pivom v ruke pri večerných správach trhajú ako besné psy, neriešia, že nemajú chleba ani zuby.
Súboj Fica so Šimečkom sleduje aj tvoja bublina, Michal. Prežíva každý nefér úder do teba, do Sone a háda sa o úrovni moderného tanca. Ani si nevšimne, že Kaliňák ide urobiť dream-kšeft svojho života za 5 miliárd eur. Nestíhame sledovať, koľko grázlov Fico zasa dostal na slobodu. Nevoláme po reforme plesnivých nemocníc, ani po okamžitom prepustení učiteľov, ktorí veria, že zem je doska a Rusko je veľký brat.
Bola som tam, kde si ty. Na mieste podpredsedu NR SR. Je to formálna funkcia. Nenásobí, ani nedelí tvoj potenciál. Odstúp z nej, Michal. Zober im ich vlastné karty, prekvap ich. Povedz, že nechceš, aby sa Slovensko zaoberalo Šimečkom. A potom sa priprav na zosadenie Fica za skutočné kauzy. Nie za predstierané a vopred kúpené zápasy.
LĎN
https://www.facebook.com/share/p/SJUTbgMQT3dzg26x/
12.09.2024 - 20:33:07
111
náhodný vyber zo zoznamu, taky Migal s iba 5 zmluvami (aj s manzelkou, predsdednicka Hobby Horse ;)) aj s preklepom, relativne drobne €), on ide budovat Rozpravkovy les na Domasi
12.09.2024 - 20:33:35
00
A najhorsie, ze sa riesi toto a nie problemy tejto krajiny. Ako to spisal Seliga:

Divadelné predstavenie “Šimečka”.
Alebo, kým Fico a spol. hrajú divadlo:

❌Slovensku hrozí, že príde o eurofondy,

❌4. platba z plánu obnovy stále neprišla pre problémy s mílnikmi

❌policajný zbor je v chaose a rozvrate,

❌policajti, ktorí vyšetrovali Fica a spol. sú šikanovaní a z vyšetrovateľov vážnej trestnej činnosti sú pochôdzkári,

❌policajti masívne odchádzajú z polície,

❌nové dôkazy o nezákonných odposluchoch vyšetrovateľov okolo Čurillu,

❌stúpa počet krádeží,

❌ v Trenčíne stále nefunguje kardiocentrum, voda v nemocnici je zlá,

❌pokračuje normalizácia v RTVS,

❌na ministerstve kultúry pokračujú čistky,

❌Kaliňák sa chystá minúť 5mld euro, potichu bez verejnej kontroly,

❌cena za distribučné poplatky pre elektrinu pre firmy stúpa,

❌cena potravín stúpa,

❌vláda (ministerstvo financií) chystá vyššiu DPH to znamená vyššie ceny,

❌ vláda (ministerstvo financií) chystá daň z bankových prevodov,

❌ vláda (ministerstvo financií a ministerstvo práce) chystá vyššie odvody,

❌ vláda (ministerstvo financií a ministerstvo práce) chystá útok na II. pilier,

❌Dušan Kováčik, napriek právoplatnému rozsudku chodí po slobode,

❌Výboh, Kažimír, Žiga, Košč sa tešia z amnestie, ktorú im udelila vláda,

❌bombové hrozby na deti, školy, kostoly a letiská,

❌štrajková pohotovosť a nespokojnosť medzi zamestnancami verejnej správy,

❌v koalícii sa hádajú o to, kto bude predseda parlamentu,

❌medzinárodná hanba a postupná izolácia Slovenska,

Ale celé Slovensko sleduje Ficovo pripravené divadlo so Šimečkom.

Tejto vláde a ani prezidentovi nejde o ľudí, ide im o seba a svoje fleky, a spôsob ako zakryť svoje zlyhania.
Nič viac nič. Čím dlhšie sa bude naťahovať, tým viac to vyhovuje Robertovi Ficovi.

Alebo inak, ako toto rokovanie a odvolávanie zlepší život ľudí na Slovensku?!

Nijako… Je to len divadlo!
12.09.2024 - 20:36:01
011
Takže logicky by ho odvolať nemali, potom sa akože vysporiadať so zradcami z vlastných radov a potom sa doňho znova pustiť. Keď si vystrieľajú všetkých opozičníkov príliš rýchlo, tak kto im zostane, keď tie reálne problémy začnú aj skutočne vyskakovať?
12.09.2024 - 20:51:04
00
To s tým odstúpením MŠ ma už tiež napadlo, ako Nicholsonovú. Bol by to zaujímavý ťah, keby tým získal nejakú výhodu. Len bohužiaľ zatiaľ mi žiadna výhoda, ktorú by odstúpením získal, nenapadla. Naopak, elegantne to využil na nečakaný efektívny protiútok zverejnením tých dotácií. To celú vec z prostého zahmlievania Šimečkovou mamou posúva do dolezitejšej roviny. Začína ma to baviť, normálne že šachová partia. Verím, že PS ma v talóne aj ďalšie dobré ťahy.
12.09.2024 - 21:01:22
04
scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
12.09.2024 - 22:35:58
79
Jaroh napísal:
To s tým odstúpením MŠ ma už tiež napadlo, ako Nicholsonovú. Bol by to zaujímavý ťah, keby tým získal nejakú výhodu. Len bohužiaľ zatiaľ mi žiadna výhoda, ktorú by odstúpením získal, nenapadla. Naopak, elegantne to využil na nečakaný efektívny protiútok zverejnením tých dotácií. To celú vec z prostého zahmlievania Šimečkovou mamou posúva do dolezitejšej roviny. Začína ma to baviť, normálne že šachová partia. Verím, že PS ma v talóne aj ďalšie dobré ťahy.


odstupenie Simecku by bola kktina jak mraky, cele internety by boli plne toho, ze "Fico odhalil ze kradol, tak radsej utiekol", a pri kazdej prilezitosti by mu nasledne smeracka dezolatska mafia opakovala ze musel odstupit pre "kauzu" dotacii
12.09.2024 - 23:18:56
015
Asi si mal reagovať po textom od Nicholsonovej, nie pod mojim. Ja som jasne napísal, že nevidím zmysel v odstúpení.
13.09.2024 - 07:18:13
00
Male pozitivum odvolavania je medialny priestor ktory dostava. A to moze vyuzit na zverejnenie napr. tych dotacii. Sledujem vsak komentare volicov koalicie a zjavne to nikomu neprekaza ked to robi Smer.
13.09.2024 - 07:54:39
01
Marli napísal:
náhodný vyber zo zoznamu, taky Migal s iba 5 zmluvami (aj s manzelkou, predsdednicka Hobby Horse ;)) aj s preklepom, relativne drobne €), on ide budovat Rozpravkovy les na Domasi


A to veľkému Andrejevičovi Anrejevovi nevadí, že rodinní príslušníci koaličného poslanca poskakujú po lúkach na plyšových koníkoch? To sa mu nehnusí??? :lol: A čo na to Huliak a Kuffa???
13.09.2024 - 07:56:36
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up