Nie limit mam vyšší kontroloval som to
21.06.2024 - 15:28:22
00
Nepouzivas nahodou virtualnu kartu? Podaktori ju neakceptuju.
21.06.2024 - 16:41:22
00
Už sa mi to podarilo
21.06.2024 - 21:02:58
00
A v com bol nakoniec zadrhel?
21.06.2024 - 21:05:01
01
Ahojte, myslite ze toto je reálna/legit ponuka ?
Pride mi to “too good to be true” za takú cenu…

https://buycycle.com/en-us/bike/default6661e2ad12989-30040

Hlavne v popise nie je nič, iba odkaz na komunikáciu cez Whatsapp…

Na pinkbike som sa bežne stretol s podvodnými ponukami ale s buycycle.com nemám skúsenosti a nenašiel som ani nič o podvodoch tam…
22.06.2024 - 06:58:22
00
Ahojte, chcel by som sa podeliť o skúsenosť, možno to niekomu bude užitočné v budúcnosti. Hľadal som pre seba dobrý cestný bicykel s ohľadom na to, aby to nestálo milión. Dlho som prehľadával rôzne weby, bazáre atď. Nakoniec som objavil buycycle.com a našiel som tam bicykel, ktorý spĺňa všetky požiadavky. Samozrejme som opatrný a prešiel som si internetové recenzie aj toto fórum a prečítal skúsenosti, ktoré ma presvedčili o tom, že to bude v poriadku.

A tak som si našiel tento bicykel - https://buycycle.com/en-sk/bike/via-nirone-7-105-2023-31894 . Pôvodná cena bola 800€ + provizia sprostredkovatelovi okolo 60€ + doprava okolo 118€ z Talianska (Puglia). Ako prvé, som pohľadal či neexistuje promo kód -a hľa, po zadaní bola doprava zdarma. Okrem toho som sa predajcu spýtal na 10% zľavu a vyhovel. A teda som zakúpil bicykel za 720€ + 44€ provízia = 764€ za nový, nikdy nepoužitý cestný bicykel. Nákup som uskutočnil cca 28.6. a do 03.07. predajca pripravoval a zabalil bicykel, potom to bolo odoslané a včera 09.07. dorazil. Korešponduje s fotkami, je úplne nový a nepoškodený.

U mňa má teda tento portál palec hore.
10.07.2024 - 10:20:48
03
vyzdielaj kod :)
10.07.2024 - 11:21:03
01
Kód som našiel cez google s kľúčovými slovami - buycycle promo code - a nasledne skúšal, ktoré sú funkčné. Myslím, že konkrétne odtiaľ to bolo - https://www.couponbirds.com/codes/buycycle.com
10.07.2024 - 11:33:48
00
Pokial si neobjednas skontrolovanie bicykla od buycycle, tak vzdy zalezi od predajcu v akom stave posle bicykel. Buycycle v takom pripade tiez vedia zarucit kvalitu len podla popisu a z obrazkov.
Ty si si nasiel predajcu co je bicyklovy obchod co sa takto asi zbavuje skladovych zasob, cize tam je asi vo vseobecnosti vyssia miera spolahlivosti ako pri sukromnych predajcoch.

Kazdpopadne si asi kupil dobre.
10.07.2024 - 11:46:49
03
gwixt napísal:
Pokial si neobjednas skontrolovanie bicykla od buycycle, tak vzdy zalezi od predajcu v akom stave posle bicykel. Buycycle v takom pripade tiez vedia zarucit kvalitu len podla popisu a z obrazkov.
Ty si si nasiel predajcu co je bicyklovy obchod co sa takto asi zbavuje skladovych zasob, cize tam je asi vo vseobecnosti vyssia miera spolahlivosti ako pri sukromnych predajcoch.

Kazdpopadne si asi kupil dobre.


Presne, všetko tomu nasvedčuje. Je to zabalené v originálnej krabici a so štítkom a sériovým číslom.
10.07.2024 - 11:51:48
00
Ahojte čerstvo som majiteľka bicykla z buycycle a tiež sa s vami chcem podeliť o svoje skúsenosti :

Dejstvo 1. Sklamanie
Našla som si krásny bicyklík čo vyhovoval vo všetkom mojim predstavám, predajca komunikoval super, dokonca mi poslal svoju stravu kde som si mohla overiť jeho najazdené kilometre, všetko vyzeralo ideálne do momentu kedy som klikla na "Kúpiť" a zistila som, že zo Spojeného kráľovstva sa prepravuje len do Spojeného kráľovstva. Tak sa neokašlite ako ja... (Zisťovali sme, nie, výrazne sa neoplatí sa snažiť to poslať mimo buycycle... je to škoda ale je to tak)

Dejstvo 2. Turecké trhovisko
Ako som zistila počas ďalšieho výberu, buycycle je úroveň tureckého trhoviska - každý zjednáva, a všetci očakávajú, že vy budete - samozrejeme sa na prvý pokus všetci tvária chrumkavo a ako to nejde, a ako to nie je nadhodnotené, a potom mi jeden pán ponúkol o 1000 € nižšiu cenu, než za akú to pôvodne ponúkal ... Takže - rozhodne sa nebojte zjednávať !

Dejstvo 3. Nákup
Odporúčam trochu pogúgliť kódy, dá sa nájsť kadečo + samotná stránka Vám neustále generuje nejaké cez newsletter 8)

takže odo mňa :
B-CM-BUYNOW FREESHIPPING
OFF_B30 30%
B-CM-BUYINJUNE 30% ( stale funguje a už je júl - takže skúšajte)

Nákup samotný po dohode so súkromným predajcom (osobou) prebehol hladko. Mali sme veľmi dobrú komunikáciu, a keďže predajca Vám môže posielať fotky, ale mne ako kupujúcemu to nešlo, tak som dostávala fotky z priebehu všetkého. Naozaj som narazila na ochotného človeka. Videla som ako mu došiel baliaci materiál, ako to balil, kam mi dal čo ... fakt super...

Dejstvo 4. Sklamanie a doprava
Doprava sama o sebe bola bez problémov, trvanie išlo všetko rýchlo akonáhle to bolo v preprave... išlo to UPS, oni majú trochu neprehľadný systém informovanosti konečného odberateľa, ale netrvalo to dlho (konkrétne od prebrania do finálnej dopravy z DE 2 dni.

Sklamanie - krabica prišla s milion roztrhnutiami na xy miestach kde tie diery nemali čo robiť. Zároveň hlavný otvor držal len na jednej lepiacej páske ktorá vyzerala že tam bola dolepená značne dodatočne a všetko ostatné bolo pretrhnuté. Všetko som dôkladne fotila a žiadala kuriera nech o tom rovno urobí zápis ( nie , nechcelo sa mu, ale vyžadovala som to). Čakala som najhoršie.

Dejstvo 5. Radosť
Našťastie ! :) sa nič také nedialo ...
Obalový materiál síce hodnotím ako hrozný, lebo taký ten "papierový prach" bol všade a bicykel bol súci akúrať tak na umytie ... ale všetko bolo presne ako mi to predajca nafotil.

Následne odo mňa stránka vyžadovala potvrdenie, chceli doplniť fotky v prípade nespokojnosti ( a tam bolo milion možností, s čím máte možnosť byť nespokojní ... ) ...

Bicykel prišiel v odpovedajúcom stave a za veľmi výhodný peniaz.

Snáď moja skúsenosť niekomu pomôže.
30.07.2024 - 09:02:32
118
iba pre info, B-CM-BUYNOW stale funguje a je to asi najlepsi kod co som nasiel:) dakujem x-mary
04.08.2024 - 10:19:41
01
keyboard_arrow_up