No nie som prave najrychlejsi na hradzi, ale okolo 30km/h zvyknem jazdit. Mam ale cyklisticke cire okuliare z Dekaca, nie civilne...vcera mi zachranili zrak, kedze som citil, ze hmyzu bolo dost. Prakticky jazdim s nimi len kvoli tomu. Ked by som nemusel (kvoli hmyzu ci prachu), tak okuliare nenosim vobec.
16.08.2024 - 22:17:49
01
tiez jazdim s tymi cirymi z Dekaca (ked tu niekto pisal, ze nepozna/nevidel nikoho s nefarebnymi...), ked je trochu viac slnka tak slabsie svetlejsie lowcost fotochromy, pri fakt silnom slnku tmavsie slnecne, v zime a hmle zlte - hned je svet krajsi ;)
vsetko cesta, ziadne rockgardeny ani húštiny

zrovna vcera (uz predvčerom) som okuliare nechal v aute a cestu cca 2*8 km som trpol, nech nieco neschytam.
nakoniec sa podarilo nejakému hmyzu iba do ucha
17.08.2024 - 00:17:38
00
Prave som sa vratil z mesta (misoR potvrdi :lol: ) a mne nevadi, ked mi padne nejaka do oka... :inlove:
17.08.2024 - 01:06:19
01
scarinko napísal:
Dlho som jazdil len s civilnymi ale fukanie do oci a to slnko je fakt hnus. Ale tak na endure ked ides po hradzi 15-20 tak to nie je az tak citit ?

Keď už si vymýšľaš blbosti a prezentuješ ich tu ako keby si šiel so mnou tak po prvé, keď už sme pri terminológii tak enduro bicykel ani nevlastním, a po druhé aký je rozdiel v slnku či idem po hrádzi na cesťáku alebo na HTčku a 10/20 alebo 30 km/h? Slnko svieti rovnako, opakujem tretíkrát, ide o slnko, nie hmyz a vietor a prach... Hmyz mi cez číre dioptrie nevletí rovnako ako cez fotochromaticke ale neviem aké iné, ani mi nefúka do oka.
17.08.2024 - 06:32:09
00
Ake blbosti. Ved ty to tu prezentujes akoze slnecne okuliare su vlastne zbytocne a da sa jazdit uplne v pohode bez nich. Ano da, ale ako. Ako pisem. Jazdieval som bez nich lebo mam dioptricke civilne a na ne neviem nic dat a slnecne dioptricke som doteraz nemal. Ale to zmurenie neustale proste vadi. A uz si fskt nepamatam co mas za bike ale tak podla toho co jazdis to nie je cestak kde ked ides 30+ tak ti vedia oci slusne slzit ak ti do nich fuka. Ak idem len tak na mtb volne tak sa to samozrejme nedeje.
17.08.2024 - 09:20:27
00
fixska, scarinkovi sa nevysvetluje, scarinko sa ignoruje
17.08.2024 - 10:08:57
07
Dudo napísal:
Prave som sa vratil z mesta (misoR potvrdi :lol: ) a mne nevadi, ked mi padne nejaka do oka... :inlove:

Najma v poslednej dobe, ked podprdy vysli z mody :lol:
17.08.2024 - 10:13:41
01
Je bežné, že čo jednému nevadí, inému môže dosť prekážať.
Tiež jazdím s tmavými sklami a slnko do očí neznášam.
A že sa nad tým niekto pozastavuje? To je asi jediné, čo môže spraviť.
17.08.2024 - 11:18:18
02
Rozdiel je v poistke, resp. v tom že ty svoju pravdu na rozdiel od Konštantína a Metoda nepredávaš tým ktorí nemajú záujem nakupovať.... kks dúfam že som tým podobenstvom neotvoril ďalšiu Pandorkinu skrinku ...
17.08.2024 - 12:12:01
00
dotm napísal:
Je bežné, že čo jednému nevadí, inému môže dosť prekážať.

..alebo si to obhaji aj pred sebou a zvykne si na to, kedze casto plati, ze to najlepsie je to, co mame doma
napr: nepotrebujem slnecne, ved mam stit, alebo nepotrebujem cire skla v lese, ved kus spomalim na zaciatku 😄
keby existovali dokonale okuliare, uz ich mame vsetci doma
17.08.2024 - 12:58:55
01
Mne je úplne jedno aké nosí kto okuliare, dokonca sa ani nepozastavujem nad tým, ak má niekto večer slnečné v lese, ani netvrdím, že sú nezmysel ani som nedávala žiadne odporučenie na ich ne/nosenie, som len napísala, že ja ich na bicykli nepoužívam v širokom spektre podmienok lebo mi slnko nevadí a nosím číre dioptrie, bodka. Ale fakt ma hnevá ak si niekto v rámci diskusie vymyslí nejaký blud, ktorý tu odprezentuje akoby to bola skutočnosť konkrétne, že som šla na enduro bicykli na hrádzi rýchlosťou 10-20 kmh ? Aj keby som šla na zjazďáku 5 kmh alebo na časovkárskom 50 kmh, tak by to bolo jedno, lebo reč bola o slnku a zrazu je z toho vietor a hmyz a nejaký výmysel o type bicykla a rýchlosti ?
17.08.2024 - 16:13:19
03
To je žena 😍
thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil juju_pepe dňa 19.08.2024 - 20:36:54, celkovo upravené 1 krát.

19.08.2024 - 18:02:38
48
Pekna.

Ale co take zle urobila Pekarova pre spolocnost?
"...Součástí jejího života se stala dobrovolnická práce. Věnovala se jednak mezinárodnímu dobrovolnictví (pracovní „workcampy“ v dětských domovech v Arménii a Maroku, pracovala s postiženými lidmi v Srbsku a absolvovala environmentální projekt ve Skotsku), jednak spoluorganizování českých dětských táborů a akcím pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí."

Alebo profesorka Nerudova ako rektorka Univerzity?

Napada mi len to, ze obe zavadzaju agentovi STB Babisovi. Ale ten urcite aj so sympatickou lesníčkou spasia Cechov.
Posty toho autora X su uplny hnoj.
19.08.2024 - 20:11:59
11
To je len random cz post, ktory mi X predhadzuje. Netusim preco mi predhadzuje CR a politiku, kedze ani o jedno sa nezaujimam. Dolezite je to video, aspon pre mna :)

X som zmazal, dal som tam youtube video, nechem tu rozvijat politicky flame :)
19.08.2024 - 20:34:47
21
Baba je to šikovná :muscle: :y: Škoda tých kecov okolo toho. Myslím, že predvčerom ju dávali niekde v správach. Dnes beží od rána inkvizítor v telke, tak už nemám prehľad, ktorý deň to bol, lebo deň od včera znamená aj niekoľko sto rokov späť 🤦🏻‍♀️
19.08.2024 - 20:38:19
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up