Optimus napísal:
Nebudem reagovať ani na jedného,lebo hádať sa s konzumentami nudnej, deprimujúcej až chladno vypočítavej cyklistiky je pre mňa strata času.Jurgen Klopp(pre tých ,ktorí nepozerajú futbal,je to nemecký tréner) to povedal absolútne trefne,citujem ,,mňa desí nudný futbal,ja mám rád heavy metal" A ja sa s týmto stotožňujem na 1000%, jeden predstavuje tú absolútnu nudu a druhý mi ponúka ten heavy metal.
Joli bolo to hneď na začiatku 2 serie možno 2.alebo 3 diel,nie som si istý.Pogačar tam nastúpil a vyhral tú horskú prémiu kde bol nejaký časový bonus a Griša to nezvládla a označila ho za hajzla.To bola pre mňa posledná kvapka a nadobro som poslal grišu aj ten seriál do zabudnutia.

pls daj sem časť a minútu kde mu nadával do hajzlov, lebo videl som to nedávno ale toto si nejako nepamätám...
08.07.2024 - 10:37:28
00
kucofly napísal:
...pre nás, čo sa v tom neorientujeme, kto, alebo čo je Griša?

Šéf Vismy.
08.07.2024 - 10:44:35
00
To je ten šéf Vismy čo vytočil Madiota po tom čo povedal, že v FDJ pijú jazdci pivo? Vlastne si to vymyslel, len aby odklonil ten povik po tej Jonášovej časovke, kde dal Tadeášovi nákup cez 1 min. a začali sa šíriť nejaké fámy o dopingu, lebo je to až podozrivo veľká dominancia.
08.07.2024 - 11:07:15
03
Peknú pietu mu urobili.
https://www.instagram.com/reel/C9H2-T_I3Ef/?utm_source=ig_web_copy_link
08.07.2024 - 11:28:07
44
Komentár od Tomáša Macka z idnes.cz k včerajšej etape...
https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/pogacar-vingegaard-evenepoel-ohlasy-9-etapy-tour.A240708_090821_cyklistika_tm2
08.07.2024 - 11:42:14
03
Jonas Vingegaard’s response to Pogačar and Evenepoel talks:

„Maybe after the crash I realized what life is about...it's more about family and living life than cycling.” #TDF2024
08.07.2024 - 12:09:44
04
lear1 napísal:
Jonas Vingegaard’s response to Pogačar and Evenepoel talks:

„Maybe after the crash I realized what life is about...it's more about family and living life than cycling.” #TDF2024

Áno, má asi iné priority, ale vyznie to tak alibisticky. Ak to je naozaj u neho o rodine a živote, tak cyklistiku mal zabaliť po tom jarnom škaredom páde. Leda žeby iba kecal.
08.07.2024 - 12:25:04
03
Aha preto nepreteká lebo rodina a život mimo bicykla...take drísty mu asi poradilo klubové vedenie 🤦‍♂️
Týmto si na popularite v balíku a medzi fanúšikmi nepridá
08.07.2024 - 12:34:11
01
No keď niekto čakal,že v klasikarskej etape bude Jonas ťahať a vymýšľať, tak radšej nech ostane pri fuciku...myslím,že jeho taktika na tejto tour je jasná, prežiť a nabrať formu do 3.tyzdna a tam si vybrať 1 etapu,kde to roztrha vo svoj prospech,ci t o vyjde alebo nie,ukaze cas.Mimochodom,ani WVA nie je veľmi vidieť,aj keď za normálnych okolností by to bol včera jeho deň.Tour je dlhá a po včerajšku sa titul za celkoveho víťaza neudeloval.A Klopp so svojím heavy metalom tých titulov až tak moc nezískal.A ešte 1 otázka,ked videl Pogi a Remco,že izolovali Jonasa od teamu,že nie je na svojom bicykli v etape,ktorá je im sedí ako rit na šerbel,prečo netahali dalej a neskusali ho ustvat,ved mohli ostať 2 v celkovom poradí so slušným náskokom?
08.07.2024 - 12:42:23
01
Vidím že ,,moralizačná úderka" už funguje na plné obrátky,tak som upravil tie 2 príspevky aby to citlivé povahy neiritovalo.Dúfam,že výraz nudná prísavka(ktorá má označovať štýl jeho jazdy) je doslova výstižná a môžem ju používať bez toho,aby to vyvolávalo hysterické reakcie :D
Tadej má úplnu pravdu,v tom článku-on má z neho obrovský strach a bude doslova čakať len na tú jedinkú etapu,kde zaútočí.Ešte pripomínam tým,ktorí stále točia o jeho zranení a o tom,že nemal plnohodnotnú prípravu na zreteľ ten fakt,že Pogi pred 6 týždňami skončil giro s vyše 3000km.Tam tá únava musí byť enormná,ale nepočul som od neho ani raz,že by to používal ako nejaký alibizmus.Jednoducho v každej etape,kde len je možné, sa snaží útočiť a urobiť tú etapu zaujímavou.To je mentalita víťaza a nie jazdiť ako robot,ktorý len tupo počúva príkazy z auta a byť v každej etape doslova zavesený na chrbte súpera.
08.07.2024 - 13:34:46
00
Hja, z mojej mladosti si pamätám jedného pretekára, ktorý mal povesť hákového jazdca. Vlastne si pamätám dvoch takých, ktorí aj vyhrávali, volali ich hákoví pretekári. Tak ten prvý na námietky, že sa len vozí v háku a v cieli ich ošpurtuje, povedal - máte celé preteky na to, aby ste ma urvali z háku, keď to nedokážete, nemáte nárok vyhrať...
08.07.2024 - 13:56:33
01
Niekto ta upozorni na nizku a konfrontacnu uroven prispevku a hned sme oznacovani za "moralizacnu uderku, mame hystericke reakcie a sme citlive povahy". A pri tom sme len normalni ludia, ktori neoznacuju inych za anorektikov, pijavice a podobne preto, lebo sa nam nepaci ich styl jazdenia.
08.07.2024 - 14:36:43
422
Jakub to vystihol na 101 percent. Ale neocakavam sebareflexiu, taketo konfrontacne typy na nu zriedka trpia. Mam takeho kamarata, vsetci si drbnuti, len on je lietadlo. Skoda, lebo to strasne kazi debatu o comkolvek.
08.07.2024 - 14:39:26
07
Vidíš a toto je to precitlivelé moralizovanie,dokonca ty si mi už zostavil aj psychologický profil :D Posledná vec,ktorú k tomu napíšem je tá, že som nikdy nebol konfrontačný typ, len na rozdiel od niektorých z vás dokážem bez hysterických reakcií akceptovať iný názor,ako mám ja,aj keď s ním nesúhlasím.Koniec spamu.
08.07.2024 - 16:35:23
00
Optimus napísal:
Vidíš a toto je to precitlivelé moralizovanie,dokonca ty si mi už zostavil aj psychologický profil :D Posledná vec,ktorú k tomu napíšem je tá, že som nikdy nebol konfrontačný typ, len na rozdiel od niektorých z vás dokážem bez hysterických reakcií akceptovať iný názor,ako mám ja,aj keď s ním nesúhlasím.Koniec spamu.

myslím, že bude najlepšie, keď si dáš snickers, zapneš bayern mníchov a pustíš k tomu heavy metal.
08.07.2024 - 16:38:27
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up