Ahojte.
Rozhodol som sa pre kúpu ht bajku Rose bonero 3 (prípadne 2) na jazdenie po miestnych trailoch, lesoch (Zobor+okolie), menšie dropy/skoky, korene, celkove zlepšenie techniky čo sa týky wheelie a manualu, nejaké to blbnutie po meste.. Mal som full, potom xc a teraz chcem vyskúšať bajk ktroý zvládne vyššie uvedené a nebude mu proti srsti aj nejaký ten výletík okolo 30km raz za čas.
Pre Rose Bonero som na 99% rozhodnutý, (váham už len či verziu 3 alebo 2) no neviem akú veľkosť zvoliť.
Výšku mám 182cm a doteraz som jazdil vždy veľkosť "L" (epicHT, AlmaHT, StumpjumperFull, TranceFull).
ROSE má to číslovanie trocha posunuté a s mojimi 182 cm som tak medzi M a L.
Veľkost "M" udávajú 170-182 a "L" 180-192.
Jazdí tu niekto alebo jazdil ten bajk čo by vedel poradiť?
Ďakujem pekne.
27.08.2024 - 14:55:50
00
Veľkosť mám už zvolenú "L". ale tak nech nezakladám novú tému zbytočne. Poradí mi prosím niekto ktorú vidlu zvoliť z nižšie uvedených?
Rock Shox PIKE SELECT, CHARGER RC alebo Rock Shox PIKE Select+ Charger 3, RC2.
Oplatí sa priplatiť za SELECT PLUS cca 400€ pri Rose Bonero 3 ? Je o toľko lepšia ako klasicka pike select pri modeli rose bonero 2? Resp. postrehnem/potrebujem tie fičurky ako laik?
Dík
28.08.2024 - 15:26:17
00
Osobne by som šiel do tej lacnejšej ako laikovi sa ti bude ľahšie nastavovať keď nevieš ktoré kolečko co robí a ak by si bol už technikou jazdy a nastavením vidlice natom lepšie môžeš si vymeniť charger za cca 200€ na ultimate verziu nie iba Select+, takže podla mňa sa rozhodne neoplatí za ňu priplacat.
29.08.2024 - 18:45:53
00
No asi to tak aj bude. Keďže dostupnosť vyššej verzie je akurat už 8 + týždňov :D
Jazdil som roky doteraz FOX34 a RS SID a okrem fúkania vidlíc a samozrejme servisu som sa s ničím extra nepotreboval hrať a nastavenie mi vyhovovalo vždy továrenské...
29.08.2024 - 19:30:22
00
keyboard_arrow_up