tak, tak, suhlasim, v momentalnej situacii by asi kolaboracia KDH so Smerom bola lepsia alternativa ako mozgovy trust co mame teraz s SNS.
Ti aspon uz teraz veria ze zem nie je plocha a dokonca sa v 1992 ospravedlnili Galileovi, takze tiez veria ze sa toci :-))). Kradnut by asi kradli rovnako, ale aspon by sme nepocuvali tie alternativne sr..ky.
18.07.2024 - 09:19:40
01
S dnesnymi skúsenosťami mi už je aj ľúto, ze KDH nie je v tej vláde od začiatku.
18.07.2024 - 09:30:12
00
Mne hneď po voľbách napadla veľmi kacírska myšlienka, pre mnohých a mňa samotného nestráviteľná, ale že čo keby sa nakoniec do koalície spojili Smer, PS a SaS. Odstavili by sa tak blbečci z SNS a Hlasu a Smer by sa dostal pod aspoň akú takú kontrolu.
18.07.2024 - 09:33:39
00
To tvrdil Bugar, ze Most-Hid isiel do koalicie so Smerom a SNS aby ich brzdil... Ale neviem si predstavit, ako by volici PS a SAS predychali koaliciu so Smerom. Aj Most s Bugarom sa totalne odpisal. Bugar vlastne obetoval svoju politicku karieru aj stranu pre Fica.
18.07.2024 - 09:38:38
05
Veď píšem, že by to bolo extrémne ťažké predýchať. Ale Bugár bol v horšej situácii, lebo tam bol sám.
18.07.2024 - 09:45:31
00
chces opozicneho volica nacisto dodrbat, znechutit?
18.07.2024 - 09:55:31
13
Teraz som si aj pozrel tých ich osem bodov a musím povedať že dávať maternice a korupciu do jedného balíka chce mentálne nastavenie, ktoré asi nikdy nepochopím...
18.07.2024 - 09:57:44
06
peter120 napísal:
chces opozicneho volica nacisto dodrbat, znechutit?


Nechcem, čítaj s porozumením. Iba tu reagujem na to, že KDH môže ísť so Smerom. Poznám KDH-ákov prozápadne ukotvených, pri ktorých by koalícia so Smerom bola no go.

Ale je zaujímavé, že ak by "kolaborovalo" KDH, tak sú tu vyjadrenia, že by to možno bolo lepšie ako SNS, ale ak by to malo urobiť PS alebo SaS, tak už je to znechutenie. A to tu bola kolaborácia s Hlasom na programe dňa a dokonca v BB kraji v župných voľbách prebehla takmer bez povšimnutia.

Áno, KDH si túto cestu momentálne vyberá samé a dokonca to na Postoji viac-menej podporujú, ale bol by to na dlhšiu dobu ich koniec. Presne ako s Bugárom.
18.07.2024 - 10:07:31
00
A co take to ten most hid dosiahol so smerom?
Ze stavali hradze proti extremizmu ked stavali ploty proti krimigrantom? Ci to bolo az potom ako si dalej bezstarostne kradli, vrazdili a tak podobne?
18.07.2024 - 10:44:35
02
Dosiahli to, že mohol vládnuť Smer - Fico.
18.07.2024 - 10:59:28
00
Sns je super v tom, ze kazdy ich ma za blbeckov. Ani kradnut nevedia tak, aby ich nechytili. To, ze jedini ministri v base boli zo sns nie je nahoda. Za mna urcite radsej takyto blbeckovia, ktorych ich ciny a debilizmus rychlo dobehne (vid ich preferencie) ako KDH.

Pretoze ked kdh so smerom zmenia volebny system, uz tam budu vecne jak lenin a az potom sa zacnu diat veci. Radsej zlodeja tupeho, ako zlodeja schopneho, nebodaj este ideologicky podkuteho. Ze je jeden otvorene za rusa a druhy chce robit "autonomnu" politiku je v konecnom dosledku to zial to iste.
A len tak mimochodom. Zatial smer proti zapadu iba burcuje svoje ovce, ale otvorene nekona a nehlasuje. Dokonca uz ani nepustili sns na vylet do ruskej dumy. Cize nie, urcite by nebolo lepsie, keby tam bolo KDH. Ved KDH napr presadilo strielanie vlkov a rysov nad ramec toho, co chcel samotny taraba a chystaju sa na vacsie lahodky. Uz teraz si ich kupuju, a to s nimi ani nie su v oficialnej koalicii.
18.07.2024 - 11:03:38
08
A presne toto isté dosiahne aj KDH. Plus k tomu možno ešte vnútorný rozkol ako bonus. A nedôveru a nespoľahlivosť do ďalších rokov.
18.07.2024 - 11:04:16
00
stanos4 napísal:
A co take to ten most hid dosiahol so smerom?
Ze stavali hradze proti extremizmu ked stavali ploty proti krimigrantom? Ci to bolo az potom ako si dalej bezstarostne kradli, vrazdili a tak podobne?


Majetky pre seba a mecenasov, spokojneho Vilagiho. Nie je to malo?
18.07.2024 - 11:13:28
00
MageZ napísal:
Majetky pre seba a mecenasov, spokojneho Vilagiho. Nie je to malo?


Im iste nie :D
A to bola presne moja pointa - v com krotil hid ten smerohlas, ze teraz maju ludia vlhke sny ze kdh by nieco ukocirovalo a boli to lepsie. Akoby nejakych mnichovov sme uz v historii nemali dost.
18.07.2024 - 11:27:41
02
V pripade spojenia KDH a SMERu by som dufal len v to, ze by v dalsich volbach skoncilo KDH podobne ako MOST-HID. Ja za to nemozem, aj ked v ekonomickych temach patri KDH k tomu lepsiemu u nas, ten zvysok (krestanstvo, konzevatizmus, ...) nemozem ani vystat.
18.07.2024 - 11:30:49
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up