"Nechajte ho plniť úlohu prezidenta hlavy" :?:

thumb_up0thumb_down
12.07.2024 - 12:33:49
04
Dano5 napísal:
Takže je to jasné-náš premiér je klamár,pokrytec a chameleón :^)

Vedel Robert Fico, pod čo sa prihlási náš prezident a dvaja členov jeho vlády? A ak áno, prečo potom doma hovorí, že je proti členstvu Ukrajiny v NATO?
Na prvú otázku odpovieme veľmi ľahko.
Samozrejme, že o tom musel vedieť. Keby sa aj prezident Pellegrini rozhodol pre nejakú partizánčinu, na samite vo Washingtone boli jeho veľmi blízki ľudia – Kaliňák a Blanár.
Tí by si nedovolili urobiť nič bez toho, aby o tom Fico nevedel dopredu. A keby len čisto teoreticky by Kaliňák aj mohol, Blanár by v sekunde volal „šéfovi“ a čakal by na noty.
Takže, ak s tým súhlasila naša delegácia na samite, súhlasil s tým aj Robert Fico.
Bodka.

https://www.aktuality.sk/clanok/wwXbInH/partizancina-petra-pellegriniho-alebo-dvojtvarnost-roberta-fica-komentar-petra-bardyho/

Pocast Bardi / Káčer:

https://www.aktuality.sk/clanok/GMs97r7/o-com-to-robert-fico-vobec-hovori-a-kam-sa-to-cele-pobera-podcast-bardy-and-kacer/


aj Edo si dovolil kritizovať šéfa :o
asi je na odchode na lepšie platený flek
https://www.aktuality.sk/clanok/hV8w05k/roberta-fica-vysmial-jeho-vlastny-poradca-premier-vestil-tretiu-svetovu-hned-po-tom-ako-sme-suhlasili-ze-ukrajina-patri-do-nato/?utm_campaign=article&utm_medium=push&utm_source=browser&utm_term=cde-onesignal-fresh-articles-unsegmented-1094
12.07.2024 - 13:27:51
01
alebo je to dohodnuté divadlo, alebo mu len yeblo :)
12.07.2024 - 14:13:22
05
Snad to druhe.
Alebo uz prebiehaju pripravy na ten avizovany druhy atentat (po ktorom bude blahoreceny a postaveny minimalne na uroven Janosika :clap: )
Nieco ako napr. Nursultan Nazarbajev v Kazachstane.
12.07.2024 - 15:59:34
02
tak ale nech uz to spravia poriadne. Kamarati z Ceska sa mi smeju, ze ani strielat nevieme :-D
12.07.2024 - 18:01:05
00
Medzitým Fico s frajerkou už na dovolenke v Chorvátsku...potrebuje sa nabiť energiou pred ďalším atentátom
12.07.2024 - 20:43:51
01
i.ibb.co
Zas ten zlý sorosovsky denník... A manželka sa má ako? Či už sú rozvedení?

https://x.com/JaroNad/status/1811313966989132052?t=xHouHPCf28ni1q0kvqr8SQ&s=19 Nad video 📷
12.07.2024 - 20:52:23
09
A som zhrozeny, ze ma obute americke slapky, ja neviem, to nemoze mat slovenske???? 😁
13.07.2024 - 07:53:32
00
No tak prrr! Vies kolko ten uz mal slovenskych slapiek?!
Ze ho v nich nenafotili je nesikovnost fotografov.

Inak. Ja som strasne zvedavy co za sracky budu mliet v BB na oslavach SNP. Rozumej oslavy toho, ako sme sa vzopreli okupantom a sli do boja a zahynuli "preto" tisice ludi. To budu take dementne prejavy, ake sme este nepoculi. Uz teraz mi je z toho na grc.
13.07.2024 - 09:14:34
04
Len aby sa nezabudlo ...
"a vy si myslíte, že v Kyjeve je vojna?..."

https://x.com/i/status/1811341375343861998
13.07.2024 - 09:21:26
06
Martina Holečková
@M_Holeckova
MINISTERKA ŠIMKOVIČOVÁ MUSÍ ZVEREJNIŤ, KDE SKONČILO VIAC AKO 400 000€

Listom som vyzvala ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú, aby zverejnila úplný rozpis položiek, na ktoré ministerstvo kultúry minulo viac ako 400 000€ určených na cyrilo-metodské slávnosti. Vláda a ministerstvo kultúry stále nezverejnili na čo boli tieto peniaze použité. Preto som sa zároveň so žiadosťou o sprístupnenie týchto informácií podľa infozákona obrátila aj na samotné ministerstvo kultúry a úrad vlády.

Ľudia na Slovensku majú právo poznať na čo ministerstvo kultúry a pani Šimkovičová minula viac ako 400 000€. Vyzerá to tak, že tieto peniaze boli použité netrasparentne a prihraté osobám a skupinám, ktoré sú spriaznené s vládnymi politikmi. Ak by to bolo inak, tak by ministerstvo nemalo problém zverejniť, kde tieto peniaze skončili. Ani na 7 deň od konania akcie však stále na túto otázku nepoznáme odpoveď. Obrátila som sa preto so žiadosťou o sprístupnenie týchto informácií podľa infozákona na ministerstvo kultúry a úrad vlády, ako i listom na samotnú ministerku kultúry.

Celé Slovensko dnes oveľa viac rieši amaterizmus a chaos pri rušení RTVS. Nemôžeme však zabúdať ani na to, že ministerka Šimkovičová minula viac ako 400 000€, ktoré mohli byť použité na rozvoj kultúry alebo zlepšenie života našich detí, seniorov, či zdravotne znevýhodných. Takéto míňanie považujem za papalášizmus a dôkaz toho, že tejto vláde nezáleží na bežných ľuďoch. Vyzerá to tak, že s ministerkou kultúry sa vrátila na ministerstvo aj kultúra klientelizmu a našich ľudí. Preto musí ministerka Šimkovičová transparentne zverejniť a vysvetliť kam odišlo viac ako 400 000€.

pbs.twimg.com
pbs.twimg.com
vypatlane hovnomety
13.07.2024 - 13:10:06
24
Ty vole. Meciar, Klaus aj Gasparovic na oslavach Dna zvrchovanosti SR v baste Smeru na Kysuciach, v Starej Bystrici...
13.07.2024 - 19:30:16
01
ťažké zbrane.. :puke:
13.07.2024 - 19:32:31
01
Odcitujem narodnobuditelskeho velikana Laca Meliska:
"Ach, ze toto nevie zdochnut..."
13.07.2024 - 20:28:34
122
Taraba:
Toľko múdrych hláv každý rok reční na Pohode, ktoré vedia všetko robiť najlepšie, už len sa naučiť pozerať predpoveď počasia.

Odborník na bezpečnosť Martin Královič, ktorý má na starosti aj bezpečnosť na Pohode, kritizuje ministra Tomáša Tarabu. “Fakt ti príde ok tvojich vlastných meteorológov z tvojho vlastného ministerstva (z príspevkovej organizácie MŽP) poučovať o tom, že sa majú naučiť čítať predpoveď počasia?” pýta sa ministra.

“Si minister životného prostredia. Ak si náhodou nepamätáš, patrí pod teba aj SHMÚ (ktorého riaditeľa si nedávno odvolal). A ak náhodou nevieš, tak ti pripomínam, že SHMÚ poskytuje priamo na festivale Pohoda v letiskovej veži nonstop meteorologické služby pre festival,” píše Královič na Facebooku.

„Aby som to upresnil – myslím si o nich, že sú to profesionáli a že robia dobrú a odbornú robotu. A to, či správne a dostatočne vyhodnotili blížiacu sa búrku a jej parametre – to je jedna z otázok, na ktoré bude hľadať odpoveď vyšetrovanie. Ale kým to nebude riadne vyšetrené, skús neurážať vlastných podriadených. Je to zlé rovnako ako keď útočíš na prezidentkinu dcéru. To sa proste v slušnej spoločnosti nerobí. Rovnako ako ti ja nebudem nezmyselne vyčítať, že si vo štvrtok osobne nezabránil úmrtiu 2 osôb v Monkovej doline v „tvojich“ Belianskych Tatrách. To sa proste v slušnej spoločnosti nerobí.“
13.07.2024 - 20:46:17
1111

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up