To nič neznamená ... pre nich je aj toto lepšie ako skazení liberáli a nedajbože zvrátení progresívci.....
28.08.2024 - 07:53:00
08
Dano5 napísal:
Oplatí sa prečítať komentáre pod statusom,vyzerá to tak,že riadne pichol do osieho hniezda,zopár Smerohlasovoličov im iste ujde z košiara :)

komentár napr:

Aj ja si prosím doživotnú rentu. Som dôchodca už 6rokov a ešte stále pracujem. Aj ja som pracovala v službách štátu ako zdravotná sestra. Hoci som volič Smeru, som nahnevaná


Dano5, zase neber komenty na internete tak vážne. Tak isto ako má armádu trollov Moskva či Smer, tak majú svojich internetových brigádnikov aj prodemokratické strany (len teda dúfam, že nie sú platení :-) ). Takých komentov Ti tam napíšem desiatky, ak to pomôže.
28.08.2024 - 07:58:27
01
jasné,neberiem,ale jednoznačne to aspoň niektorých Ficotupovoličov naštvalo-Edo sa mstí,že ho vyhodili od koryta,dosah na FB má slušný-ešte budú Smeráci ľutovať,že ho vykopli :D
podstatné je,že "už se perou" :nod:
28.08.2024 - 08:08:23
02
Tu sa rozoberá aktuálne hitlerjugend video - a to je to čo funguje na ich voličov a čo chcú počuť
https://dennikn.sk/4160514/znie-to-ako-krajna-pravica-pat-odbornikov-si-pozrelo-video-erika-kalinaka-gedru-a-glucka/?cst=93830c608cfa4c2b221c510c4369fb6c428e415828cefc83ca8532b4152a7823
28.08.2024 - 08:08:49
13
Dano5 napísal:
jasné,neberiem,ale jednoznačne to aspoň niektorých Ficotupovoličov naštvalo-Edo sa mstí,že ho vyhodili od koryta,dosah na FB má slušný-ešte budú Smeráci ľutovať,že ho vykopli :D
podstatné je,že "už se perou" :nod:


Hej, to súhlasím. Situácia je ešte stále zvratná a takéto excesy tomu môžu pomôcť.
28.08.2024 - 08:12:28
00
„Všimnite si, že vo videu nenavrhujú žiadne riešenia, ako zlepšiť životy ľudí. O to im nejde. Chcú, aby sa ľudia zaujímali o veci, ktoré by ich inak vôbec netrápili.“ (americký politológ Jonathan Weiler, ktorý sa zaoberá polarizáciou)

Linkom si ma predbehol, tak aspoň jedna výstižná citácia.
28.08.2024 - 08:12:51
01
Srsen napísal:


Ale z hľadiska Fica je to balansovanie na ostrí noža. Takéto kroky síce upevnia pevné jadro jeho voličov, ale môže stratiť pár malých percentíčok tých, ktorí ešte aspoň trochu rozmýšľajú. A poznáme to, percentíčko k percentíčku a môžeu z toho byť 3-5%, ktoré rozhodnú.

Ešte lepšie by bolo viac promovať Jozefa Mihála a nejako ho prekladať do ficovčiny. Mihál na FB chladnokrvne dokazuje, že populistické Ficove kroky berú peniaze práve tým vrstvám, odkiaľ má Fico svojich voličov. To by zase boli nejaké percentíčka maličké ... Lenže je to dosť raketová veda, ktorá sa dosť ťažko prekladá do reči Ficovho kmeňa...
28.08.2024 - 08:19:55
08
časť jeho voličov precitne,keď nebudú mať za čo sedieť v krčme na pive z borovičkou,v ruke cigareta-pár percent,tu,pár tam ...
28.08.2024 - 08:28:43
02
Jaroh napísal:
Dano5, zase neber komenty na internete tak vážne. Tak isto ako má armádu trollov Moskva či Smer, tak majú svojich internetových brigádnikov aj prodemokratické strany (len teda dúfam, že nie sú platení :-) ). Takých komentov Ti tam napíšem desiatky, ak to pomôže.


Napíš, určite pomôže. Všetci by mali aspoň trochu a aspoň občas. Tu každý čaká, že demokraciu vybojuje niekto iný. Kedy pochopíte, že sme v tom všetci spolu a každý by mal "do something"? Ale pozor, čo napíšeš. Ja som Chmelára pochválil ako sa nebojí vyjadriť názor proti mafii a už mám u neho ban :D Demokracia podľa boľševického sociálneho demokrata. Diskusia ako u Blahu. Tolerované v diskusii je iba súhlasné stádo a nesmie byť ani 1 slovo kritika alebo nesúhlas s jeho názorom.
28.08.2024 - 08:52:55
07
Viac by pomohlo totálne ignorovať takýchto ruských trolov ako je chmelár, fico, bláha a pod.
28.08.2024 - 09:01:11
01
Strenki napísal:
Kedy pochopíte, že sme v tom všetci spolu a každý by mal "do something"?

toto viem odkial je :D

Dano5 napísal:
časť jeho voličov precitne,keď nebudú mať za čo sedieť v krčme na pive z borovičkou,v ruke cigareta-pár percent,tu,pár tam ...

bez sance. toto mas uz teraz u alkoholikov a stratenych automatovych existenciach. ruka hore 2 tyzdne a 2 tyzdne nadavat na vsetkych a vsetko lebo ma malo...
28.08.2024 - 09:05:23
01
skynet napísal:
Viac by pomohlo totálne ignorovať takýchto ruských trolov ako je chmelár, fico, bláha a pod.


Na prvý pohľad áno, ale ich ignorovaním sa nič nedosiahne, iba sa bude upevňovať ich bublina. Jasné, že ak sa bavíme o sociálnych sieťach, tak ich neignorovaním sa zvyšuje dosah tých trolov, ale podľa mňa sú ich bubliny sú už tak saturované, že zvýšenie dosahu neznamená zväčšenie voličskej základne - skôr naopak, aspoň teoreticky sa k nejakým percentíčkam ešte rozmýšľajúcich ficovoličov dostanú korektné informácie o tom, čo Fico robí, ktoré ich môžu naštvať. Iste, časť z nich môže prejsť k Republike, ale možno aspoň časť z nich prinajmenšom nepôjde voliť, lebo ich Fico sklamal.
Ale je to zložitý mechanizmus, žiadne jednoduché závery sa nedajú robiť.
28.08.2024 - 09:08:43
00
Tak čo,padne dnes rozsudok "nevinný" :^)

https://dennikn.sk/minuta/4166485/
28.08.2024 - 10:48:04
00
Je to pekné, že sa chytáte "každej slamky". Samozrejme, budúce volby môže vyhrať tesne aj sučasná opozícia. Ale čo potom? Slovensko potrebuje také zmeny, na ktoré nemá odvahu ani sučasná opozícia (zrušenie 13.dochodkov apod,). A aj pri malých zmenách (k lepšiemu) je tu taký krik, že rozum zastáva. Ďalej, ako sa zbaviť smerákov (ich sposobu myslenia) prerastených pevne v štrukturách štátu? :^)
28.08.2024 - 10:51:31
00
Ak mam hovoriť za seba, tak sa nechytám žiadnej slamky. Predpokladám, ze aj ďalšie voľby výhra Fico. To ale neznamená, že by sme mali rezignovat, lebo potom by sa predpoklad stal istotou.
28.08.2024 - 11:20:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up