Minulý rok nemal Pogi na Jonasa. Tento rok to bolo naopak. Tadej ma akčný štýl, viac oko lahodiaci a tento rok mu to vychádza. Ale zase budí otázky o dopingu, keďže pre bežnú populáciu sú takéto výkony ako z inej galaxie. A máme tu tieň 90. rokov či Armstrongovej éry, keď sa sypalo vo veľkom. Pogačar je tento rok ako Usain Bolt vo svojich najlepších rokoch, keď nikto nemal nárok...
19.07.2024 - 17:42:17
00
Aj keď Jonas na Pogiho nemá tento rok,ale zaslúži si obdiv za to ako sa po takom zranení dokázal pripraviť na Tour. Co by za druhé miesto dalo 90% pelotónu?
19.07.2024 - 17:57:13
013
Mna dnes Pogi pobavil tymto kuskom. Komentatori v telke vraveli, ze vraj bol ten bidon otvoreny, ale neviem ako na to prisli, zo zaberov to nevidno podla mna. Ak bol naozaj otvoreny, tak este ze to nehodil do auta Vismy, lebo to uz by mohlo byt brane ako cista provokacia. :lol:
19.07.2024 - 18:36:53
02
Inak k tomu JV, že na to nemá podľa niektorých z vás. Tak komentátori na Eurosporte dnes hovorili, že výkonostne ide svoju najlepšiu tour. Akurát, že Pogi je niekde inde. Proste, že ten spravil zase obrovský posun od minulých rokov. Takže tie reči, že sa nemal čas pripraviť a podobne sú hlúposť. Akurát, že Pogi sa zlepšil a JV nie... Samozrejme neviem z akých zdrojov čerpajú, to nepovedali...
19.07.2024 - 19:22:05
00
Počkajme si na tretiu sériu seriálu na Netflixe. Tam nám vysvetlia ako sa máme na to celé pozerať. 😁
19.07.2024 - 19:46:44
00
Mna by zaujimalo co sa stane ked jedovaty plyn objavia aj druhe teamy.
19.07.2024 - 19:58:13
00
Nič,,, Už dávno sa vie, že ak nemáš natrénované, tak si môžeš dať bobulu veľkú ako peceň chleba, nepomôže ti to. Dobrý doping pomôže zvýšiť výkon tak o 5%. Ak si povieme, že procesy spojené s CO sú dopingom a pomôžu zlepšiť výkon o 5%, tak ak sú Pogačar s Vindegaardom a Evenopoelom o 10% lepší, tak 5%-né zlepšenie nič neurobí...

Inak, nezabudnite, že minulý rok si na jar zlomil ruku Pogačar a vynechal 3 týždne tréningu, ktoré mu určite v súboji s Vindegaardom chýbali.
19.07.2024 - 20:16:29
112
Optimus nuž toto tu je verejné fórum ,kde si každý môže povedať svoj názor založený na svojom pohľade. Ja si budem tipovať co chcem a kedy chcem. Jediný ty tu reaguješ arogantne na každého. To,že si arogantný je jasné väčšine ,aj mi je to trošku trápne toto písať dospelému človekovi čo by mal vedieť kde sú hranice slušnosti a nie si honiť sebavedomie na fóre takýmto štýlom písania. Takéto správanie zvykne byť na základnej škole. Bye
19.07.2024 - 21:58:14
07
Tvoj koment ,,a la nostradamus" z ktorého išlo nezdravé sebavedomie,arogancia a svalnaté reči, si nič iné ani nezaslúžil.Prečítaj si ešte raz,čo si tam napísal.Píšeš,že tu na každého arogantne reagujem,dokážem ti, že si úplne vedľa.Ty sám si ma nazval ,,Blahom",druhý napísal že som toxickým,pre ďaľšieho som bol spodina a skončil som ako level suterén-ani na jeden tento hejt som nereagoval,venoval som sa výlučne tdf.Som tu registrovaný 12 rokov a ani jednému fóristovi som nikdy nenadával,neoznačoval ho,že je spodina,suterén a pod.prívlastky.Tak kto je tu arogantný a honí si sebavedomie?.Nebudem tu písať nejaké trápne frázy,aby som bol chrumkavý a mal 20 páčikov,to nie je môj štýl,ak má s tým niekto problém,má možnosť to nažalovať,čo sa aj vo veľkom deje.Koniec spamu na túto tému.
20.07.2024 - 07:12:19
00
Prosim ta, daj si tie kilometre do riadku, tazko sa cita formum, ked polstrany mam prehlad tvojej historie. Dakujem


Optimus napísal:
Tvoj koment ,,a la nostradamus" z ktorého išlo nezdravé sebavedomie,arogancia a svalnaté reči, si nič iné ani nezaslúžil.Prečítaj si ešte raz,čo si tam napísal.Píšeš,že tu na každého arogantne reagujem,dokážem ti, že si úplne vedľa.Ty sám si ma nazval ,,Blahom",druhý napísal že som toxickým,pre ďaľšieho som bol spodina a skončil som ako level suterén-ani na jeden tento hejt som nereagoval,venoval som sa výlučne tdf.Som tu registrovaný 12 rokov a ani jednému fóristovi som nikdy nenadával,neoznačoval ho,že je spodina,suterén a pod.prívlastky.Tak kto je tu arogantný a honí si sebavedomie?.Nebudem tu písať nejaké trápne frázy,aby som bol chrumkavý a mal 20 páčikov,to nie je môj štýl,ak má s tým niekto problém,má možnosť to nažalovať,čo sa aj vo veľkom deje.Koniec spamu na túto tému.
20.07.2024 - 08:44:04
012
mozno keby si nevolal supera tvojho hrdinu vychcany spekulant, tak by ta atmosfera v debate vyzerala trochu inak 🙂
20.07.2024 - 09:27:48
08
Vingegaard mal minulý rok parádnu formu. Na etapákoch na jar nemal konkurenta a rovnako na TdF. Na Vuelte sa krotil len kvôli Seppovi, aj to vyhral dve etapy a skončil druhý.

Treba si pozrieť ako vyhrával. Ja som tam žiadnu vychcanosť nevidel. Nastúpil a vyhral. Nikto naňho nemal.

Tadej mu bol minulý rok jediný súper, ale ukazuje sa, že mu chýbal tréning po zranení a aj "výkonnosť" v dlhých stúpaniach.
Tento rok ho obišli zranenia, zmenil trénera a všetko klaplo na 100 percent...

Edit: a je len dobre, že jeden alebo druhý zažívajú aj "neúspechy".
20.07.2024 - 10:35:22
010
Ale mohli by k ním pribudnúť ešte 2-3. Nech je väčšie “vzrůšo”. Carapaz by možno mohol . A Remco teda ukázal že s ním treba rátať . Z neho som úplne prekvapený .
20.07.2024 - 12:00:41
04
Hazard napísal:
Vingegaard mal minulý rok parádnu formu. Na etapákoch na jar nemal konkurenta a rovnako na TdF. Na Vuelte sa krotil len kvôli Seppovi, aj to vyhral dve etapy a skončil druhý.

Treba si pozrieť ako vyhrával. Ja som tam žiadnu vychcanosť nevidel. Nastúpil a vyhral. Nikto naňho nemal.

Tadej mu bol minulý rok jediný súper, ale ukazuje sa, že mu chýbal tréning po zranení a aj "výkonnosť" v dlhých stúpaniach.
Tento rok ho obišli zranenia, zmenil trénera a všetko klaplo na 100 percent...

Edit: a je len dobre, že jeden alebo druhý zažívajú aj "neúspechy".


Presne tak si pamätám minulú sezónu, pamätám si aj pekný článok o tom ako sa Jonas vypracoval, ako nikdy nebol vyslovene megatalent a odvtedy si ho vážim. A to aj mne sa viac páči Pogi. Dá sa fandiť a nezhadovať druhého, zvlášť v športe ako je cyklistika.
20.07.2024 - 12:01:51
16
Tecka napísal:
Prosim ta, daj si tie kilometre do riadku, tazko sa cita formum, ked polstrany mam prehlad tvojej historie. Dakujem

Vďaka za upozornenie,upravil som.
20.07.2024 - 12:43:46
21

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up