Pozeral som asi 10x, nic take tam nie je. Zrejme ho este maju len v centre, popritom mi dnes mal prist. Naco potom posielaju natifikacie, ze poslu, ked neposlu?
15.05.2024 - 15:28:31
00
Mne to tak tiez naposledy spravili. Poslali den vopred info, ze na dalsi den budu dorucovat. Na dalsi den podla trackingu zasielka v depe este aj o 14h poobede. Tak som napisal mail a odpisali, ze sa ospravedlnuju a dnes to dorucovane nebude, ze az na dalsi den. Zjavne im obcas ten odhad terminu nevychadza. Najhorsie je, ze sa im neda zavolat a treba riesit mailom.
15.05.2024 - 18:03:10
00
Mam pocit, ze s Paketou to ide dolu vodou . Zamena balikov (nebol som sam), caste presmerovanie do vzdialenejsieho vydajneho miesta s obmedzenou otvaracou dobou, vcera vypadok systemu, cize sa posunulo dorucovanie...
Obcas mi uz ani stav "dorucovanie na vydajne miesto" nezobrazuje a zrazu je to na vydajnom mieste...
06.06.2024 - 14:34:14
01
takto mi prisli posledne dva baliky na vydajne miesto cez packetu - co musel robit stou prilbou ked bola tak dotrhana folia fakt netusim. a mozno keby som videl co stym balikom robi tak ju mozno radsej rovno vratim.

Prílohy:

IMG_6203.JPG
IMG_6203.JPG 345.78 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_6205.JPG
IMG_6205.JPG 191.58 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_6206.JPG
IMG_6206.JPG 188.81 KiB thumb_up0thumb_down

10.06.2024 - 19:43:50
00
Packeta bola predaná koncom minulého roka konzorciu, ktoré tvoria nejaké investičné spoločnosti. Môže sa stať že to s nimi pôjde u nás dole vodou a budú sa viac orientovať na celoeurópsky trh.
11.06.2024 - 08:44:45
00
Info pre zufalcov ktori maju problem so vsetkym a hlavne s otvaranim Packeta boxov cez appku, Z-boxy v Raci a Krasnanoch boli upgradnute o klavesnicku a daju sa otvorit kodom, app nie je nutna... predpokladam ze sa to casom stane standardom, ak uz nahodou nie je ...
22.07.2024 - 09:37:36
02
Ja využívam prioritne Zbox, aby som sa nemusel dohadovať s kuriérom a párkrát som mal problém otvoriť ho, ale poslal som kód manželke a tá to vždy vedela otvoriť.

Naposledy prvý fail od packety. Mtbiker poslal balík v utorok, v stredu prvý pokus o doručenie do boxu, plný. Štvrtok druhý pokus, plný. Piatok sviatok. Pondelok to presmerovali na výdajné miesto a v utorok som ho mal doma. Jasné, že krabica po toľkých naloženiach a vyloženiach vyzerala ako rugby lopta.

Riešil som to aj s packetou, vraj taký je systém. Napriek tomu, že zbox mám za domom, balík som mal na dosah, cestoval po meste ešte ďalších 5 dní.
22.07.2024 - 10:27:09
00
Ja si nechavam posielat tou druhou sluzbou, co vie do alzaboxu, len ti ma vzdy jeduju, ze to daju do ineho, najblizsieho, potom dojdem k alzaboxu a kod nefunguje, pozriem este raz a on je inde. Naposledy som tak musel cestovat autom, lebo to dali kamsi dokelu. Ale asi lepsie, ked to dorucia do nejakeho, ako do ziadneho :D
22.07.2024 - 10:52:17
01
Ja mám s Packetou len dobré skúsenosti, teda s mojou pobočkou. Asi záleží od ľudí ale v tejto robí ujo, ktorý si to pekne opatrne vykladá do police a aj ten kuriér, ktorý tam chodí s tovarom to vykladá a nie vyhadzuje z auta. Máme tu aj box a keď som šla do potravín, tak sledujem ako mal packeta chlap veľkú, asi meter krát meter krát meter, krabicu pri dodávke a vyberal box a balíky z dvierok do nej hádzal jeden za druhým ako keby kral basketbal. Potom pozatváral dvierka a krabicu hodil do auta a šiel preč. Na jednom balíku bola nálepka pozor krehké, ktorú som videla aj z 5 metrov ale on nie :D
22.07.2024 - 11:30:44
02
Túto dementnosť s hádzaním čo píše fixska fakt nepochopím. Istý čas pri nás malo DPD depo, a tam sa dal balík presmerovať/prebrať, keď som nebol doma keď prišiel kuriér. No a bolo tam vidno aj do haly a čo tam tí zamestnanci s krabicami stvárali, na zvracanie mi bolo z toho. Hádzali, kopali, je.ať však to nie je moje.
Za moju objednávaciu kariéru som mal tuším len 2 zlé skúsenosti. Notebook s rozbitým displejom a pumpa s rozbitým manometrom.
22.07.2024 - 12:18:20
00
Podelim sa o svoju poslednu skusenost s Paketou.

Nasiel som tu na bazari komponent ktory som si nechal zaslat, zasielka mi bola odoslana v stredu tak som si pomyslel ze najneskor v piatok ju mam, no prisiel piatok a zasielka bola stale v stave odoslana a ziadny pohyb, odosielatel mi tiez potvrdil ze v stredu to odoslal. V aobotu aom cestoval na dovolenku, v pondelok som uz volal do packety co sa deje zo zasielkou, danu stratu zasielky si poznacili a zacalo patranie, no az dalsi tyzden po dovolenke som sa dozvedel od odosielatela ze packeta balik odoslala do mtbikeru zrejme kvoli logu mtbiker na krabici pripadne dakym omylom.

Odosielatel sa dostal k vratenemu baliku az cez vykend teda cca 17dni odo odoslania a nasledni mi ho po dohode v pondelok odoslal znovu. Prisla streda a siel som po balik, zaplatil dobierku a balik doma rozbalil, a doslova som cumel co za Bio produkt mam v ruke, uz som zacal tusit ze to je pruser. Packeta doplietla baliky, na jednej strane moja adresa na druhej odosielatelova a prijemcova, na nete som nasiel kontakt na odosielatela teda toho som kontaktoval tak isto aj packetu, a odosielatel dal vediet aj adresatovi, dany balik som odoslal na depo Zvolen kde zrejme aj chyba nastala a bez penazi a balika cakam ako dlho bude trvat kym sa dostanem do tretice k svojmu zaplatenemu baliku.
29.08.2024 - 14:44:04
04
no a ešte stále je šanca, že do tretice ti príde správny balík....a bude v ňom tehla :D
29.08.2024 - 15:04:13
02
To mate este dobre. Me sa stratila fakt ze velka krabica s novym ramom z Nemecka. UPS nema ziadne data, ziadny tracking, nic sa neda dopatrat. Vcera sme to s predajcom po 20 dnoch uzavreli a poslal mi peniaze na ucet. Niekto z UPS si prilepsil. A kedze sa uz neda nikde v EU zohnat, musim kupit nieco ine...
29.08.2024 - 16:34:04
00
No to vie potesit...ak si si objednal nejaku chutovku, a niekto ti ju vyfukne...

Inak s Packetou dalsia blba skusenost. Z CR som si objednal nejake loziska do hlavka, niekolko dni trvalo naskladnenie, po naskladneni a odoslani predajca poslal automaticku spravu, ze boli odoslane. Cakam den, dva, tri..dlho nebola ziadna zasielka v aplikacii Packety, Po tyzdni uz volam predajcovi a keby som im nevolal, ani by si nevsimli, ze sa zasielka stratila. A zas mozem cakat..
29.08.2024 - 19:11:01
00
Bol to Ibis Ripley V4S. Nova V5 predstavena pred mesiacom bola zdvihovo aj vahovo overkil, tak som v jednom nemeckom shope nasiel posledny kus zo V4S v mojej velkosti, ale akosi nevydalo...
29.08.2024 - 21:41:02
00
keyboard_arrow_up