Dnes som prvý krát počul spomenúť tím Bahrain-Victorious
07.07.2024 - 22:50:57
00
Nemusis Vingegaardovi nadávať len za to, ze sa ti nepáči jeho štýl jazdenia. Anorexia je choroba. Toľko nenávisti uplne zbytočne.
07.07.2024 - 23:16:10
021
Súhlasím mohol to napísať aj bez invektívy a posmeškov. Ale v zásade sa dá súhlasiť, že minulý rok mal Vigo veľmi silný tím a jeho získanie žltého bol ako sex bez lásky.
Súhlasiť sa dá aj s tým, že nech sa neschováva za výhovorky, že pre zranenie nemohol mať lepšie natrénované. Ak sa na to necítil tak tam nemá čo hľadať na tdf. Ak áno, nech čuší a točí pedálmi toĺko na čo má.
To že pôsobí ako Tadejova pijavica krásne bolo vidieť v dnešnej etape. Keď druhý Remco v celkovej klasifikácii mal nástup a Vigo sa pozeral za seba čo na to Tadej. Pritom Remca si mal strážiť hlavne on, keďže na neho stráca tiež ako tretí v celkovej klasifikácii.
07.07.2024 - 23:28:36
00
JakobSWE napísal:
Nemusis Vingegaardovi nadávať len za to, ze sa ti nepáči jeho štýl jazdenia. Anorexia je choroba. Toľko nenávisti uplne zbytočne.


Ak si pozrieš(alebo už si videl) 2.sériu dokumentu o tdf na netflixe,tak tam tá trápna ,,Griša" nadáva Pogačarovi do hajzlov,ako vo 4.cenovej,len toľko k tomu moralizovaniu...Ešte raz to napíšem pre menej chápavých-on mi je ukradnutý,mne vadí jeho šýl pretekania,kapišto???
07.07.2024 - 23:33:37
00
Optimus napísal:
Ak si pozrieš(alebo už si videl) 2.sériu dokumentu o tdf na netflixe,tak tam tá trápna ,,Griša" nadáva Pogačarovi do hajzlov,ako vo 4.cenovej,len toľko k tomu moralizovaniu...Ešte raz to napíšem pre menej chápavých-on mi je ukradnutý,mne vadí jeho šýl pretekania,kapišto???

V ktorom diely to bolo? Ja som to pozeral tesne pred začiatkom TdF, ale nevybavujem si to.
07.07.2024 - 23:37:38
00
Chvílami som mal pocit ,že to tu komentuje Blaha. Ja mám obavy čo nastane, keď v treťom týždni Pogi schyta 3 minuty. asi Ban :)
08.07.2024 - 02:51:37
05
Mnohí z nás by po takom zranení dnes len zľahka bicyklovali. Vingegaard dokáže zatiaľ konkurovať. Včera to pre neho nebola etapa a podľa mňa chcel hlavne v pohode dôjsť do cieľa. Nebol dôvod sa naháňať len preto, že si to Pogi a Remco želali. Majú pred sebou ťažký týždeň v Pyrenejách.... Vingegaard vždy jazdí pragmaticky, šetrí sily na rozhodujúce momenty a nie je taký živeľný ako Pogi. No a čo. Je to proste jeho spôsob jazdenia. Nie som ani jeho fanúšik a ani nikoho iného, ale niektorí sa tu idú z Pogiho posr*ť....
08.07.2024 - 08:20:04
114
Optimus napísal:
Prosím ťa nedrístaj,anorektik mal na vlanajšej tour čo sa týka sily tímu obrovskú prevahu oproti UAE a útočil ,,až" v tej jednej etape kde si spravil náskok a potom mu visel na chrbte.To bolo všetko čo za 21 etáp predviedol(časovku nerátam,tam ide každý za seba) Ja sa tu nemienim s nikým dohadovať,kto toto nevidí,tak potom škoda ďaľších slov.A áno ani nebudem tajiť,že tento jeho štýl(nie jeho,on mi je ukradnutý) nemám rád a dúfam,že tour skončí táto nesympatická nuda s poriadnou sekerou.

Keď už, tak drístaš ty, ja určite nie.
Keď mal minulý rok náskok, tak keďže jeho štýl vyhrávania pretekov je aký je, tak logicky neútočil. Nevidím v tom žiadny problém. Tím ho platí preto, aby vyhral tour a to sa mu podarilo. Keď mi nie je niekto sympatický, tak mu nebudem hneď nadávať a zosmiešňovať ho....
08.07.2024 - 09:09:54
08
Som fanúšik JV, mám rád Pogačara, ale jeho fanbase je strašne toxická, to isté ako v F1, Verstappen už dospel, fajn týpek, ale tí jeho fanúšikovia sú strašný grc.
08.07.2024 - 09:42:12
02
S niektorymi ludmi nema velmi zmysel diskutovat ako s dospelymi ludmi. Svet je len ciernobiely, ludia su bud zli alebo dobri, bud si pan boh ako Tadej, alebo anorekticka krysa ako Vingegaard.
Inak Vingegaard nejazdi preto, aby ta bavil, Optimus. On jazdi, aby vyhraval. Niekto ma divacky atraktivnejsi styl, niekto menej. A snad vies, ze co sa tyka taktiky, tak ta vychadza hlavne od vedenia teamu a nie toho, co sa tomu-ktoremu jazdcovi prave zrodi v hlave.
08.07.2024 - 09:53:27
012
Nebudem reagovať ani na jedného,lebo hádať sa s konzumentami nudnej, deprimujúcej až chladno vypočítavej cyklistiky je pre mňa strata času.Jurgen Klopp(pre tých ,ktorí nepozerajú futbal,je to nemecký tréner) to povedal absolútne trefne,citujem ,,mňa desí nudný futbal,ja mám rád heavy metal" A ja sa s týmto stotožňujem na 1000%, jeden predstavuje tú absolútnu nudu a druhý mi ponúka ten heavy metal.
Joli bolo to hneď na začiatku 2 serie možno 2.alebo 3 diel,nie som si istý.Pogačar tam nastúpil a vyhral tú horskú prémiu kde bol nejaký časový bonus a Griša to nezvládla a označila ho za hajzla.To bola pre mňa posledná kvapka a nadobro som poslal grišu aj ten seriál do zabudnutia.
08.07.2024 - 10:15:01
00
Optimus napísal:
To bolo pre ňa posledná kvapka a nadobro som poslal grišu aj ten seriál do zabudnutia.

Nerobil by som predčasný súd nad seriálom. Ak bude tretia séria z tejto TdF, tak práve pohľad do autobusu Visma ťa možno bude baviť ak TdF dopadne tak ako si tu väčšina želáme. :lol: A teda na pódiu v Nice bude v žltom stáť Tadeáš. ;)
08.07.2024 - 10:19:19
00
JakobSWE napísal:
S niektorymi ludmi nema velmi zmysel diskutovat ako s dospelymi ludmi. Svet je len ciernobiely, ludia su bud zli alebo dobri, bud si pan boh ako Tadej, alebo anorekticka krysa ako Vingegaard.
Inak Vingegaard nejazdi preto, aby ta bavil, Optimus. On jazdi, aby vyhraval. Niekto ma divacky atraktivnejsi styl, niekto menej. A snad vies, ze co sa tyka taktiky, tak ta vychadza hlavne od vedenia teamu a nie toho, co sa tomu-ktoremu jazdcovi prave zrodi v hlave.


Nepochopil, dalej si ide svoje. Pieskovisko level, toto.
08.07.2024 - 10:25:50
03
Nuda by to bola, ak by tam ziaden Vingegaard nebol a sledovali by sme ako 1 pretekar, jasne silnejsi ako zvysok pelotonu, zvysuje naskok - teprve to by bola deprimujuca nuda a strata casu. Ako ked pretekal Lance. Alebo aj tohtorocne Giro. Fandim Pogacarovi, ale som radsej, ak bude mat vyzyvatela.
08.07.2024 - 10:32:18
16
...pre nás, čo sa v tom neorientujeme, kto, alebo čo je Griša?
08.07.2024 - 10:33:33
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up