Tadej je pretekar. Nechat niekoho ineho vyhrat ked moze on sam? To je to co sa mi na nom paci. Nie je vypocitavy, chce vyhravat aj bez toho aby riesil co bude zajtra. A preto ho ludia miluju. Teda okrem narodnosti ktorym vyfukol tento rok vitazstvo kusok pred ciarou.
Tecka ked visi tak je makky 😉
20.07.2024 - 21:42:29
02
Co si na hodine SJ? Len ma nenatri Simkovicovej. 😂

O tom pravidle, nechat vyhrat supera, citam/pocujem prvykrat.
20.07.2024 - 21:54:21
01
Dzuch-Ban napísal:
... napríklad spomínaný Lance takto pred cieľom neútočil a nechával vyhrať protivníka (ak ma pamäť neklame ☺️)

Doper, ktory si bol isty tym, ze vyhra kedy chce to musel robit, aby prilis nebila do oci jeho dominancia. Verim, ze Tadej si to tvrdo odmakal a tak si zasluzi kazde vitazstvo. Nehovoriac o tom, ze aku uz len moze mat radost z darovaneho vitazstva clovek, ktory ho chce ziskat vo ferovom suboji? To uz nema nic s pretekanim ak jeden zvesi nohy aby vyhral slabsi.

EDIT: Som peknu blbost napisal. :D Si teraz vybavujem tie momenty ked Lance nechal niekoho vyhrat a to bolo vzdy evidentne, ze na to ma a ze len zvesil nohy. Cize jeho domimancia bila do oci tak ci tak.
20.07.2024 - 22:02:06
01
Spominam si na Vueltu par rokov dozadu, ked Trentin vyhral vsetky sprinterske etapy, ale o par bodikov bol pred poslednou etapou v bodovacke pred nim uz isty vitaz celkovej klasifikacie Froome. Ak by ale Trentin vyhral (alebo bol aspon top 3) poslednu etapu, ktora bola ako zvycajne sprinterska a Froome by sa len doviezol, vyhral by Trentin bodovacku. Cesky komentator vravel este pred spurtom, ze by bolo fajn, ak by Trentin vyhral zeleny dres a ako si ho zasluzil. Ako to vravel, tak spurtovat sa podujal aj Froome a komentator, k tomu, co prave hovoril, doplnil: "ale kdepak? Sky darky nerozdavaji."
20.07.2024 - 22:24:11
02
Moj dojem
Sagan Froome Bodnar tdf, pamätný únik.
Peťo bol ochotný nechať vyhrať Macieja, ale frumi sa rozhodol špurtovať, tak ho sagi dal dole.
Žltí sú žltí....
20.07.2024 - 22:32:50
01
Tak už len Lance sa k tomu vyjadruje. Ten podvodník , čo dával meniť konzervy aby niekto iný náhodou nevyhral medzi fetakmi. Že ho niekto aj berie vážne . Nechať niekoho tak vyhrať muselo byt ponižujúce . Tayler a Floyd by vedeli .
20.07.2024 - 22:48:39
04
Ja som nepochopil aj tú kritiku Jorgessona, že predbehol Carapaza. Tvl, je to tour de france - preteky, čo iné sa robí v pretekoch? Prečo by mu mal pustiť bod?
20.07.2024 - 23:10:26
01
boris.ko napísal:
Moj dojem
Sagan Froome Bodnar tdf, pamätný únik.
Peťo bol ochotný nechať vyhrať Macieja, ale frumi sa rozhodol špurtovať, tak ho sagi dal dole.
Žltí sú žltí....


Porovnávaš dvoch teamovych kolegov z jedného teamu so súpermi z rozdielnych teamov?
20.07.2024 - 23:38:52
00
Ano
21.07.2024 - 00:06:01
00
Tejay van Garderen kritizuje za vyhrávanie
https://www.reddit.com/r/tourdefrance/comments/1e765jy/tejay_van_garderen_comments_on_tadej_pogačar/?utm_source=share&utm_medium=web3x&utm_name=web3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button
21.07.2024 - 07:54:57
00
Inak keď Lance nechal vyhrať Marca Pantaniho na Mont Ventoux tak to Pantani bral ako potupu a výsmech voči nemu.

Tak a teraz si vyberte. Máš formu a vyhrávaš čo sa dá. Bývalí pretekári ťa kritizujú. Nechávaš vyhrávať súperov, bude ťa kritizovať vlastný tím a sponzori, že oni ťa predsa platia za víťazstvá. Víťazstvá sú prémie a peniaze pre tvoj tím a tvojich kolegov.
21.07.2024 - 08:04:30
08
“In a way I was hoping that Tadej would give me the stage win, but I didn’t necessarily expect it,” Vingegaard explained to the Eurosport camera in his post-stage interview. “I was riding hard. If he sprinted, I wouldn’t have had a chance anyway because I was already at my limit. But you can always hope, it’s cycling and that’s how it works.”

"I can't blame him, I probably would have done the same," concludes the Dane..."

https://cyclinguptodate.com/cycling/i-was-hoping-that-tadej-would-give-me-the-stage-win-but-i-didnt-necessarily-expect-it-jonas-vingegaard-cant-cap-resurgent-performance-with-tour-de-france-stage-win
21.07.2024 - 08:20:18
03
"Some people win even when they don't want to,..."

https://cyclinguptodate.com/cycling/some-people-win-even-when-they-dont-want-to-mikel-landa-reacts-to-more-tour-de-france-domination-from-tadej-pogacar
21.07.2024 - 08:23:23
00
Prehľad lekárskych záznamov a odstúpení počas TdF 2024
https://cyclinguptodate.com/cycling/medical-report-and-withdrawals-tour-de-france-2024
21.07.2024 - 08:51:34
00
Kristina napísal:
Víťazstvá sú prémie a peniaze pre tvoj tím a tvojich kolegov.

Toto som inak nikdy nepochopil. Timy s rozpoctami v radoch desiatok milionov a su odkazani zbierat odrobinky z premii (napr 11 000 eur za vitazstvo v etape), aby mali na premie pre svojich zamestnancov. To ako fakt?
21.07.2024 - 09:41:53
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up