Ahojte,
s malou dušičkou a možno naivne, ale skúsim…

Ako nováčik v eMTB uvažujem nad "fullfat" a SL verziou Levo, no nakoľko sú už vraj všetky predmetné testovacie bicykle vypredané, hľadám ochotných majiteľov Turbo Levo a Levo SL (ideálne vo veľkosti S4 (príp. S3, mooožno aj S5) na krátke testovacie jazdy po traile/-och v Bratislave alebo okolí, ideálne v najbližších dňoch.
Rád by som vyskúšal správanie sa v teréne samotných bicyklov, tak aj ich motorov, keďže ich zatiaľ ani nemám ako porovnať s inými značkami, no nateraz som naklonený práve k Spešlu (nesúvisí s posledným jazdeným bicyklom, viď nižšie), aj keď som bol spokojný, až na občasné malé výhrady k veľkosti.

Rád sa odmením, podľa dohody.

Posledných 10 (13) rokov som jazdil na custom-built SX Trail 2 v M-ku (do 180 cm), hlavne bratislavské trate a singláče, občas bike parky.

180 cm / 65-66 kg s nejakou základnou výbavou.

Veľmi pekne ďakujem!
24.08.2024 - 12:58:06
00
vlani v júni (2023) boli Specialized test days, robil to Velosprint. asi ti táto info veľmi nepomôže. ale možno niečo ešte bude, skús sa informovať vo Velosprinte, či niečo podobné nezopakujú.
mal som vtedy na 1,5 hod. požičaný Levo SL model 2024, je to šmakocina, možem ti povedať.
24.08.2024 - 18:06:43
00
luky64 napísal:
vlani v júni (2023) boli Specialized test days, robil to Velosprint. asi ti táto info veľmi nepomôže. ale možno niečo ešte bude, skús sa informovať vo Velosprinte, či niečo podobné nezopakujú.
mal som vtedy na 1,5 hod. požičaný Levo SL model 2024, je to šmakocina, možem ti povedať.


Jo, vďaka, registroval som to, podobne aj tento rok na jar mali (pred BikeFestom), ale žiaľ, v tých termínoch som tam nemohol byť (na BF aj kvôli iným bicyklom). A ako som spomenul vyššie, ak mám správne info, všetky doterajšie testovacie bicykle sú už rozpredané (nielen Velosprint) a je otázne, kedy budú ďalšie.
V tomto roku už nechystajú podobnú akciu, lenže čas neúprosne letí a ja by som rád ešte (okrem iného) povozil aj "malého človeka" v MacRide-e, kým sa tam zmestí, preto skúšam takto v "publiku".

A o šmakocine vôbec nepochybujem, oba určite sú (vozil som sa ešte pradávno na novinárskych testovačkách na prvých Levách, ale je to už 7-8 rokov, a s 15-20 kg fotovýbavou som sa skôr len presúval než "jazdil"... plus sú tie bicykle, predsalen, aj trošku inde za ten čas :) )
24.08.2024 - 19:03:40
00
tiež sa už pozerám po niečom elektrickom. dlho som si myslel že pojdem do niečoho podobného ako Levo SL resp. light e-bajku, ale zistil som, po vyskúšaní Canyonu Neuron ON, že to bude asi niečo z kategorie full e-bajk.
24.08.2024 - 22:36:22
00
Ja som kúpil pred mesiacom a nieco Turbo Levo Pro a môžem povedať že som nadšený. Predtým som mal 3 roky Meridu eOne sixty 10k (rovnako top model) a musím povedať že Levo je veľký posun k lepšiemu. Hlavne do kopca a na flow trailoch. Z kopca bola Merida o chlp stabilnejšia ale to prisudzujem tomu Specialized Butcher plášťu vpredu. Ne Meride som mal voredu Assegai a ten bol určite lepši. Som z BA
prípadne SZ
02.09.2024 - 15:53:05
10
keyboard_arrow_up