Volodja môj nedávny príspevok o "neakceptovaní iného názoru" bol tiež označený ako nekvalitný alebo ofenzívny :?:
01.09.2024 - 11:40:17
00
Ten som tym padom povodne aj uplne prehliadol. Nicmenej zacinam mat pocit, ze toho Fica a rusov si nezasluzia len jeho volici, pripadne ti, ktori volit neboli vobec, ale aj cast volicov sucasnej opozicie.
01.09.2024 - 11:56:09
02
Aktuálne:

Prílohy:

sfb.png
sfb.png 83.43 KiB thumb_up0thumb_down

01.09.2024 - 12:01:44
04
K tomu "slovickareniu" asi tolko co chcete aky globsec, ked kpt semafor chodi do dumy robit hlboke predklony a bozkat ruku putlerovi... "stuka" v spolupraci s dalsimi zvieratkami koalicie, rozsievaju rusacku propagandu a bonzuju putlerovi plany unie.
Pohar trpezlivosti pretiekol, bezpecnostnu politiku si budu robit na bezpecnejsom mieste ako je prozapadne mysliaca praha....

Volodja napísal:
upozornil som v tejte teme na hoax, co zdielal peter120. moj prispevok bol stiahnuty, ze znevazujem clena komunity a hoax vo fore ostal. hmm, moze byt.
odhliadnuc do toho, ze dezinformacie zdiela velmi casto. temy Politika a Vojna na Ukrajine su pre neho bezodnym zdrojom lacnej zabavy a zahltene sialenym mnozstvom zdielanych prispevkov. tych za 2 roky "vyprodukoval" vyse 3000. esteze dostavame z casu na cas tie dotazniky ohladne skvalitnenia fora.

Vraj dezinformacie a hoaxy, kde co ake? Azda nie je pravda, co tato vlada vystraja?
Poukazovat na ohybanie zakonov, nicenie demokracie, papalasizmus "nasich ludi" , je podla teba zdroj zabavy?
Mna skor sokuje kazdy clovek, schopny suhlasit s touto vladou a ich monstroznym sposobom vladnutia.
Vdaka nim krajina sa ruti do zahuby, niektorim ludom je to jedno a este vyznavaju ich hodnoty... To je pramen skazy.
smeraci slubovali dialnicu do kosic v 2010, aj to je podla teba hoax ?
01.09.2024 - 12:03:12
00
Presnejšie to sľuboval ten, čo tvrdil , že v 2014 už v politike nebude 😉
01.09.2024 - 12:36:56
01
peter120 napísal:
K tomu "slovickareniu" asi tolko co chcete aky globsec, ked kpt semafor chodi do dumy robit hlboke predklony a bozkat ruku putlerovi... "stuka" v spolupraci s dalsimi zvieratkami koalicie, rozsievaju rusacku propagandu a bonzuju putlerovi plany unie.
Pohar trpezlivosti pretiekol, bezpecnostnu politiku si budu robit na bezpecnejsom mieste ako je prozapadne mysliaca praha....


Vraj dezinformacie a hoaxy, kde co ake? Azda nie je pravda, co tato vlada vystraja?
Poukazovat na ohybanie zakonov, nicenie demokracie, papalasizmus "nasich ludi" , je podla teba zdroj zabavy?
Mna skor sokuje kazdy clovek, schopny suhlasit s touto vladou a ich monstroznym sposobom vladnutia.
Vdaka nim krajina sa ruti do zahuby, niektorim ludom je to jedno a este vyznavaju ich hodnoty... To je pramen skazy.
smeraci slubovali dialnicu do kosic v 2010, aj to je podla teba hoax ?

Konkretne toto.
https://www.reuters.com/article/world/fact-check-trump-did-not-call-republicans-the-dumbest-group-of-voters-idUSKBN2342DH/
Rovnako aj v minulosti som upozornoval na dezinformacie, co tu casto zdielas. To, ze pomedzi to pozdielas aj nejake fakty tvoju repuptaciu dezinformatora a spammera prilis nevylepsuje a od dezolata z druhej strany barikady prilis neodlisuje. Takisto aj hlavnespravy, ci infovojna zdielaju okrem hoaxov aj fakty sem-tam. Najhorsie klamstva su tie, na ktorych je trochu pravdy. Myslim, ze je na mieste zdielat IBA overene informacie a dodrziavat urcitu uroven kvality, ale aj kvantity. Tvoje mimoriadne frekventovane zdielanie velkeho mnozstva prispevkov zahlcuje diskusiu a meni ju na nejaky šmejdovy newsfeed. Bolo by lepsie zdielat menej, ale kvalitnejsie informacie, ktore su overene a prinosne pre vsetkych.
01.09.2024 - 13:05:37
17
Volodja :y: :clap: za posledné príspevky. Nečuduj sa "řadi" tu jedno admin strašidlo ;)
01.09.2024 - 13:58:03
00
Je možné, že som ho v tom príspevku predtým označil za tupca alebo dezoláta, čo sa dá považovať za zneváženie. Takže admin asi urobil to, čo urobiť mal. Na druhej strane sú tu hoaxy a nemáš ani priamu možnosť označiť, že post je dezinformácia. Aj týpek, ktorý za ani nie 2 roky existencie vychrli vyše 3200 príspevkov (úlet toto), hoci k cyklistike toho veľa povedať nemá.
01.09.2024 - 14:09:44
00
:y: Lajk ti môžem dať len takto :y:
01.09.2024 - 14:21:01
02
Volodja napísal:
Je možné, že som ho v tom príspevku predtým označil za tupca alebo dezoláta, čo sa dá považovať za zneváženie. Takže admin asi urobil to, čo urobiť mal. Na druhej strane sú tu hoaxy a nemáš ani priamu možnosť označiť, že post je dezinformácia.
Aj týpek, ktorý za ani nie 2 roky existencie vychrli vyše 3200 príspevkov (úlet toto), hoci k cyklistike toho veľa povedať nemá.

Je to tvoj sposob debaty,mimo temy a zachvat plny jedu. Ale chapem ze vstup do tejto temy pre privrzenca koalicie moze vyvolat infarktove stavy.
Vidim ze par ludom picha oci pocet prispevkov,nedajboze vip body?
Nech sa paci, zruste body za prispevky do fora. Mne je to jedno, mam dost bodov za nakup tovaru.
01.09.2024 - 15:17:44
00
Volodja napísal:
Je možné, že som ho v tom príspevku predtým označil za tupca alebo dezoláta, čo sa dá považovať za zneváženie. Takže admin asi urobil to, čo urobiť mal. Na druhej strane sú tu hoaxy a nemáš ani priamu možnosť označiť, že post je dezinformácia. Aj týpek, ktorý za ani nie 2 roky existencie vychrli vyše 3200 príspevkov (úlet toto), hoci k cyklistike toho veľa povedať nemá.

áno,je to tak-označil si člena tohoto fóra za tupca,a admin urobil to,čo mal-je fajn,že si na to prišiel sám :y:
ak nesúhlasíš z nejakým príspevkom,môžeš ho okomentovať aj bez urážania,alebo kliknúť na tlačítko "palec dole" ,objaví sa tam toto:
"ďakujeme za spätnú väzbu,umožní nám filtrovať nekvalitné príspevky"
Funguje to,robím to dosť často,ak sa mi niečo nezdá-skús to nabudúce aj ty,a budeme všetci ok ;)
01.09.2024 - 15:29:59
00
Dano5 napísal:
áno,je to tak-označil si člena tohoto fóra za tupca,a admin urobil to,čo mal-je fajn,že si na to prišiel sám :y:
ak nesúhlasíš z nejakým príspevkom,môžeš ho okomentovať aj bez urážania,alebo kliknúť na tlačítko "palec dole" ,objaví sa tam toto:
"ďakujeme za spätnú väzbu,umožní nám filtrovať nekvalitné príspevky"
Funguje to,robím to dosť často,ak sa mi niečo nezdá-skús to nabudúce aj ty,a budeme všetci ok ;)

Takto to zial nefunguje. Zaplava dezinformacii a neoverenych informacii, zdielanych bez stipky kritickeho myslenia, sa palcekmi neriesi. Ak sa budeme len palcovat, iba pristupime na hru, vdaka ktorej tu mame to, co tu mame. Na hoaxy je potrebne upozornit nahlas, (aj ked mne sa to popravde zakazdym robit nechce). Dezinformatori vsak maju niest za svoje konanie zodpovednost.
Mimochodom ruku na srdce: aj ty si jeden z tych, ktori si castokrat s overovanim informacii, ktore tu zdielaju (a citaju), prilis tazku hlavu nerobi.
01.09.2024 - 15:51:34
06
áno,máš pravdu,priznávam,že nie som ochotný,ani nemám čas všetky informácie prácne a zdĺhavo overovať,ale ak z niečím nesúhlasím,nikomu tu nenadávam do tupcov a pod.
vystačím si z palcom dole,skús,ak ich je viac,naozaj to funguje.
je známa vec,že v každej vojne sa vyskytujú klamstvá,polopravdy,dezinformície-sú účinné podobne ako plne vyzbrojená armáda,to sa vie už dávno.
preto,ak niečo postnem,nepíšem tam,že len toto je jediná pravda-je to len zdielanie obsahu,na ktorý bežný človek natrafí na internete ...
01.09.2024 - 16:11:55
00
Dano5 napísal:
je známa vec,že v každej vojne sa vyskytujú klamstvá,polopravdy,dezinformície-sú účinné podobne ako plne vyzbrojená armáda,to sa vie už dávno.
preto,ak niečo postnem,nepíšem tam,že len toto je jediná pravda-je to len zdielanie obsahu,na ktorý bežný človek natrafí na internete ...

Na tento "vas" sposob boja odmietam pristupit. Zdielat informacie len preto, ze ti pripadaju zaujimave alebo senzacne je pomerne nezodpovedne, pretoze takymto sposobom prispievas k sireniu lzi a polopravd, ktore mozu mat v celkovom sucte vazne nasledky na spolocnost. Zdielanie neoverenych informacii nie je len "nevinne" zdielanie obsahu, ale sucast sirenia chaosu a nedovery, ktora ohrozuje demokraciu. Na zmatku v hlavach ludi, ktori ich citaju, ma podiel aj ich siritel.
01.09.2024 - 16:26:51
05
"zaplava" "potopa" dezinformacii, co este napises?
"niest zodpovednost za dezinformacie" , budes posielat ludi do basy?
Na zaklade ktoreho § ? Ci rovno gulag? Vase velicenstvo, samosudca... Toto su take štb maniere že až.

Skoda ze ked byvala opozicia na namestiach kvicala dezinformacie, ze ludom to nevadilo.
Ale teraz uz treba robit čistky a všetko umlcat. Co mi to pripomina, Volodja, co....
01.09.2024 - 16:28:22
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up