Ja si zase pri používaní bicykla na západe pripadám ako posvätná krava v Indii. V niektorých regiónoch (napr. západné Nemecko, Holandsko, Belgicko) je úplne neuveriteľné, ako vodiči rešpektujú cyklistov.
01.08.2024 - 10:13:13
00
Viete dobre ako to na úzkych cestách je a stále sa tam musíte tlačiť. Musí to byť mentálne zatmenie s egoizmom, tiež určitý druh masochizmu zmiešaný s poruchou pudu sebazáchovy preložený chuťou ohrozovať životy motoristov v cestnej premávke. Pár takých som nedávno stretol. Zaslúžili by si padnúť gulami na elektrického ohradníka aby sa spametali... prípadne by mali mať možnosť vodiči za nevhodné správanie cyklistu mu odobrať aspoň sedlo... ")

Každopádne keď si má rodina s deťmi v aute na dovolenku kvôli bezmozgovému cyklistovi v zákrutovom stúpaní bez krajnice vybrať či sa čelne zrazí s protiidúcim vozidlom alebo ho musí zatlačiť do priekopy, tak čo by ste si vybrali vy??? Každopádne má ten slušný vodič kvôli nemu problém.

Vo filme "Living daylights" mal James Bond v nábojoch kolies auta lasery, ktoré odpílili podvozok na služobnej Lade VB, možno by to zabralo na cyklistov viac ako voda v ostrekovači. :)
01.08.2024 - 11:25:37
00
Ty si kkt. Ten vodič má predpokladať, že v zákrute môže cyklista proste byt, rovnako ako tam moze byt pomalšie auto. Chodu už dopc s trollenim z tejto stránky, prosím ta. Len si tu honis reakcie.

Toto je moja posledná reakcia na teba, ideš do bloku.

(Sorry ostatným, za tak prudkú reakciu, ale už má to hrozne unavuje citat furt dokola to iste. Kazdy jeho prispevok je podľa rovnakej primitívne šablóny a to je napísať niečo, čo sa trosku líši od reality, aby sa na tu logicku chybu chytilo co najviac ludi a na toho zufalca zareagovalo.)
01.08.2024 - 11:38:56
319
To už človek aby si plánoval výjazd do lesa len cez dediny s rovnými cestami bez zákrut alebo sa tam transportoval vrtuľníkom :D Nebodaj jee za dedinou zákruta a cyklista je na chybe, že tadiaľ ide - toto už je najvyššia úroveň oného, ani neviem ako to mám nazvať to tvrdenie, že cyklista nemá na cestách so zákrutami čo robiť :D
01.08.2024 - 12:08:41
08
Derek24 napísal:
Každopádne keď si má rodina s deťmi v aute na dovolenku kvôli bezmozgovému cyklistovi v zákrutovom stúpaní bez krajnice vybrať či sa čelne zrazí s protiidúcim vozidlom alebo ho musí zatlačiť do priekopy, tak čo by ste si vybrali vy??? Každopádne má ten slušný vodič kvôli nemu problém.

Argumentacny faul "falosna dilema". Rodina, resp. ten slusny vodic ma v prvom rade na vyber (co vyber, povinnost) predbiehat bezpecne.
01.08.2024 - 12:16:00
09
juju_pepe napísal:
Ty si kkt. Ten vodič má predpokladať, že v zákrute môže cyklista proste byt, rovnako ako tam moze byt pomalšie auto. Chodu už dopc s trollenim z tejto stránky, prosím ta. Len si tu honis reakcie.

Čo sa čuduješ? Dostal ban na príspevky v téme Elektrohejteri, tak sa realizuje inde. Napríklad v téme Elektromobilita. Tu je jedna z jeho mnohých periel

Derek24 napísal:
Vodikovy pohon sa zatial neosvedčil a baterkovemu ešte chviľu potrva kým tiež na to pridu….


No a keďže je šofér a e-motorkár, tak sa v tejto téme odbavuje na cyklistoch
01.08.2024 - 13:59:30
01
Derek24 napísal:
Viete dobre ako to na úzkych cestách je a stále sa tam musíte tlačiť. Musí to byť mentálne zatmenie s egoizmom, tiež určitý druh masochizmu zmiešaný s poruchou pudu sebazáchovy preložený chuťou ohrozovať životy motoristov v cestnej premávke. Pár takých som nedávno stretol. Zaslúžili by si padnúť gulami na elektrického ohradníka aby sa spametali... prípadne by mali mať možnosť vodiči za nevhodné správanie cyklistu mu odobrať aspoň sedlo... ")

Každopádne keď si má rodina s deťmi v aute na dovolenku kvôli bezmozgovému cyklistovi v zákrutovom stúpaní bez krajnice vybrať či sa čelne zrazí s protiidúcim vozidlom alebo ho musí zatlačiť do priekopy, tak čo by ste si vybrali vy??? Každopádne má ten slušný vodič kvôli nemu problém.

Vo filme "Living daylights" mal James Bond v nábojoch kolies auta lasery, ktoré odpílili podvozok na služobnej Lade VB, možno by to zabralo na cyklistov viac ako voda v ostrekovači. :)



ty si fakt mimo, ja už pár rokov nevlastním ani jediný bicykel takže ma asi kľudne môžeš označiť len za vodiča. Napriek tomu vždy obchádzam celým autom cez protismer, a ak sa nedá tak proste spomalím na rýchlosť cyklistov a tých pár sekúnd počkám. Mám extrémne nevýkonné auto a aj tak mi rozbehnutie naspäť na 90km/h trvá pár sekúnd a nevidím v tom najmenším problém.

Čiže nie, cyklista rodinu neohrozí, a rodina nemá problém, lebo normálna rodina a je jedno či cestou na dovolenku alebo bežne počas roka, proste spomalí a počká kým bude predbiehanie bezpečné.
01.08.2024 - 14:00:51
24
Tak ja neviem, keď som bola dieťa na ZŠ, tak sme šli s rodinou 2x na dovolenku do Špaielska autom a prešli sme množstvo horských aplských priesmykov na starom golfe a žiadnu traumu som nemala z toho, že nás ostatní ohrozujú lebo musíme ísť pomaly, lebo aj iný šli pomaly ak tam boli nejakí na motorke alebo neviem čo. Ale keby môj otec, šofér z netrpezlivosti a arognacie spôsobil nehodu, kde by nebodaj predbiehaný účastník premávky skončil tragicky, to by sme s bratom mali mega traumu a isto by som nevyrástla v domnení, že môj otec bol slušný vodič a ten druhý bol na vine všetkému a ohrozil nás lebo si dovolil ísť v zákrute pomalšie.
Takže ak niekto ohrozuje rodinu v aute na dovolenke, takje to predovšetkým vodič daného auta, lebo "učí" deti ohrozovať iných.
01.08.2024 - 14:16:54
52
Tieto marselove mindraky su o hovne. On si mysli ze kazda cesta=dialnica, ze cyklista ma vsade zakaz vstupu.
Ale co cakat od elektrobabetara, co derave krajnice videl akurat z pohodlia auta...
Takyto nestabilny nervak je ozaj schopny raz niekoho do priekopy vytlacit a usmrtit.. Potom nech sa necuduje ze bude v base kvicat.
01.08.2024 - 17:51:56
00
Užívateľ má zákaz hodnotiť príspevky, pridávať príspevky do fóra natrvalo z dôvodu 'neustaly flame a zahlcovanie fora offtopicom'.
01.08.2024 - 22:46:55
22
Čo ste mu to urobili...pred časom mal 'iba' osobné narážky na niektorých clenov fora (aj mna, prestal som nanho reagovať) a postupne sa rozohnil a 'rozplizol' do viacerých tém. Takže teraz bude o jedného zatrpknuteho šoféra viac(?)
/irony off
01.08.2024 - 22:55:47
01
Idem po Viedenskej ceste od Mosta SNP k Starému mostu a za Leberfingerom cuva na cestu čaja na audi Q6 na lavej strane, kde je parkovisko - asi niekde tu https://maps.app.goo.gl/gJHUgKyDPHXKWFj98?g_st=ic

Nenapadlo ju nič lepšie, len skrizit cestu niekoľkým cyklistom tak, že zablokovala celý cyklopruh a vozovku. Nevydržala to, tak som jej zablahoželal, lebo keď by počkala 5 sekúnd, tak by akurát vystihla medzeru, keď niekto dlhšie nešiel. Obišiel som ju a neodpustila si ďalej spomaliť a položiť otázku, že kde sa ako mala otočiť. Reku stačilo chvíľu počkať. Čosi tam kecal aj spolujazdec - nerozumel som absolútne. Potom pridala ako zmyslov zbavená a na križovatke pri divadle Aréna odbocovala vľavo. Samozrejme zablokovala križovatku...zablokovala cyklopruh na Starý most, zablokovala tiež cyklopruh na Tyrsak a zablokovala autá idúce z Tyrsaku smer Aupark. Vodička roka. Blondína.
06.08.2024 - 22:36:50
02
debilko spz ilava v starej audinke obiehal a dal ostrekovace.
nemal na to ziaden dovod-sli sme za sebou.. asi mal syndrom pinzetoveho pipika...
07.08.2024 - 07:11:03
03
Derek24 napísal:
Viete dobre ako to na úzkych cestách je a stále sa tam musíte tlačiť. Musí to byť mentálne zatmenie s egoizmom, tiež určitý druh masochizmu zmiešaný s poruchou pudu sebazáchovy preložený chuťou ohrozovať životy motoristov v cestnej premávke. Pár takých som nedávno stretol. Zaslúžili by si padnúť gulami na elektrického ohradníka aby sa spametali... prípadne by mali mať možnosť vodiči za nevhodné správanie cyklistu mu odobrať aspoň sedlo... ")

Každopádne keď si má rodina s deťmi v aute na dovolenku kvôli bezmozgovému cyklistovi v zákrutovom stúpaní bez krajnice vybrať či sa čelne zrazí s protiidúcim vozidlom alebo ho musí zatlačiť do priekopy, tak čo by ste si vybrali vy??? Každopádne má ten slušný vodič kvôli nemu problém.

Vo filme "Living daylights" mal James Bond v nábojoch kolies auta lasery, ktoré odpílili podvozok na služobnej Lade VB, možno by to zabralo na cyklistov viac ako voda v ostrekovači. :)

Koli takym ako si ty, mam už pod sedlom kameru. Ak ma debil sunda, zvyčajne zdrhne čo najskor. Kameru so zaznamom najdu. Aj teba a tebe podobných.
07.08.2024 - 08:16:57
03
Tak dnes ráno ... BA Krížna ....mám full video ale takto je to sem rýchlejšie.....za každú cenu sa musel dostať cez križovatku ....tak to takto narval medzi mňa a druhé auto. Zdroj kamera garmin. Prvý krát takto verejne výsledok...z novej kamery..

Prílohy:

magor 01.png
magor 01.png 274.38 KiB thumb_up0thumb_down

magor 02.png
magor 02.png 250.68 KiB thumb_up0thumb_down

magor 03.png
magor 03.png 231.87 KiB thumb_up0thumb_down

magor 04.png
magor 04.png 165.1 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2024 - 09:05:25
19

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up