to by malo ist
14.08.2024 - 09:31:41
00
Co je to hovnova aplikacia / hovnove hodinky? Nejak sa nechytam. :)
14.08.2024 - 09:50:23
01
Huawei
14.08.2024 - 10:13:38
11
Založil som si stravu. Mal by som takú otázku. Má 2 zariadenia, 1 používam na commuteri a druhé na dlhšie jazdy atď. Dá sa nejak priradiť v strave, že by mi to automatcky to zariadenie dalo, že to je bike - commuting? A nemiešalo by sa mi to s druhým zariadením? V oboch si viem navoliť, že je to road, mtb, gravel atď... Len ako mi to zoberie strava?
14.08.2024 - 11:12:20
00
bladerunner napísal:
Práve preto by pomohli nastaviteľné filtre.... každý nech si zverejňuje čo chce, ale ja si nastavím, čo chcem vidieť....

Suhlasim s tebou, tiez by som takuto moznost filtrovania privital.
14.08.2024 - 11:26:53
01
aj moje kratke jazdy a vencenie psa ludom vadia :-D ale mne sa to nastavovat pre kazdu jazdu nechce, aj tu som pisal kedysi, ze nech to importuje len vyjazdy nad 10km, ale zjavne sa to zatial nepodarilo
14.08.2024 - 11:29:33
00
A potrebujete vobec takych sledovatelov ? Ved ked im to vadi, nech sa s tym vyrovnaju alebo nech vas nesleduju. Strava je v prvom rade vasa evidencia aktivit. :-D
14.08.2024 - 11:39:28
07
Na to vsetko sluzi https://www.activityfix.com/ Daju sa tam vytvarat rozne pravidla, na skryvanie aktivit podla typu/dlzky, takisto na priradenie bicyklov podla profilu externeho zariadenia.
14.08.2024 - 11:40:50
01
uid napísal:
A potrebujete vobec takych sledovatelov ? Ved ked im to vadi, nech sa s tym vyrovnaju alebo nech vas nesleduju. Strava je v prvom rade vasa evidencia aktivit. :-D

A potrebuju vobec vencenie psa zverejnovat verejne ? Ved nech si nastavia defaultne len pre seba a nasledne moze zmenit na verejny ten ten ktory chce
Ja som vsetkych narcisov s 5timi prechadzkami s detmi okolo domu denne musel odstranit... mozu si uz zverejnovat co chcu, nesledujem
14.08.2024 - 11:45:30
05
Vidíš, aké jednoduché. Ja trackujem všetko dlhšie ako 1-2 km kvôli výmenám reťaze a pod. Pri jazde na/z vlaku a pod. sa toho celkom dosť nazbiera. Prepínať sa mi to nechce. Keď to niekomu vadí, tak nech dá unfollow a vybavené.
14.08.2024 - 11:51:09
05
myslim ze ten mute je celkom fajn. Kedze aj tak vzdy editujem kazdu aktivu a davam vyskove podla strava data tak uz tam mozem rovno fajknut aj mute activity.

Ale teda ano ide o to aby tvoj vlastny feed zobrazoval len to zaujimave od ludi ktorych sledujes..tam by mohlo byt pravidlo ze aky typ aktivity, ci ma alebo nema fotku, pripadne pravidlo na vyskove/pocet km
14.08.2024 - 12:18:46
02
vlastoch napísal:
A potrebuju vobec vencenie psa zverejnovat verejne ? Ved nech si nastavia defaultne len pre seba a nasledne moze zmenit na verejny ten ten ktory chce
Ja som vsetkych narcisov s 5timi prechadzkami s detmi okolo domu denne musel odstranit... mozu si uz zverejnovat co chcu, nesledujem


Myslim, ze ludia su skor lenivi a nechce sa im nastavovat nic extra.
Zaujimave definovanie narcisov. Ja by som za narcisov oznacil skor tych co maju vela followerov, ktorych vobec ani osobne nepoznaju :-D
14.08.2024 - 12:45:16
02
Ešte raz to zopakujem..... každý nech si zverejňuje čo chce, ale filtrami si ja nastavím, čo ja chcem vidieť.....
Preto si myslím, že tie filtre by veľmi pomohli a ich implementácia si myslím, že by nebola nejak veľmi náročná....
14.08.2024 - 13:09:06
01
nuž ked garmin sa zdá byť drahy ale Vydrží ti týžden, zaplatíš nim a máš tam freemap.sk , ešte e-sim v ďalšej generácii a mobil môžem nechať doma:) Ja som začal behávať najprv som to skrýval ale nechce sa mi jednotlivé aktivity skrývať- odkrývať ale malo by sa to tak robit - moj názor pokial nedajú naozaj filtre aj mne by to pomohlo. Lebo kto sleduje viacej ľudí môžu mu uniknut pri tých nepodstatných aktivitách tie ktoré by si chcel pozriet
14.08.2024 - 13:23:22
00
tiez mam nastavene defaultne skryte jazdy a zverejnim len co chcem a kedy chcem. kedze logujem len dlhe jazdy aj tak zverejnim vsetko :-) myslim ze kto loguje aj kosenie v zahrade by sprehladnil ludom casovu os a tych par jazd co by naozaj stali za zverejnenie by v klude odklikol manualne.

mohlo by sa z toho stat take nepisane eticke pravidlo pouzivatela stravy.
14.08.2024 - 15:32:32
18

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up