Ja som sa rozhodol, ze dnes vezmem rodinku na hory. Je krasne, hreben MF bude ideal. Vecer otvorim internety a snad sa docitam, ze kuzelnik nechal zmiznut par individii, pripadne ak nepomozu ani temne cary, tak ich aspon vypliekal bic po krizoch. :)
29.08.2024 - 08:07:08
01
:) az tak vela im nezaplatili, na zmiznutie a vyplieskanie po krizoch, v to nedufaj
29.08.2024 - 08:38:42
02
dislukas napísal:
Ja som sa rozhodol, ze dnes vezmem rodinku na hory. Je krasne, hreben MF bude ideal. Vecer otvorim internety a snad sa docitam, ze kuzelnik nechal zmiznut par individii, pripadne ak nepomozu ani temne cary, tak ich aspon vypliekal bic po krizoch. :)


Veľmi dobrý program, len tie večerné internety by som nesmeroval na spravodajstvo. Škoda si kaziť taký pekný a napriek drahému cirkusu v BB aj významný deň.
29.08.2024 - 09:30:31
01
Jaroh napísal:
Podľa mojich kamarátov, ktorí sa v BB podieľajú na organizácii, tak vojaci od toho tepla cez deň kolabujú, údajne ich záchranka už zopár odviezla. A veľa vojakov nadáva, že toľko peňazí sa vyhodí na úplnu blbosť, ktorej cieľom nie je nič iné, ako ukázať vládne ego.

Bude to (a vlastne už je) strašná hanba.


Chudatka vojacikovia kolabuju...
Robosi vo fabrikach pri peciach,kuchari,pekari atd. ti musia vydrzat.No aspon vidno v akej strasnej forme je nasa armada.Co ma neprekvapuje,par ich poznam osobne.Pri playku formu tazko naberu.Cest dvom vynimkam zo sto.
29.08.2024 - 09:54:04
010
https://blog.sme.sk/marianletko/politika/vlastizradcovia-fico-pellegrini-aj-vsetci-ktori-im-sluzia
29.08.2024 - 10:13:38
13
Kaper,čo ja poznám,tak dosť často maróduju.Hlavne cez prázdniny,lebo šak decká sú doma a plat ide v plnej výške.Ale sú tam aj taký,čo fakt čosi vydržia a robia čo majú.Ono brať prachy za cvičenia a dochádzanie do kasární to je v poho,ale teraz v tejto situácii už im nieje všetko jedno.Ale je to ich robota ktorú si vybrali.
29.08.2024 - 10:18:23
00
:D

KOŠICE. Začiatkom mája sa zviditeľnil preplávaním cez rieku Narva z Estónska do Ruska, minulý týždeň lúpil v Košiciach. Ján Mazák (57), ktorý strávil niekoľko týždňov v ruskom väzení, aktuálne trávi čas v tom slovenskom.

https://kosice.korzar.sme.sk/c/23376439/preslavil-sa-ked-cez-rieku-preplaval-z-estonska-do-ruska-u-nas-teraz-prepadol-kvetinarstvo.html
29.08.2024 - 12:06:29
04
Kaper napísal:
Chudatka vojacikovia kolabuju... Robosi vo fabrikach pri peciach,kuchari,pekari atd. ti musia vydrzat.


Ako to súvisí? V Amerike vraždia černochov a tak nám nebude vadiť, keď ich budeme vraždiť u nás? Či?

Nehovoriac tom, že tí robotníci, pekári, kuchári vedia, že robia niečo zmysluplné, zatiaľ čo tí vojaci vedia, že sú tam úplne zbytočne, iba kvôli niekoho egu. Sťažovať sa nemôžu, konieckoncom lepšie ako niekde v Afganistane, ale skrátka tbytočné to je a je to plytvanie peniazmi a v neposledenom rade aj zdravím ľudí, aj keď sú to "iba" vojaci.
29.08.2024 - 12:48:05
00
Fico na oslavách:
"V SNP išlo o nastolenie mieru, hovorí predseda vlády Robert Fico (Smer). SNP označil za najvýznamnejší štátny sviatok a hovorí, že oslavy Povstania by mohli byť spojené s mierovými slávnosťami, aby Slovensko ukázalo, že na Slovensku máme mier v srdci. Predseda vlády hovorí, že chce spolupracovať s každým, kto chce mier."

Skrátka dostal od spindoktorov pokyn 23x spomenúť v prejave mier. Všetko ostatné je balast ľahostajnosti bla-bla-bla, len teda "mier" musí byť v každej vete, alebo aspoň v každej druhej. A na na voličov Smeruhlasu to funguje, budú zbožňovať a aj slzu zamáčknu.
29.08.2024 - 12:50:29
03
Podľa ficologiky/pellelogiky bolo SNP len zbytočným predlžovaním konfliktu....😉
29.08.2024 - 12:54:16
111
Robert Fico zožal za prejav, v ktorom najviac skloňoval slovo mier a citoval Milana Rúfusa veľký potlesk ...
Čiže normálnych ľudí tam nepustili ?
29.08.2024 - 13:00:40
013
Jaroh napísal:
Ako to súvisí? V Amerike vraždia černochov a tak nám nebude vadiť, keď ich budeme vraždiť u nás? Či?

Nehovoriac tom, že tí robotníci, pekári, kuchári vedia, že robia niečo zmysluplné, zatiaľ čo tí vojaci vedia, že sú tam úplne zbytočne, iba kvôli niekoho egu. Sťažovať sa nemôžu, konieckoncom lepšie ako niekde v Afganistane, ale skrátka tbytočné to je a je to plytvanie peniazmi a v neposledenom rade aj zdravím ľudí, aj keď sú to "iba" vojaci.


Plytvanie peniazmi je uz len to,ze vobec takichto vojacikov mame a dostavaju plat,nehovoriac o tom,ze v 40tke papa do vysluhoveho.Toto co mame my s nejakou armadou,co by sa dala brat vazne ozaj nema nic spolocne.Jedny z najzbytocnejsich statnych zamestnancov vobec.Ale sak dalsi priklad stavu republiky.
29.08.2024 - 13:02:55
06
Ako Ficovi ľudia vymýšľajú nové dejiny. Na prvom mieste je Slovák, nepriateľom je Západ

https://dennikn.sk/4168344/ako-ficovi-ludia-vymyslaju-nove-dejiny-na-prvom-mieste-je-slovak-nepriatelom-je-zapad/?cst=5979562bcfd3521fd1c0289f01151d0c8b52079592bee0abf6050bf0e04223a4
29.08.2024 - 13:36:08
00
Tipujem že idioti našli nejakú geocache, krabičky s magnetom pod lavičkou sú pomerne bežné...

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas) potvrdil, že v areáli pripravenom pre oslavy SNP našli vo štvrtok ráno pri štandardnej prehliadke zariadenie, ktoré zneškodnil pyrotechnik

„S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o nejakú provokáciu, pretože zariadenie pripomínalo výbušný systém, no bol prázdny a nefunkčný. Išlo o krabičku nalepenú na jednej z lavičiek," opísal minister. Aktuality už skôr upozornili, že areál Pamätníka SNP a priľahlého parku po náleze uzavreli a prehľadali. Žiadne ďalšie podozrivé predmety nenašli. Ako sa atrapa na miesto dostala, budú podľa Šutaja Eštoka zisťovať. (Aktuality.sk)
https://www.aktuality.sk/nazivo/tJzknZEB5l5NtxLegTBi
29.08.2024 - 14:09:31
16
Podľa mapy je tam iba jedna fyzická keška a ak ma pamäť neklame, tak tam, kde je na mape znázornená, nie sú lavičky ... ale je možné, že owner kešku rýchlo zrušil, keď videl tú správu ... :D ... i keď zase kešky nie sú prázdne. Možno našli mŕtvu schránku nejakého ruzzkého agenta, na ktorú ich len Danko zabudol upozorniť :-) :-)
29.08.2024 - 14:22:19
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up