Neviem ci ste si vsimli vyjadrenia, ze vraj naseho ministra sportu o raste podpory sportu - ako reakcia na vysledky olympiady. Predviedol tabulku podpory podujati (majstrovstiev sveta, europy ... a pod) a o raste dotacii v tomto smere. To je ale podpora kseftikov okolo sportu, podpora sportovania musi ist niekam inam, nie? BTW Nemam rad slovne hracky tohoto druhu ale Keketi - tu je dost namahave odolat.
21.08.2024 - 08:31:43
06
m-t napísal:
...Na šťastie tam nemá žiadneho schopného nasledovníka.

Z vlastnych radov asi schopneho nasledovnika ozaj nema, ale dal by som si velky pozor na Tarabu. Ten nie je sprosty a je to to snad este vacsi hajzel ako Fico. Je mlady (politicky), uci sa, ale ked sa mu otvoria dvere do smeru, tak som presvedceny, ze preberie opraty a bude to este horsie.
21.08.2024 - 08:33:51
05
demagog dokaze vyrast velmi rychlo. Fico este dalsie 2 volebne obdobia zvladne potiahnut. To, ze teraz nema nasledovnika ma nijak neukludnuje :-D Slovaci (hlavne ti s nizsim vzdelanim a neschopni samostatneho uvazovania, a ze ich je) vzdy potrebovali silneho vodcu. A bude aj po Ficovi.
21.08.2024 - 08:41:46
01
Jaroh napísal:
Tie, ktoré nelikvidujú právny štát, sú proliberálne a proatlantické.


OLANO (so vsetkymi co k nemu patria, cize vlastne aj ti novi demokrati), pravny stat na slovensku zlikvidovalo. Taky utok na zrychlene konania, rozvrat institucii a odbornosti ako predviedla ista osoba s podporou svojho zatisia, to sa len tak nevidi. Vsak polozil 2 ci 3 vlady za 2 roky ci kolko? :D

Fico si teraz uz len uziva vydlazdenu cestu ktoru mu matovic pripravil.

Ale ano, sak ja ta chapem, tiez vravim len svoje dojmy o tom co bude, ale napr. mne vobec nepride, ze smer je az tak odkazany na volicov spomedzi ludi na okraji spolocnosti.
21.08.2024 - 08:43:57
04
Zasa netreba tu z týchto vládnych xyz... robiť nejakých extra borcov. Tiež som mal z nich taký nepokoj, ale v "deň, keď sa žmolilo zrno" som si naplno uvedomil, že jediné čo vedia, je žmoliť tie klasy a trepať. A keď som v ten deň videl v práci ich voličov, akí sú to trotli, tak mi bolo jasné, že ich tá vlastná sedláckosť a to ako to robia prevalcuje.
21.08.2024 - 09:00:16
02
clxno1 napísal:
Z vlastnych radov asi schopneho nasledovnika ozaj nema, ale dal by som si velky pozor na Tarabu. Ten nie je sprosty a je to to snad este vacsi hajzel ako Fico. Je mlady (politicky), uci sa, ale ked sa mu otvoria dvere do smeru, tak som presvedceny, ze preberie opraty a bude to este horsie.

Taraba je naozaj nebezpecny, ale zaroven je aj sprosty, co dokazal uz viackrat. Mozno vyzera inteligentne len popri stelesnenej tupote v podobe huliaka, danka, simkovicovej, tabak, atd.
21.08.2024 - 09:44:21
011
To áno. Nie je to žiadna extra úľava, ale dobre padne vidieť že v snahe podkladať sa lúze dlhodobo trpí syndrómom zámeny dojmov a pojmov - a pri porovnaní reálnych výsledkov svojej práce s menovaným mozgovým trustom ani len trošičku nevyčnieva. Ono predhadzovať dementnému publiku napr. "nádejnú supermodelku", dúhovú vlajku so štátnym znakom alebo divadlo s babkou, mamou a vnučkou "plné zvrhlých LGBTI+ scén" je úplne jednoduché, zvládať zosúladenie smerníc EÚ pre odpadové hospodárstvo s našou legislatívou alebo sa oprieť do odstraňovania environmentálnych záťaží je už ale celkom iný šport, na to statusy a videá naozaj nestačia ...
21.08.2024 - 09:57:55
08
Dve vety v dvanástich riadkoch :o , to len tak nieGDO nedá … :)
21.08.2024 - 10:07:00
00
Ja sa priznam, ze z Tarabu mam strach. Nie osobny, z vlastnej osobnej skusenosti je to s*ac, ale z toho, ze sa uci ako ovladat masy. Podla mna je teraz na takom medzistupienku, kedy si hlada lepsie miesto (najradsej by isiel do smeru a splhal dalej). Sprosty nie je, ak ked odbornost v comkolvek podla mna nema (na ministra ziv. prostredia uz vobec nie), ale to tam nema takmer nikto (ani Fico nie je odbornik a aj ako pravnik je to len sedy priemer). Uci sa ako burcovat masy a ma celkom slusny vytlak.
21.08.2024 - 10:09:49
00
Podľa jeho interakcií na FB je to tak. Brnká na na struny tém ktoré sú pre ich voličov dôležité - lgbti, medvede atď. Zosmiešňuje oponentov, prekrúca a prispôsobuje si realitu. Taký malý fico ktorého nenávisť pohltila oveľa skôr ako jeho veľký vzor. Ukážkový otecko za ktorého sa deti nemusia hanbiť.
21.08.2024 - 10:18:40
00
Tak si pozrime skutočné problémy, ktoré nás pod rúškom "kultúrnej vojny" čakajú v najbližšom odbobí:

Agrorezort - akreditácia platobnej agentúry konči 13.10.2024. Ak novú nedostaneme, zopakuje problém meškajúcich priamych platieb, čo bude musieť zatiahnuť našponovaný rozpočet, ten, ktorý sa finančnému žonglérovi Lackovi už beztak rúti...

"V roku, kedy potrebujeme dočerpať viac ako 800 mil. z končiaceho obdobia a čaká nás ďalších 500 mil. vyplácania podpôr z prvého piliera sa stane to, že týchto 1,3 mld. Eur sa bude musieť vyplatiť z rozpočtu SR a refundácia späť bude v nedohľadne. Pripočítajme si meškanie v čerpaní prostriedkov nového obdobia a sme niekde na 2 mld. Eur. Ak si však uvedomíme Maastrichtské kritériá, ktoré sú dnes pre ministra Kamenického nočná mora a logická snaha premiéra nájsť v úsporách aspoň 1,6 mld. Eur, aby sme nedopadli ako Grécko a vyhli sme sa finančnému dohľadu, pochopíme čo sa v skutočnosti deje. Slovensko na toto jednoducho nemá, skolabuje. Nemôže si to dovoliť."

https://blog.sme.sk/martinondras/politika/koniec-slovenskeho-agrosektora-je-blizsie-ako-sa-zda-komisia-nebude-mat-na-vyber-a-tvrdo-zasiahne
21.08.2024 - 10:41:52
22
"trosku" dlhsie ale naozaj luxusny prejav. vela veci tam je pouzitelnych aj pre nasu situaciu.
"crowd size obsession" uplne priceless :rofl:
thumb_up0thumb_down
21.08.2024 - 11:02:55
02
No to zasa bude. Na toto by si mali dávať pozor.

Prílohy:

IMG_3602.jpeg
IMG_3602.jpeg 101.85 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2024 - 11:18:27
00
A čo na to náš prezident mieru a minister šťuka?

"Prázdne reči nikým nevymenovaných sprostredkovateľov o skvelom mieri sa skončili. Všetci to teraz chápu, aj keď to nikto nehovorí nahlas. Žiadne ďalšie rokovania nebudú, až kým nebude nepriateľ úplne porazený!" napísal Medvedev na sociálnej sieti Telegram.

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta/23373155/po-invazii-do-kurskej-oblasti-nebudu-ziadne-rokovania-s-ukrajinou
21.08.2024 - 11:31:12
00
odpoviem zanho: "no a co" ...uz je po volbach, nejaka Ukrajina ho netrapi, hlasy uz dostal
21.08.2024 - 12:16:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up