Je to to isté ako pri autonehodách. Niekedy ukážu jednu fotku, kde ledva vidno čo sa stalo. Nesúhlasím, treba detailne ukázať ako to auto roztrhalo. Treba zasiahnuť strunu v hlave ľudí, aby si uvedomili ako môže ich nezodpovedné jazdenie skončiť.

Čo je v tomto prípade hrana? 80km/h, 90km/h ? 60 do ostrej zákruty? Zlá stopa? Informovanie nemá brať taký ohľad na citlivosť, má brať ohľad na objektivitu, neutralitu a rozsah edukácie.
06.07.2024 - 21:39:47
03
ennio napísal:


Kktom navzdory by to mal teraz spraviť v každej etape a určite by sa pridali ďalší cyklisti 👍
07.07.2024 - 10:39:50
03
Krásna etapa dnes prebieha. Akurát pijavica Vingegar to tam kazí, čo nevystrieda ani meter v stíhaní čela.
07.07.2024 - 16:16:38
08
Pekne Turgis. Dnes som mu veril...
07.07.2024 - 18:07:53
04
JOLI napísal:
Krásna etapa dnes prebieha. Akurát pijavica Vingegar to tam kazí, čo nevystrieda ani meter v stíhaní čela.

No asi ho moc bolela rit na pozicanom bicykli. A Turží z Enerží parada. Ked od nich odisiel Sagan, tak odrazu aj etapu na TdF vedia vyhrat.
07.07.2024 - 18:09:10
00
A čože to chcú zajtra komentovať na RTVS, keď sa lúčili, že sa uvidíme pri obrazovkách opäť zajtra.😁
07.07.2024 - 18:19:55
03
Dnes sa inak oplatilo pozerať celú etapu. Stále sa niečo dialo. Jedna z najzaujímavejších etáp za posledné roky...
Teším sa na na budúci týždeň. Etapy 11, 14 a 15 budú riadne záhuly...
07.07.2024 - 18:53:39
02
Aj vdaka Pogimu. Na nom je sympaticke, ze ani po rokoch stale nesklzol do nudneho branenia zlteho dresu, ale stale aktivne utoci, aj ked nemusi. Sice sa tym len poskodzuje ale divacky je to atraktivnejsie.
07.07.2024 - 18:58:30
010
jj presne, pogiho "zbytočné" útoky boli zaujímavé na sledovanie. inak super etapa
07.07.2024 - 19:08:22
01
Ale musí sa nechať aj Remco bol dnes aktívny. Vingegaard by bez záchrany domestikov možno mal aj stratu.

Akurát som potom nepochopil tú stratégiu, keď tí traja došli do prvej skupiny a zvesili nohy. Akoby dostali triple pičung od svojich športových riaditeľov, že čo tam robia.
07.07.2024 - 19:27:19
00
Čo myslíte, sú takéto gravelové sektory vhodné do TdF? Čítal som rôzne názory od vyslovene negatívnych až po pozitívne.
Veľa ľudí písalo, že je to nebezpečné, ale keď si pozriem jarné klasiky na kockách, nepríde mi to veľký rozdiel….
07.07.2024 - 21:08:43
00
Tak to je bez debaty,ak by ho doslova nezachránil Jorgenson,tak by mohol Pogačarovi len zamávať,tam už bol slušný odstup.Vždy som si myslel,že najnudnejším víťazom TDF pre mňa navždy zostane Froome,ale táto dánska pijavica to je iná kategória.V jednej etape vlani si spravil náskok a potom vo všetkých kopcovitých etapách visel Pogačarovi na chrbte.Ja byť Pogačarom,tak by som mu dal ochutnať vlastnú polievočku a s 1:20 min.k dobru, by som sa zavesil na jeho koleso a doslova ho zdeptal,pretože pri Pogačarovej terajšej forme môže akurát tak snívať o obhajobe a trápne výhovorky o tom že bol hendikepovaný zranením sú zbytočné,pretože ak by sa to nejako výrazne podpísalo na jeho kondícii,tak by tam určite ani neštartoval.Takto má super výhovorku,ak mu Pogačar v nejakých etapách ešte nadelí(v čo veľmi pevne dúfam) tak bude vykrikovať,že pre zranenie nemá kondíciu.On dobre vie,že na neho momentálne nemá a toto sa super hodí.Vo mne doslova vrie žlč,ak niekto porovnáva Pogačara s touto ,,prísavkou" to je kanibal verzus absolútna až deprimujúca nuda.


Naposledy upravil Optimus dňa 08.07.2024 - 13:07:02, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2024 - 21:24:19
09
JOLI napísal:
A čože to chcú zajtra komentovať na RTVS, keď sa lúčili, že sa uvidíme pri obrazovkách opäť zajtra.😁


mna dostala “šutolina" ;) ci šutolinový úsek

prvýkrát som si nebol istý, ci som dobre pocul, ale po case to zopakoval
07.07.2024 - 21:39:44
01
Optimus napísal:
Tak to je bez debaty,ak by ho doslova nezachránil Jorgensson,tak by mohol Pogačarovi len zamávať,tam už bol slušný odstup.Vždy som si myslel,že najnudnejším víťazom TDF pre mňa navždy zostane Froome,ale tento rachitický anorektik to je iná kategória.V jednej etape vlani si spravil náskok a potom vo všetkých kopcovitých etapách visel Pogačarovi na chrbte.Ja byť Pogačarom,tak by som mu dal ochutnať vlastnú polievočku a s 1:20 min.k dobru, by som sa zavesil na jeho koleso a doslova ho zdeptal,pretože pri Pogačarovej terajšej forme môže anorektik akurát tak snívať o obhajobe a trápne výhovorky o tom že bol hendikepovaný zranením sú zbytočné,pretože ak by sa to nejako výrazne podpísalo na jeho kondícii,tak by tam určite ani neštartoval.Takto má super výhovorku,ak mu Pogačar v nejakých etapách ešte nadelí(v čo veľmi pevne dúfam) tak bude vykrikovať,že pre zranenie nemá kondíciu.On dobre vie,že na neho momentálne nemá a toto sa super hodí.Vo mne doslova vrie žlč,ak niekto porovnáva Pogačara s touto ,,prísavkou" to je kanibal verzus absolútna až deprimujúca nuda.

Histórii je jedno , či vyhral atraktivnym útočením alebo taktickou jazdou....
Keby mal Vingo takú prevahu ako teraz Pogi, tak by si možno tiež dovolil útočiť, ale keďže ju nemal, musel ísť takticky a využiť aj silu tímu.... možno sa ti to nepáči, ale vyhral...a ty sa môžeš hnevať, kričať, hádzať sa o zem, ale to je tak všetko čo môžeš ??
07.07.2024 - 21:51:36
08
Prosím ťa nedrístaj,nudná prísavka mala na vlanajšej tour čo sa týka sily tímu obrovskú prevahu oproti UAE a útočil ,,až" v tej jednej etape kde si spravil náskok a potom mu visel na chrbte.To bolo všetko čo za 21 etáp predviedol(časovku nerátam,tam ide každý za seba) Ja sa tu nemienim s nikým dohadovať,kto toto nevidí,tak potom škoda ďaľších slov.A áno ani nebudem tajiť,že tento jeho štýl(nie jeho,on mi je ukradnutý) nemám rád a dúfam,že tour skončí táto nesympatická nuda s poriadnou sekerou.


Naposledy upravil Optimus dňa 08.07.2024 - 13:03:55, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2024 - 22:35:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up